zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
5:0
Zagórzanka Zagórze
Jubilat Izdebnik
0:2
Nadwiślanin Gromiec
MKP Unia Oświęcim
5:2
Zgoda Malec
Brzezina Osiek
1:4
Iskra Brzezinka
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:0
Cedron Brody
KS Chełmek
2:2
Skawa Wadowice
LKS Skidziń
2:0
MZKS Alwernia
Soła Oświęcim
0:3
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:1
MKP Unia Oświęcim
Brzezina Osiek
1:3
Soła Oświęcim
Zagórzanka Zagórze
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
Nadwiślanin Gromiec
1:4
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Cedron Brody
1:1
LKS Skidziń
Iskra Brzezinka
4:1
Zgoda Malec
MZKS Alwernia
1:2
KS Chełmek
Jałowiec Stryszawa
3:0
Jubilat Izdebnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
1:0
Iskra Brzezinka
Jubilat Izdebnik
2:3
Brzezina Osiek
MKP Unia Oświęcim
1:0
MZKS Alwernia
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:0
Nadwiślanin Gromiec
Zagórzanka Zagórze
1:3
LKS Skidziń
KS Chełmek
6:0
Cedron Brody
Zgoda Malec
1:2
Skawa Wadowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:1
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
3:3
Jubilat Izdebnik
Brzezina Osiek
2:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Zagórzanka Zagórze
0:0
KS Chełmek
Nadwiślanin Gromiec
0:0
LKS Skidziń
Cedron Brody
1:1
MKP Unia Oświęcim
Iskra Brzezinka
2:1
Skawa Wadowice
MZKS Alwernia
2:1
Zgoda Malec
Jałowiec Stryszawa
3:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
3:1
MZKS Alwernia
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:2
Soła Oświęcim
Jubilat Izdebnik
4:3
Iskra Brzezinka
MKP Unia Oświęcim
0:1
Zagórzanka Zagórze
Babia Góra Sucha Beskidzka
4:0
Brzezina Osiek
KS Chełmek
2:1
Nadwiślanin Gromiec
Zgoda Malec
3:4
Cedron Brody
LKS Skidziń
3:2
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
Jubilat Izdebnik
3:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Brzezina Osiek
3:6
LKS Skidziń
Zagórzanka Zagórze
2:1
Zgoda Malec
Nadwiślanin Gromiec
2:1
MKP Unia Oświęcim
Cedron Brody
3:2
Skawa Wadowice
Iskra Brzezinka
1:0
MZKS Alwernia
Jałowiec Stryszawa
2:3
KS Chełmek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:0
Zagórzanka Zagórze
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
4:5
Iskra Brzezinka
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:1
Jubilat Izdebnik
KS Chełmek
2:1
Brzezina Osiek
LKS Skidziń
1:3
Soła Oświęcim
Zgoda Malec
1:6
Nadwiślanin Gromiec
MZKS Alwernia
1:0
Cedron Brody
MKP Unia Oświęcim
1:1
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
2:0
KS Chełmek
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
Jubilat Izdebnik
2:2
LKS Skidziń
Brzezina Osiek
1:4
MKP Unia Oświęcim
Zagórzanka Zagórze
0:0
MZKS Alwernia
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Skawa Wadowice
Iskra Brzezinka
3:1
Cedron Brody
Jałowiec Stryszawa
5:2
Zgoda Malec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
1:3
Soła Oświęcim
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:0
Iskra Brzezinka
KS Chełmek
1:0
Jubilat Izdebnik
Cedron Brody
3:0
Zagórzanka Zagórze
LKS Skidziń
1:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Zgoda Malec
0:1
Brzezina Osiek
MZKS Alwernia
1:1
Nadwiślanin Gromiec
Skawa Wadowice
1:1
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
5:1
Zgoda Malec
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:4
KS Chełmek
Jubilat Izdebnik
4:1
MKP Unia Oświęcim
Brzezina Osiek
2:1
Skawa Wadowice
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:2
LKS Skidziń
Nadwiślanin Gromiec
2:0
Cedron Brody
Iskra Brzezinka
2:0
Zagórzanka Zagórze
Jałowiec Stryszawa
2:0
MZKS Alwernia
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:0
Soła Oświęcim
MKP Unia Oświęcim
0:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Zagórzanka Zagórze
2:1
Nadwiślanin Gromiec
KS Chełmek
3:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
LKS Skidziń
1:4
Iskra Brzezinka
Zgoda Malec
3:1
Jubilat Izdebnik
MZKS Alwernia
0:4
Brzezina Osiek
Cedron Brody
0:1
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
2:0
MZKS Alwernia
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:2
Zgoda Malec
Jubilat Izdebnik
1:6
Skawa Wadowice
Brzezina Osiek
2:2
Cedron Brody
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:3
MKP Unia Oświęcim
Iskra Brzezinka
0:3
Nadwiślanin Gromiec
LKS Skidziń
0:2
KS Chełmek
Jałowiec Stryszawa
5:0
Zagórzanka Zagórze
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
0:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
MKP Unia Oświęcim
2:2
LKS Skidziń
Zagórzanka Zagórze
2:0
Brzezina Osiek
KS Chełmek
2:0
Iskra Brzezinka
Cedron Brody
1:1
Soła Oświęcim
Zgoda Malec
4:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
MZKS Alwernia
1:1
Jubilat Izdebnik
Nadwiślanin Gromiec
2:5
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
4:1
Zagórzanka Zagórze
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
4:0
MZKS Alwernia
Jubilat Izdebnik
3:2
Cedron Brody
Brzezina Osiek
2:2
Nadwiślanin Gromiec
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Skawa Wadowice
KS Chełmek
1:0
MKP Unia Oświęcim
LKS Skidziń
4:0
Zgoda Malec
Iskra Brzezinka
1:0
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
0:2
LKS Skidziń
MKP Unia Oświęcim
0:1
Iskra Brzezinka
Zagórzanka Zagórze
1:4
Jubilat Izdebnik
Nadwiślanin Gromiec
0:3
Soła Oświęcim
Cedron Brody
1:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Zgoda Malec
1:1
KS Chełmek
MZKS Alwernia
0:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
Jałowiec Stryszawa
5:2
Brzezina Osiek
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
2:2
KS Chełmek
Zagórzanka Zagórze
0:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Nadwiślanin Gromiec
1:4
Jubilat Izdebnik
Cedron Brody
2:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
Iskra Brzezinka
0:2
Brzezina Osiek
Zgoda Malec
2:0
MKP Unia Oświęcim
MZKS Alwernia
2:1
LKS Skidziń
Jałowiec Stryszawa
0:3
Soła Oświęcim
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
5:1
Brzezina Osiek
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:2
Nadwiślanin Gromiec
MKP Unia Oświęcim
3:1
Skawa Wadowice
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:2
Zagórzanka Zagórze
KS Chełmek
5:0
MZKS Alwernia
LKS Skidziń
2:1
Cedron Brody
Zgoda Malec
4:1
Iskra Brzezinka
Jubilat Izdebnik
1:2
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
4:1
Zgoda Malec
Brzezina Osiek
1:1
Jubilat Izdebnik
Nadwiślanin Gromiec
0:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
Cedron Brody
2:4
KS Chełmek
Iskra Brzezinka
0:1
Soła Oświęcim
LKS Skidziń
5:0
Zagórzanka Zagórze
MZKS Alwernia
1:1
MKP Unia Oświęcim
Jałowiec Stryszawa
2:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
2:0
Iskra Brzezinka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:2
Brzezina Osiek
Jubilat Izdebnik
0:3
Soła Oświęcim
MKP Unia Oświęcim
3:2
Cedron Brody
KS Chełmek
4:1
Zagórzanka Zagórze
LKS Skidziń
2:2
Nadwiślanin Gromiec
Zgoda Malec
1:1
MZKS Alwernia
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:1
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
4:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Brzezina Osiek
2:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
Zagórzanka Zagórze
0:1
MKP Unia Oświęcim
Nadwiślanin Gromiec
0:3
KS Chełmek
Cedron Brody
3:2
Zgoda Malec
Iskra Brzezinka
1:3
Jubilat Izdebnik
MZKS Alwernia
2:1
Skawa Wadowice
Jałowiec Stryszawa
2:3
LKS Skidziń
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:2
Cedron Brody
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
3:1
Jubilat Izdebnik
MKP Unia Oświęcim
1:2
Nadwiślanin Gromiec
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:3
Soła Oświęcim
LKS Skidziń
1:1
Brzezina Osiek
Zgoda Malec
1:3
Zagórzanka Zagórze
MZKS Alwernia
3:0
Iskra Brzezinka
KS Chełmek
2:0
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
3:0
LKS Skidziń
Jubilat Izdebnik
1:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
Brzezina Osiek
1:3
KS Chełmek
Zagórzanka Zagórze
3:2
Skawa Wadowice
Nadwiślanin Gromiec
1:1
Zgoda Malec
Cedron Brody
2:3
MZKS Alwernia
Iskra Brzezinka
1:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Jałowiec Stryszawa
2:1
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
5:3
Nadwiślanin Gromiec
MKP Unia Oświęcim
4:1
Brzezina Osiek
Babia Góra Sucha Beskidzka
0:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
KS Chełmek
1:0
Soła Oświęcim
Cedron Brody
6:1
Iskra Brzezinka
LKS Skidziń
1:3
Jubilat Izdebnik
MZKS Alwernia
1:1
Zagórzanka Zagórze
Zgoda Malec
1:2
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
1:0
MKP Unia Oświęcim
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:1
LKS Skidziń
Jubilat Izdebnik
1:1
KS Chełmek
Brzezina Osiek
3:2
Zgoda Malec
Zagórzanka Zagórze
2:1
Cedron Brody
Nadwiślanin Gromiec
2:2
MZKS Alwernia
Iskra Brzezinka
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
Jałowiec Stryszawa
2:2
Skawa Wadowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:2
Brzezina Osiek
MKP Unia Oświęcim
2:1
Jubilat Izdebnik
Zagórzanka Zagórze
3:1
Iskra Brzezinka
KS Chełmek
4:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Cedron Brody
3:0
Nadwiślanin Gromiec
LKS Skidziń
0:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
Zgoda Malec
0:7
Soła Oświęcim
MZKS Alwernia
2:2
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
2:0
Skawa Wadowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:2
MKP Unia Oświęcim
Jubilat Izdebnik
3:0
Zgoda Malec
Brzezina Osiek
0:1
MZKS Alwernia
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:1
KS Chełmek
Nadwiślanin Gromiec
0:1
Zagórzanka Zagórze
Iskra Brzezinka
3:3
LKS Skidziń
Jałowiec Stryszawa
3:1
Cedron Brody
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
0:1
Jubilat Izdebnik
MKP Unia Oświęcim
0:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
KS Chełmek
2:0
LKS Skidziń
Nadwiślanin Gromiec
1:0
Iskra Brzezinka
Cedron Brody
3:0
Brzezina Osiek
Zgoda Malec
0:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
MZKS Alwernia
1:3
Soła Oświęcim
Zagórzanka Zagórze
1:6
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
6:0
Cedron Brody
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:1
Skawa Wadowice
Jubilat Izdebnik
1:3
MZKS Alwernia
Brzezina Osiek
5:1
Zagórzanka Zagórze
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Zgoda Malec
Iskra Brzezinka
1:1
KS Chełmek
LKS Skidziń
0:2
MKP Unia Oświęcim
Jałowiec Stryszawa
3:0
Nadwiślanin Gromiec
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawa Wadowice
1:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
MKP Unia Oświęcim
1:0
KS Chełmek
Zagórzanka Zagórze
0:4
Soła Oświęcim
Nadwiślanin Gromiec
2:4
Brzezina Osiek
Cedron Brody
3:3
Jubilat Izdebnik
Zgoda Malec
0:0
LKS Skidziń
MZKS Alwernia
0:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Jałowiec Stryszawa
4:1
Iskra Brzezinka
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
1:0
Nadwiślanin Gromiec
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:2
Cedron Brody
Jubilat Izdebnik
2:2
Zagórzanka Zagórze
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:1
MZKS Alwernia
KS Chełmek
4:2
Zgoda Malec
Iskra Brzezinka
0:3
MKP Unia Oświęcim
LKS Skidziń
2:7
Skawa Wadowice
Brzezina Osiek
4:2
Jałowiec Stryszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości