Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Geo-Eko Ekoball Sanok
5:0
Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica
2:1
Polonia Przemyśl
Piast Tuczempy
2:0
Sokół Nisko
Unia Nowa Sarzyna
0:4
Izolator Boguchwała
Granica Stubno
1:0
Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa
1:0
KS Wisłoka Dębica
Igloopol Dębica
1:1
LKS Pisarowce
Błękitni Ropczyce
4:1
Wisłok Strzyżów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisłoka Dębica
1:0
Piast Tuczempy
Polonia Przemyśl
1:0
Unia Nowa Sarzyna
LKS Pisarowce
6:0
Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Strzyżów
1:1
Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała
0:3
Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica
2:0
Granica Stubno
Wisłok Wiśniowa
2:0
Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko
1:3
Geo-Eko Ekoball Sanok
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ropczyce
1:2
Igloopol Dębica
Piast Tuczempy
1:3
Izolator Boguchwała
Głogovia Głogów Małopolski
1:0
Sokół Nisko
Sokół Sieniawa
2:0
Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno
1:1
Wisłok Wiśniowa
Geo-Eko Ekoball Sanok
1:0
KS Wisłoka Dębica
Granica Stubno
0:1
LKS Pisarowce
KS Wiązownica
2:0
Wisłok Strzyżów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:1
Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa
0:0
KS Wiązownica
LKS Pisarowce
0:2
Sokół Nisko
Wisłok Strzyżów
2:3
Unia Nowa Sarzyna
Granica Stubno
0:2
Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała
1:1
Geo-Eko Ekoball Sanok
Igloopol Dębica
2:2
Rzemieślnik Pilzno
KS Wisłoka Dębica
1:1
Głogovia Głogów Małopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
0:6
Izolator Boguchwała
Unia Nowa Sarzyna
0:0
Wisłok Wiśniowa
Sokół Sieniawa
5:0
Wisłok Strzyżów
Sokół Nisko
1:2
KS Wisłoka Dębica
Błękitni Ropczyce
2:5
LKS Pisarowce
Rzemieślnik Pilzno
4:0
Granica Stubno
Geo-Eko Ekoball Sanok
0:0
Polonia Przemyśl
KS Wiązownica
0:0
Igloopol Dębica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
3:1
Głogovia Głogów Małopolski
LKS Pisarowce
0:2
KS Wisłoka Dębica
Wisłok Strzyżów
4:1
Piast Tuczempy
Izolator Boguchwała
3:1
Sokół Nisko
Igloopol Dębica
0:1
Unia Nowa Sarzyna
Błękitni Ropczyce
1:2
Rzemieślnik Pilzno
Wisłok Wiśniowa
0:2
Sokół Sieniawa
Granica Stubno
0:5
KS Wiązownica
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
2:2
Granica Stubno
Sokół Sieniawa
2:2
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
0:1
Polonia Przemyśl
KS Wisłoka Dębica
2:1
Izolator Boguchwała
Geo-Eko Ekoball Sanok
3:0
Wisłok Strzyżów
Piast Tuczempy
0:0
Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno
2:1
LKS Pisarowce
KS Wiązownica
3:0
Błękitni Ropczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
2:0
KS Wisłoka Dębica
LKS Pisarowce
2:1
Izolator Boguchwała
Wisłok Strzyżów
1:0
Głogovia Głogów Małopolski
Granica Stubno
0:1
Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce
1:1
Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Wiśniowa
1:0
Geo-Eko Ekoball Sanok
Rzemieślnik Pilzno
4:2
KS Wiązownica
Igloopol Dębica
2:1
Piast Tuczempy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
0:4
Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała
0:1
Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa
3:0
Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko
2:1
Wisłok Strzyżów
Geo-Eko Ekoball Sanok
0:1
Igloopol Dębica
Piast Tuczempy
1:1
Granica Stubno
KS Wiązownica
0:0
LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski
0:2
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pisarowce
2:1
Polonia Przemyśl
Błękitni Ropczyce
1:0
Piast Tuczempy
Wisłok Strzyżów
0:2
KS Wisłoka Dębica
Granica Stubno
0:1
Geo-Eko Ekoball Sanok
Igloopol Dębica
1:0
Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno
2:2
Sokół Sieniawa
Wisłok Wiśniowa
1:2
Sokół Nisko
KS Wiązownica
2:1
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
0:1
LKS Pisarowce
Piast Tuczempy
0:2
Rzemieślnik Pilzno
Głogovia Głogów Małopolski
3:0
Granica Stubno
Izolator Boguchwała
4:0
Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa
1:0
KS Wiązownica
Sokół Nisko
0:0
Igloopol Dębica
KS Wisłoka Dębica
3:0
Wisłok Wiśniowa
Geo-Eko Ekoball Sanok
1:3
Błękitni Ropczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Nowa Sarzyna
2:2
Sokół Sieniawa
Granica Stubno
1:0
Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce
0:2
Głogovia Głogów Małopolski
Rzemieślnik Pilzno
4:2
Geo-Eko Ekoball Sanok
Wisłok Strzyżów
1:5
Polonia Przemyśl
Wisłok Wiśniowa
2:2
Izolator Boguchwała
KS Wiązownica
2:0
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
0:0
KS Wisłoka Dębica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
1:0
Wisłok Wiśniowa
Sokół Nisko
4:0
Błękitni Ropczyce
Piast Tuczempy
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Geo-Eko Ekoball Sanok
2:1
KS Wiązownica
Głogovia Głogów Małopolski
0:1
Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała
3:0
Igloopol Dębica
Sokół Sieniawa
1:0
LKS Pisarowce
KS Wisłoka Dębica
1:1
Granica Stubno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pisarowce
4:3
Wisłok Strzyżów
Unia Nowa Sarzyna
1:0
Geo-Eko Ekoball Sanok
Granica Stubno
0:4
Izolator Boguchwała
KS Wiązownica
4:1
Głogovia Głogów Małopolski
Sokół Sieniawa
3:5
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
2:5
Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno
4:1
Sokół Nisko
Błękitni Ropczyce
1:0
KS Wisłoka Dębica
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
4:0
Granica Stubno
Wisłok Strzyżów
2:2
Wisłok Wiśniowa
Głogovia Głogów Małopolski
2:2
Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała
1:2
Błękitni Ropczyce
Sokół Nisko
3:2
KS Wiązownica
Piast Tuczempy
1:0
LKS Pisarowce
KS Wisłoka Dębica
0:0
Rzemieślnik Pilzno
Geo-Eko Ekoball Sanok
1:1
Sokół Sieniawa
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
1:1
Geo-Eko Ekoball Sanok
LKS Pisarowce
3:0
Wisłok Wiśniowa
Unia Nowa Sarzyna
1:1
Sokół Nisko
KS Wiązownica
0:0
KS Wisłoka Dębica
Sokół Sieniawa
8:0
Głogovia Głogów Małopolski
Igloopol Dębica
3:4
Wisłok Strzyżów
Błękitni Ropczyce
0:5
Polonia Przemyśl
Rzemieślnik Pilzno
1:5
Izolator Boguchwała
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
5:1
Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała
5:1
KS Wiązownica
Wisłok Strzyżów
2:5
Granica Stubno
Głogovia Głogów Małopolski
1:1
Piast Tuczempy
Sokół Nisko
0:1
Sokół Sieniawa
Wisłok Wiśniowa
2:1
Igloopol Dębica
KS Wisłoka Dębica
3:1
Unia Nowa Sarzyna
Geo-Eko Ekoball Sanok
0:1
LKS Pisarowce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała
2:1
Unia Nowa Sarzyna
LKS Pisarowce
2:2
Igloopol Dębica
Wisłok Strzyżów
0:3
Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski
1:3
Geo-Eko Ekoball Sanok
Sokół Nisko
2:0
Piast Tuczempy
Wisłok Wiśniowa
3:1
Granica Stubno
KS Wisłoka Dębica
0:0
Sokół Sieniawa
Polonia Przemyśl
1:3
KS Wiązownica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wiązownica
Pauza
Głogovia Głogów Małopolski
2:1
LKS Pisarowce
Granica Stubno
3:1
Igloopol Dębica
Sokół Sieniawa
1:0
Izolator Boguchwała
Sokół Nisko
2:0
Geo-Eko Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce
0:2
Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno
1:0
Wisłok Strzyżów
Piast Tuczempy
0:0
KS Wisłoka Dębica
Unia Nowa Sarzyna
1:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Unia Nowa Sarzyna
LKS Pisarowce
2:0
Granica Stubno
Sokół Nisko
3:0
Głogovia Głogów Małopolski
KS Wisłoka Dębica
0:0
Geo-Eko Ekoball Sanok
Polonia Przemyśl
0:2
Sokół Sieniawa
Igloopol Dębica
1:0
Błękitni Ropczyce
Wisłok Wiśniowa
2:1
Rzemieślnik Pilzno
Izolator Boguchwała
1:2
Piast Tuczempy
Wisłok Strzyżów
1:2
KS Wiązownica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski
0:3
KS Wisłoka Dębica
Geo-Eko Ekoball Sanok
2:4
Izolator Boguchwała
Unia Nowa Sarzyna
0:0
Wisłok Strzyżów
KS Wiązownica
2:3
Wisłok Wiśniowa
Rzemieślnik Pilzno
2:2
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
0:1
LKS Pisarowce
Błękitni Ropczyce
0:0
Granica Stubno
Piast Tuczempy
2:1
Polonia Przemyśl
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
1:1
KS Wiązownica
Granica Stubno
1:1
Rzemieślnik Pilzno
LKS Pisarowce
0:3
Błękitni Ropczyce
Izolator Boguchwała
4:0
Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl
1:1
Geo-Eko Ekoball Sanok
KS Wisłoka Dębica
2:3
Sokół Nisko
Wisłok Strzyżów
1:2
Sokół Sieniawa
Wisłok Wiśniowa
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Geo-Eko Ekoball Sanok
Pauza
Sokół Nisko
2:3
Izolator Boguchwała
Piast Tuczempy
1:1
Wisłok Strzyżów
Rzemieślnik Pilzno
2:2
Błękitni Ropczyce
Głogovia Głogów Małopolski
1:1
Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna
1:1
Igloopol Dębica
KS Wisłoka Dębica
4:0
LKS Pisarowce
KS Wiązownica
2:0
Granica Stubno
Sokół Sieniawa
2:1
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Głogovia Głogów Małopolski
Pauza
LKS Pisarowce
1:1
Rzemieślnik Pilzno
Igloopol Dębica
3:1
Sokół Sieniawa
Błękitni Ropczyce
2:6
KS Wiązownica
Polonia Przemyśl
0:0
Sokół Nisko
Izolator Boguchwała
1:1
KS Wisłoka Dębica
Wisłok Strzyżów
0:1
Geo-Eko Ekoball Sanok
Granica Stubno
3:1
Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Wiśniowa
2:1
Piast Tuczempy
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Sokół Nisko
Głogovia Głogów Małopolski
1:1
Wisłok Strzyżów
Unia Nowa Sarzyna
3:0
Błękitni Ropczyce
Sokół Sieniawa
3:0
Granica Stubno
KS Wisłoka Dębica
6:0
Polonia Przemyśl
Geo-Eko Ekoball Sanok
0:0
Wisłok Wiśniowa
Izolator Boguchwała
2:0
LKS Pisarowce
KS Wiązownica
1:1
Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy
2:2
Igloopol Dębica
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Wisłoka Dębica
Pauza
Igloopol Dębica
0:0
Geo-Eko Ekoball Sanok
Rzemieślnik Pilzno
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Błękitni Ropczyce
0:0
Sokół Sieniawa
Wisłok Wiśniowa
4:1
Głogovia Głogów Małopolski
Polonia Przemyśl
4:2
Izolator Boguchwała
LKS Pisarowce
3:1
KS Wiązownica
Granica Stubno
2:0
Piast Tuczempy
Wisłok Strzyżów
2:1
Sokół Nisko
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Izolator Boguchwała
Pauza
Polonia Przemyśl
2:0
LKS Pisarowce
Głogovia Głogów Małopolski
0:2
Igloopol Dębica
Sokół Nisko
2:0
Wisłok Wiśniowa
KS Wisłoka Dębica
1:1
Wisłok Strzyżów
Geo-Eko Ekoball Sanok
2:0
Granica Stubno
Unia Nowa Sarzyna
2:0
KS Wiązownica
Piast Tuczempy
4:1
Błękitni Ropczyce
Sokół Sieniawa
3:1
Rzemieślnik Pilzno
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Przemyśl
Pauza
LKS Pisarowce
4:2
Unia Nowa Sarzyna
Igloopol Dębica
3:1
Sokół Nisko
Wisłok Wiśniowa
0:1
KS Wisłoka Dębica
Granica Stubno
2:3
Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce
1:0
Geo-Eko Ekoball Sanok
Wisłok Strzyżów
0:7
Izolator Boguchwała
KS Wiązownica
0:0
Sokół Sieniawa
Rzemieślnik Pilzno
2:2
Piast Tuczempy
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Pisarowce
Pauza
Polonia Przemyśl
4:1
Wisłok Strzyżów
Głogovia Głogów Małopolski
0:0
Błękitni Ropczyce
Sokół Sieniawa
2:1
Unia Nowa Sarzyna
Sokół Nisko
2:1
Granica Stubno
KS Wisłoka Dębica
1:2
Igloopol Dębica
Geo-Eko Ekoball Sanok
1:0
Rzemieślnik Pilzno
Piast Tuczempy
1:1
KS Wiązownica
Izolator Boguchwała
2:0
Wisłok Wiśniowa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Strzyżów
Pauza
LKS Pisarowce
0:1
Sokół Sieniawa
Granica Stubno
1:3
KS Wisłoka Dębica
KS Wiązownica
1:1
Geo-Eko Ekoball Sanok
Błękitni Ropczyce
2:2
Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno
3:1
Głogovia Głogów Małopolski
Wisłok Wiśniowa
2:1
Polonia Przemyśl
Unia Nowa Sarzyna
2:0
Piast Tuczempy
Igloopol Dębica
1:1
Izolator Boguchwała
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisłok Wiśniowa
Pauza
Polonia Przemyśl
6:1
Igloopol Dębica
Wisłok Strzyżów
1:1
LKS Pisarowce
Sokół Nisko
0:2
Rzemieślnik Pilzno
KS Wisłoka Dębica
0:0
Błękitni Ropczyce
Geo-Eko Ekoball Sanok
3:0
Unia Nowa Sarzyna
Izolator Boguchwała
2:0
Granica Stubno
Piast Tuczempy
2:2
Sokół Sieniawa
Głogovia Głogów Małopolski
1:5
KS Wiązownica
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Igloopol Dębica
Pauza
LKS Pisarowce
0:0
Piast Tuczempy
Unia Nowa Sarzyna
1:3
Głogovia Głogów Małopolski
Błękitni Ropczyce
1:2
Izolator Boguchwała
Rzemieślnik Pilzno
0:4
KS Wisłoka Dębica
Granica Stubno
0:3
Polonia Przemyśl
Sokół Sieniawa
5:0
Geo-Eko Ekoball Sanok
Wisłok Wiśniowa
6:5
Wisłok Strzyżów
KS Wiązownica
5:1
Sokół Nisko
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Granica Stubno
Pauza
Polonia Przemyśl
1:2
Błękitni Ropczyce
Wisłok Strzyżów
2:4
Igloopol Dębica
Głogovia Głogów Małopolski
1:6
Sokół Sieniawa
Sokół Nisko
1:2
Unia Nowa Sarzyna
Wisłok Wiśniowa
4:4
LKS Pisarowce
KS Wisłoka Dębica
2:1
KS Wiązownica
Izolator Boguchwała
5:4
Rzemieślnik Pilzno
Geo-Eko Ekoball Sanok
2:0
Piast Tuczempy
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Ropczyce
Pauza
Igloopol Dębica
1:1
Wisłok Wiśniowa
Piast Tuczempy
3:0
Głogovia Głogów Małopolski
KS Wiązownica
4:2
Izolator Boguchwała
LKS Pisarowce
2:2
Geo-Eko Ekoball Sanok
Unia Nowa Sarzyna
2:6
KS Wisłoka Dębica
Granica Stubno
0:1
Wisłok Strzyżów
Sokół Sieniawa
3:2
Sokół Nisko
Rzemieślnik Pilzno
7:1
Polonia Przemyśl
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości