Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
3:3
Lublinianka Lublin
Widok Lublin
2:1
Zawisza Garbów
UKS DYS
0:4
Motor Lublin
Piaskovia Piaski
4:1
Vrotcovia II Lublin
AF Głusk
3:1
MOSiR Lubartów
GLKS Głusk
2:2
Victoria Parczew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
3:1
UKS DYS
Lublinianka Lublin
7:1
AF Głusk
Motor Lublin
2:0
Piaskovia Piaski
Victoria Parczew
7:2
Vrotcovia II Lublin
Zawisza Garbów
2:1
Orlik Lubartów
GLKS Głusk
2:1
Widok Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
6:0
GLKS Głusk
Widok Lublin
1:3
Victoria Parczew
UKS DYS
0:0
Lublinianka Lublin
Piaskovia Piaski
1:4
MOSiR Lubartów
AF Głusk
1:1
Zawisza Garbów
Vrotcovia II Lublin
0:5
Motor Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Parczew
1:3
Motor Lublin
MOSiR Lubartów
10:2
Vrotcovia II Lublin
Zawisza Garbów
1:4
UKS DYS
Lublinianka Lublin
5:0
Piaskovia Piaski
Widok Lublin
2:4
Orlik Lubartów
GLKS Głusk
2:0
AF Głusk
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
1:0
Zawisza Garbów
AF Głusk
2:3
Widok Lublin
UKS DYS
0:0
GLKS Głusk
Motor Lublin
2:0
MOSiR Lubartów
Victoria Parczew
2:2
Orlik Lubartów
Vrotcovia II Lublin
0:5
Lublinianka Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Głusk
0:5
Piaskovia Piaski
Zawisza Garbów
2:1
Vrotcovia II Lublin
Lublinianka Lublin
1:1
Motor Lublin
Orlik Lubartów
1:3
AF Głusk
Widok Lublin
2:0
UKS DYS
Victoria Parczew
1:4
MOSiR Lubartów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
1:1
Widok Lublin
AF Głusk
1:7
Victoria Parczew
MOSiR Lubartów
4:3
Lublinianka Lublin
UKS DYS
3:0
Orlik Lubartów
Motor Lublin
5:0
Zawisza Garbów
Vrotcovia II Lublin
0:4
GLKS Głusk
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Głusk
1:2
UKS DYS
Widok Lublin
4:0
Vrotcovia II Lublin
Orlik Lubartów
2:0
Piaskovia Piaski
Zawisza Garbów
0:1
MOSiR Lubartów
Victoria Parczew
0:2
Lublinianka Lublin
GLKS Głusk
1:1
Motor Lublin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
0:1
Zawisza Garbów
UKS DYS
1:5
Victoria Parczew
Piaskovia Piaski
0:0
AF Głusk
MOSiR Lubartów
2:2
GLKS Głusk
Motor Lublin
6:0
Widok Lublin
Vrotcovia II Lublin
2:12
Orlik Lubartów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
3:4
Motor Lublin
UKS DYS
5:0
Piaskovia Piaski
Victoria Parczew
6:1
Zawisza Garbów
AF Głusk
6:0
Vrotcovia II Lublin
Widok Lublin
0:4
MOSiR Lubartów
GLKS Głusk
4:3
Lublinianka Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
1:1
Orlik Lubartów
Zawisza Garbów
0:2
GLKS Głusk
Lublinianka Lublin
4:2
Widok Lublin
Piaskovia Piaski
2:2
Victoria Parczew
Motor Lublin
4:1
AF Głusk
Vrotcovia II Lublin
0:8
UKS DYS
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
1:0
Widok Lublin
Victoria Parczew
2:2
GLKS Głusk
UKS DYS
0:4
Motor Lublin
AF Głusk
3:1
MOSiR Lubartów
Piaskovia Piaski
4:1
Vrotcovia II Lublin
Lublinianka Lublin
3:3
Orlik Lubartów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
7:1
AF Głusk
Motor Lublin
2:0
Piaskovia Piaski
Widok Lublin
0:3
GLKS Głusk
Zawisza Garbów
2:1
Orlik Lubartów
Victoria Parczew
7:2
Vrotcovia II Lublin
MOSiR Lubartów
2:1
UKS DYS
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Parczew
5:1
Widok Lublin
MOSiR Lubartów
5:0
Piaskovia Piaski
Motor Lublin
8:2
Vrotcovia II Lublin
Zawisza Garbów
2:0
AF Głusk
Lublinianka Lublin
1:3
UKS DYS
GLKS Głusk
2:2
Orlik Lubartów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
4:1
Widok Lublin
Motor Lublin
3:0
Victoria Parczew
UKS DYS
1:0
Zawisza Garbów
Piaskovia Piaski
0:1
Lublinianka Lublin
AF Głusk
2:0
GLKS Głusk
Vrotcovia II Lublin
2:8
MOSiR Lubartów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
0:3
Victoria Parczew
MOSiR Lubartów
2:4
Motor Lublin
Zawisza Garbów
6:4
Piaskovia Piaski
Lublinianka Lublin
5:0
Vrotcovia II Lublin
Widok Lublin
2:1
AF Głusk
GLKS Głusk
0:0
UKS DYS
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
2:1
Victoria Parczew
Motor Lublin
0:4
Lublinianka Lublin
UKS DYS
0:1
Widok Lublin
Piaskovia Piaski
3:1
GLKS Głusk
AF Głusk
2:7
Orlik Lubartów
Vrotcovia II Lublin
4:7
Zawisza Garbów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:4
Motor Lublin
Orlik Lubartów
2:0
UKS DYS
Lublinianka Lublin
7:2
MOSiR Lubartów
Widok Lublin
0:1
Piaskovia Piaski
GLKS Głusk
4:1
Vrotcovia II Lublin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
3:3
Zawisza Garbów
Lublinianka Lublin
1:3
Victoria Parczew
Motor Lublin
3:2
GLKS Głusk
UKS DYS
2:0
AF Głusk
Piaskovia Piaski
2:6
Orlik Lubartów
Vrotcovia II Lublin
3:2
Widok Lublin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:2
Lublinianka Lublin
Orlik Lubartów
11:2
Vrotcovia II Lublin
Widok Lublin
1:5
Motor Lublin
Victoria Parczew
4:0
UKS DYS
GLKS Głusk
0:2
MOSiR Lubartów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
3:1
Widok Lublin
Zawisza Garbów
1:7
Victoria Parczew
Lublinianka Lublin
2:1
GLKS Głusk
Motor Lublin
2:1
Orlik Lubartów
Piaskovia Piaski
2:0
UKS DYS
Vrotcovia II Lublin
3:1
AF Głusk
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
10:0
MOSiR Lubartów
Widok Lublin
1:4
Lublinianka Lublin
UKS DYS
9:1
Vrotcovia II Lublin
Victoria Parczew
5:1
Piaskovia Piaski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości