Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzezina Osiek
2:0
Soła Łęki
Zagórzanka Zagórze
0:1
Tempo Białka
Dąb Paszkówka
0:5
Sokół Przytkowice
Górnik Brzeszcze
1:4
Sosnowianka Stanisław Dolny
Nadwiślanin Gromiec
2:1
Skawa Wadowice
MZKS Alwernia
0:0
Orzeł Balin
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:1
KS Chełmek
Soła II Oświęcim
1:4
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:2
Zagórzanka Zagórze
Tempo Białka
10:0
Górnik Brzeszcze
Orzeł Balin
0:1
KS Chełmek
MKP Unia Oświęcim
0:0
Nadwiślanin Gromiec
Soła Łęki
1:4
Babia Góra Sucha Beskidzka
Sokół Przytkowice
4:0
Soła II Oświęcim
MZKS Alwernia
2:4
Dąb Paszkówka
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:0
Brzezina Osiek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Paszkówka
1:2
Orzeł Balin
Górnik Brzeszcze
1:6
Skawa Wadowice
Brzezina Osiek
2:1
Tempo Białka
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:5
Sosnowianka Stanisław Dolny
Zagórzanka Zagórze
2:5
MKP Unia Oświęcim
KS Chełmek
2:2
Soła Łęki
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Sokół Przytkowice
Soła II Oświęcim
1:0
MZKS Alwernia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
5:1
Górnik Brzeszcze
MZKS Alwernia
2:0
Nadwiślanin Gromiec
Orzeł Balin
1:7
Soła Łęki
Tempo Białka
0:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
Skawa Wadowice
2:2
Brzezina Osiek
Sokół Przytkowice
5:2
Zagórzanka Zagórze
Dąb Paszkówka
2:6
Soła II Oświęcim
Sosnowianka Stanisław Dolny
4:1
KS Chełmek
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Brzeszcze
0:1
Sokół Przytkowice
Soła Łęki
2:5
Sosnowianka Stanisław Dolny
Brzezina Osiek
1:3
MKP Unia Oświęcim
Babia Góra Sucha Beskidzka
4:0
Skawa Wadowice
KS Chełmek
1:1
Tempo Białka
Nadwiślanin Gromiec
6:1
Dąb Paszkówka
Zagórzanka Zagórze
3:0
MZKS Alwernia
Soła II Oświęcim
2:1
Orzeł Balin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nadwiślanin Gromiec
1:2
Soła II Oświęcim
Skawa Wadowice
0:3
KS Chełmek
Tempo Białka
4:2
Soła Łęki
Sokół Przytkowice
3:1
Brzezina Osiek
Dąb Paszkówka
4:1
Zagórzanka Zagórze
Orzeł Balin
2:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
MKP Unia Oświęcim
2:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
MZKS Alwernia
2:0
Górnik Brzeszcze
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Brzeszcze
2:8
Dąb Paszkówka
Soła Łęki
3:5
Skawa Wadowice
Brzezina Osiek
5:1
MZKS Alwernia
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
Sokół Przytkowice
Zagórzanka Zagórze
1:0
Soła II Oświęcim
KS Chełmek
1:0
MKP Unia Oświęcim
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Orzeł Balin
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:1
Tempo Białka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
Sokół Przytkowice
0:1
KS Chełmek
Dąb Paszkówka
1:3
Brzezina Osiek
Orzeł Balin
2:0
Tempo Białka
MKP Unia Oświęcim
2:2
Soła Łęki
Nadwiślanin Gromiec
3:1
Zagórzanka Zagórze
MZKS Alwernia
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
Soła II Oświęcim
1:0
Górnik Brzeszcze
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Białka
3:3
Skawa Wadowice
Górnik Brzeszcze
0:1
Nadwiślanin Gromiec
Soła Łęki
1:0
Sokół Przytkowice
Brzezina Osiek
5:2
Soła II Oświęcim
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:2
Dąb Paszkówka
KS Chełmek
1:1
MZKS Alwernia
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:5
MKP Unia Oświęcim
Zagórzanka Zagórze
0:1
Orzeł Balin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytkowice
1:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
Orzeł Balin
3:1
Skawa Wadowice
MKP Unia Oświęcim
3:1
Tempo Białka
MZKS Alwernia
1:2
Soła Łęki
Dąb Paszkówka
0:2
KS Chełmek
Zagórzanka Zagórze
2:2
Górnik Brzeszcze
Nadwiślanin Gromiec
0:0
Brzezina Osiek
Soła II Oświęcim
2:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
0:4
MKP Unia Oświęcim
Tempo Białka
4:1
Sokół Przytkowice
Górnik Brzeszcze
1:4
Orzeł Balin
Soła Łęki
2:0
Dąb Paszkówka
Brzezina Osiek
3:0
Zagórzanka Zagórze
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:2
Nadwiślanin Gromiec
KS Chełmek
2:2
Soła II Oświęcim
Sosnowianka Stanisław Dolny
4:0
MZKS Alwernia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytkowice
5:0
Skawa Wadowice
Orzeł Balin
0:4
MKP Unia Oświęcim
Górnik Brzeszcze
0:3
Brzezina Osiek
Nadwiślanin Gromiec
2:1
KS Chełmek
MZKS Alwernia
1:0
Tempo Białka
Dąb Paszkówka
1:4
Sosnowianka Stanisław Dolny
Zagórzanka Zagórze
7:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
Soła II Oświęcim
1:0
Soła Łęki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
2:2
MZKS Alwernia
Tempo Białka
7:1
Dąb Paszkówka
MKP Unia Oświęcim
0:2
Sokół Przytkowice
Sosnowianka Stanisław Dolny
4:1
Soła II Oświęcim
Soła Łęki
2:1
Nadwiślanin Gromiec
Brzezina Osiek
5:0
Orzeł Balin
Babia Góra Sucha Beskidzka
6:3
Górnik Brzeszcze
KS Chełmek
2:1
Zagórzanka Zagórze
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Paszkówka
4:5
Skawa Wadowice
Orzeł Balin
0:2
Sokół Przytkowice
Górnik Brzeszcze
0:2
KS Chełmek
Brzezina Osiek
0:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
Zagórzanka Zagórze
0:4
Soła Łęki
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
MZKS Alwernia
0:3
MKP Unia Oświęcim
Soła II Oświęcim
3:1
Tempo Białka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:2
Soła II Oświęcim
Tempo Białka
3:1
Nadwiślanin Gromiec
MKP Unia Oświęcim
1:1
Dąb Paszkówka
Soła Łęki
1:1
Górnik Brzeszcze
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:0
Orzeł Balin
KS Chełmek
1:0
Brzezina Osiek
Sokół Przytkowice
4:1
MZKS Alwernia
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:1
Zagórzanka Zagórze
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:1
Nadwiślanin Gromiec
Sokół Przytkowice
0:1
Dąb Paszkówka
Orzeł Balin
0:1
MZKS Alwernia
Soła Łęki
3:3
Brzezina Osiek
KS Chełmek
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
Tempo Białka
1:0
Zagórzanka Zagórze
MKP Unia Oświęcim
4:0
Soła II Oświęcim
Sosnowianka Stanisław Dolny
4:0
Górnik Brzeszcze
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Brzeszcze
0:2
Tempo Białka
Brzezina Osiek
0:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:2
Soła Łęki
KS Chełmek
4:1
Orzeł Balin
Nadwiślanin Gromiec
1:0
MKP Unia Oświęcim
Dąb Paszkówka
4:1
MZKS Alwernia
Soła II Oświęcim
1:1
Sokół Przytkowice
Zagórzanka Zagórze
2:1
Skawa Wadowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
3:0
Górnik Brzeszcze
Tempo Białka
2:1
Brzezina Osiek
Sokół Przytkowice
2:0
Nadwiślanin Gromiec
Orzeł Balin
3:0
Dąb Paszkówka
MKP Unia Oświęcim
1:1
Zagórzanka Zagórze
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
Soła Łęki
1:0
KS Chełmek
MZKS Alwernia
1:3
Soła II Oświęcim
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Brzeszcze
0:9
MKP Unia Oświęcim
Soła Łęki
3:0*
Orzeł Balin
Brzezina Osiek
3:1
Skawa Wadowice
Babia Góra Sucha Beskidzka
0:2
Tempo Białka
KS Chełmek
4:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
Nadwiślanin Gromiec
2:1
MZKS Alwernia
Zagórzanka Zagórze
3:3
Sokół Przytkowice
Soła II Oświęcim
1:2
Dąb Paszkówka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
MKP Unia Oświęcim
0:1
Brzezina Osiek
Sokół Przytkowice
1:2
Górnik Brzeszcze
Orzeł Balin
0:1
Soła II Oświęcim
MZKS Alwernia
1:1
Zagórzanka Zagórze
Tempo Białka
1:0
KS Chełmek
Dąb Paszkówka
2:1
Nadwiślanin Gromiec
Sosnowianka Stanisław Dolny
2:1
Soła Łęki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Łęki
0:2
Tempo Białka
Górnik Brzeszcze
3:0
MZKS Alwernia
Brzezina Osiek
2:1
Sokół Przytkowice
Babia Góra Sucha Beskidzka
0:2
MKP Unia Oświęcim
KS Chełmek
3:0
Skawa Wadowice
Zagórzanka Zagórze
0:1
Dąb Paszkówka
Soła II Oświęcim
4:1
Nadwiślanin Gromiec
Sosnowianka Stanisław Dolny
2:0
Orzeł Balin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
2:1
Soła Łęki
MKP Unia Oświęcim
0:0
KS Chełmek
Sokół Przytkowice
2:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
Orzeł Balin
2:1
Nadwiślanin Gromiec
MZKS Alwernia
2:1
Brzezina Osiek
Soła II Oświęcim
1:1
Zagórzanka Zagórze
Dąb Paszkówka
3:2
Górnik Brzeszcze
Tempo Białka
1:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Brzeszcze
1:1
Soła II Oświęcim
Soła Łęki
2:3
MKP Unia Oświęcim
Brzezina Osiek
2:0
Dąb Paszkówka
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
MZKS Alwernia
KS Chełmek
1:0
Sokół Przytkowice
Tempo Białka
5:1
Orzeł Balin
Sosnowianka Stanisław Dolny
2:1
Skawa Wadowice
Zagórzanka Zagórze
3:2
Nadwiślanin Gromiec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
2:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
Skawa Wadowice
1:0
Tempo Białka
Sokół Przytkowice
2:1
Soła Łęki
Orzeł Balin
0:5
Zagórzanka Zagórze
Nadwiślanin Gromiec
4:2
Górnik Brzeszcze
MZKS Alwernia
3:3
KS Chełmek
Dąb Paszkówka
3:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
Soła II Oświęcim
1:2
Brzezina Osiek
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
7:1
Orzeł Balin
Górnik Brzeszcze
0:3
Zagórzanka Zagórze
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:0
Sokół Przytkowice
Soła Łęki
3:1
MZKS Alwernia
Brzezina Osiek
1:1
Nadwiślanin Gromiec
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:2
Soła II Oświęcim
KS Chełmek
7:0
Dąb Paszkówka
Tempo Białka
2:1
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytkowice
1:1
Tempo Białka
MKP Unia Oświęcim
0:0
Skawa Wadowice
Orzeł Balin
0:3*
Górnik Brzeszcze
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
MZKS Alwernia
1:5
Sosnowianka Stanisław Dolny
Soła II Oświęcim
1:0
KS Chełmek
Dąb Paszkówka
3:1
Soła Łęki
Zagórzanka Zagórze
0:3
Brzezina Osiek
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
5:1
Sokół Przytkowice
Sosnowianka Stanisław Dolny
6:1
Dąb Paszkówka
Brzezina Osiek
8:0
Górnik Brzeszcze
Babia Góra Sucha Beskidzka
0:2
Zagórzanka Zagórze
Tempo Białka
1:1
MZKS Alwernia
MKP Unia Oświęcim
7:0
Orzeł Balin
Soła Łęki
3:2
Soła II Oświęcim
KS Chełmek
3:0
Nadwiślanin Gromiec
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytkowice
1:2
MKP Unia Oświęcim
Orzeł Balin
0:3
Brzezina Osiek
Soła II Oświęcim
0:3
Sosnowianka Stanisław Dolny
Górnik Brzeszcze
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
Nadwiślanin Gromiec
4:2
Soła Łęki
MZKS Alwernia
0:3
Skawa Wadowice
Dąb Paszkówka
0:3
Tempo Białka
Zagórzanka Zagórze
2:1
KS Chełmek
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Przytkowice
7:0
Orzeł Balin
MKP Unia Oświęcim
5:0
MZKS Alwernia
Soła Łęki
2:3
Zagórzanka Zagórze
Skawa Wadowice
4:1
Dąb Paszkówka
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:3
Brzezina Osiek
KS Chełmek
5:0
Górnik Brzeszcze
Tempo Białka
3:1
Soła II Oświęcim
Sosnowianka Stanisław Dolny
2:1
Nadwiślanin Gromiec
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Paszkówka
0:2
MKP Unia Oświęcim
Orzeł Balin
2:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
Górnik Brzeszcze
0:1
Soła Łęki
Brzezina Osiek
0:2
KS Chełmek
Zagórzanka Zagórze
3:7
Sosnowianka Stanisław Dolny
Nadwiślanin Gromiec
0:2
Tempo Białka
MZKS Alwernia
1:0
Sokół Przytkowice
Soła II Oświęcim
5:3
Skawa Wadowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości