Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
2:1
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
4:0
Niedźwiadek Chełm
BKS Lublin
3:2
KS Hetman Zamość
Lublinianka Lublin
14:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski
4:4
Avia Świdnik
Orlęta Łuków
0:1
Motor Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
0:2
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:6
Huragan Międzyrzec Podlaski
KS Hetman Zamość
4:2
Avia Świdnik
BKS Lublin
6:1
Widok Lublin
Motor Lublin
1:3
Jedynka Krasnystaw
Niedźwiadek Chełm
0:8
Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
Orlęta Łuków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Jedynka Krasnystaw
6:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Górnik Łęczna
1:1
Motor Lublin
Lublinianka Lublin
10:1
Wisła Puławy
Widok Lublin
0:0
KS Hetman Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:1
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Łuków
0:4
BKS Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
8:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
KS Hetman Zamość
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
1:0
Jedynka Krasnystaw
Motor Lublin
1:1
Lublinianka Lublin
Widok Lublin
2:3
Orlęta Łuków
Niedźwiadek Chełm
1:4
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Górnik Łęczna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
5:2
Wisła Puławy
Jedynka Krasnystaw
5:1
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Niedźwiadek Chełm
Górnik Łęczna
0:0
BKS Lublin
Lublinianka Lublin
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:4
Motor Lublin
Orlęta Łuków
1:0
KS Hetman Zamość
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
1:1
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin
2:4
Avia Świdnik
Widok Lublin
0:0
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
1:4
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków
0:5
Jedynka Krasnystaw
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
6:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Jedynka Krasnystaw
1:0
KS Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:11
Motor Lublin
Górnik Łęczna
2:0
Orlęta Łuków
Niedźwiadek Chełm
0:1
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
7:4
BKS Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
4:1
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
4:1
Wisła Puławy
BKS Lublin
2:2
Avia Świdnik
Motor Lublin
6:0
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
1:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków
1:1
Lublinianka Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
0:1
Widok Lublin
Wisła Puławy
1:0
Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:6
BKS Lublin
Lublinianka Lublin
2:1
Jedynka Krasnystaw
Niedźwiadek Chełm
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:3
Orlęta Łuków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
3:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Górnik Łęczna
0:0
Lublinianka Lublin
KS Hetman Zamość
1:1
Motor Lublin
BKS Lublin
7:0
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
2:4
Avia Świdnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości