zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Marol Jacentów
4:3
KS Tarłów
Huragan Wilczyce
1:1
Olimpia II Pogoń Staszów
Arka Pawłów
6:1
GTS Raków
UKS Iwaniska
3:2
Ester Wojciechowice
Cukrownik Włostów
1:1
Wisła II Sandomierz
Zorza Czajków
4:1
GKS Świniary
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Świniary
4:0
UKS Iwaniska
Ester Wojciechowice
2:1
Arka Pawłów
GTS Raków
0:2
Marol Jacentów
Cukrownik Włostów
0:1
Zorza Czajków
Wisła II Sandomierz
13:0
Olimpia II Pogoń Staszów
KS Tarłów
2:0
Huragan Wilczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Marol Jacentów
1:1
Ester Wojciechowice
Huragan Wilczyce
1:0
GTS Raków
Arka Pawłów
3:1
GKS Świniary
Zorza Czajków
2:1
Wisła II Sandomierz
UKS Iwaniska
0:4
Cukrownik Włostów
KS Tarłów
0:3
Olimpia II Pogoń Staszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Świniary
2:5
Marol Jacentów
GTS Raków
1:0
Olimpia II Pogoń Staszów
Zorza Czajków
2:0
UKS Iwaniska
Cukrownik Włostów
1:1
Arka Pawłów
Wisła II Sandomierz
7:0
KS Tarłów
Ester Wojciechowice
2:0
Huragan Wilczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Marol Jacentów
3:0*
Cukrownik Włostów
Huragan Wilczyce
3:1
GKS Świniary
Ester Wojciechowice
5:1
Olimpia II Pogoń Staszów
Arka Pawłów
3:0
Zorza Czajków
KS Tarłów
7:0
GTS Raków
UKS Iwaniska
4:12
Wisła II Sandomierz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Świniary
4:2
Olimpia II Pogoń Staszów
Zorza Czajków
0:0
Marol Jacentów
Cukrownik Włostów
2:1
Huragan Wilczyce
Wisła II Sandomierz
4:0
GTS Raków
Ester Wojciechowice
5:1
KS Tarłów
UKS Iwaniska
2:5
Arka Pawłów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Marol Jacentów
0:2
UKS Iwaniska
Huragan Wilczyce
0:0
Zorza Czajków
GTS Raków
0:4
Ester Wojciechowice
Cukrownik Włostów
1:1
Olimpia II Pogoń Staszów
Arka Pawłów
5:2
Wisła II Sandomierz
KS Tarłów
3:2
GKS Świniary
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Świniary
3:0*
GTS Raków
Zorza Czajków
3:0*
Olimpia II Pogoń Staszów
Cukrownik Włostów
2:2
KS Tarłów
Wisła II Sandomierz
7:3
Ester Wojciechowice
Arka Pawłów
4:1
Marol Jacentów
UKS Iwaniska
1:0
Huragan Wilczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Pogoń Staszów
2:3
UKS Iwaniska
Huragan Wilczyce
2:0
Arka Pawłów
GTS Raków
1:4
Cukrownik Włostów
Ester Wojciechowice
3:1
GKS Świniary
Marol Jacentów
4:3
Wisła II Sandomierz
KS Tarłów
4:0
Zorza Czajków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Marol Jacentów
5:1
Huragan Wilczyce
Zorza Czajków
5:1
GTS Raków
Cukrownik Włostów
2:1
Ester Wojciechowice
Wisła II Sandomierz
10:0
GKS Świniary
Arka Pawłów
7:1
Olimpia II Pogoń Staszów
UKS Iwaniska
3:1
KS Tarłów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Świniary
2:5
Cukrownik Włostów
Olimpia II Pogoń Staszów
3:0
Marol Jacentów
KS Tarłów
0:0
Arka Pawłów
Ester Wojciechowice
1:0
Zorza Czajków
Huragan Wilczyce
0:1
Wisła II Sandomierz
GTS Raków
2:0
UKS Iwaniska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Tarłów
2:1
Marol Jacentów
Ester Wojciechowice
7:1
UKS Iwaniska
GTS Raków
4:2
Arka Pawłów
GKS Świniary
5:4
Zorza Czajków
Olimpia II Pogoń Staszów
3:0
Huragan Wilczyce
Wisła II Sandomierz
1:4
Cukrownik Włostów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Pogoń Staszów
1:4
Wisła II Sandomierz
Marol Jacentów
1:1
GTS Raków
Huragan Wilczyce
2:3
KS Tarłów
Zorza Czajków
0:2
Cukrownik Włostów
Arka Pawłów
1:0
Ester Wojciechowice
UKS Iwaniska
1:2
GKS Świniary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Pogoń Staszów
3:2
KS Tarłów
GKS Świniary
0:3
Arka Pawłów
Cukrownik Włostów
4:1
UKS Iwaniska
Wisła II Sandomierz
3:1
Zorza Czajków
Ester Wojciechowice
3:0
Marol Jacentów
GTS Raków
2:0
Huragan Wilczyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Pogoń Staszów
2:2
GTS Raków
Marol Jacentów
1:3
GKS Świniary
KS Tarłów
3:0*
Wisła II Sandomierz
Huragan Wilczyce
2:5
Ester Wojciechowice
Arka Pawłów
3:0
Cukrownik Włostów
UKS Iwaniska
2:7
Zorza Czajków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Pogoń Staszów
0:4
Ester Wojciechowice
GTS Raków
1:3
KS Tarłów
GKS Świniary
6:0
Huragan Wilczyce
Zorza Czajków
3:0*
Arka Pawłów
Cukrownik Włostów
4:2
Marol Jacentów
Wisła II Sandomierz
12:0
UKS Iwaniska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Pogoń Staszów
0:4
GKS Świniary
Marol Jacentów
2:0
Zorza Czajków
KS Tarłów
1:1
Ester Wojciechowice
Huragan Wilczyce
2:4
Cukrownik Włostów
GTS Raków
0:5
Wisła II Sandomierz
Arka Pawłów
3:0*
UKS Iwaniska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia II Pogoń Staszów
0:4
Cukrownik Włostów
Ester Wojciechowice
4:1
GTS Raków
Wisła II Sandomierz
4:1
Arka Pawłów
GKS Świniary
2:3
KS Tarłów
UKS Iwaniska
0:1
Marol Jacentów
Zorza Czajków
6:2
Huragan Wilczyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ester Wojciechowice
1:0
Wisła II Sandomierz
Marol Jacentów
1:2
Arka Pawłów
KS Tarłów
3:2
Cukrownik Włostów
Huragan Wilczyce
3:4
UKS Iwaniska
GTS Raków
1:2
GKS Świniary
Olimpia II Pogoń Staszów
0:2
Zorza Czajków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Świniary
0:4
Ester Wojciechowice
Zorza Czajków
2:2
KS Tarłów
Cukrownik Włostów
6:0
GTS Raków
Wisła II Sandomierz
6:1
Marol Jacentów
Arka Pawłów
3:0*
Huragan Wilczyce
UKS Iwaniska
3:1
Olimpia II Pogoń Staszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ester Wojciechowice
2:2
Cukrownik Włostów
Olimpia II Pogoń Staszów
0:8
Arka Pawłów
KS Tarłów
3:0
UKS Iwaniska
GTS Raków
1:3
Zorza Czajków
Huragan Wilczyce
4:0
Marol Jacentów
GKS Świniary
0:3
Wisła II Sandomierz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Marol Jacentów
1:2
Olimpia II Pogoń Staszów
Arka Pawłów
5:3
KS Tarłów
Zorza Czajków
1:0
Ester Wojciechowice
UKS Iwaniska
2:2
GTS Raków
Cukrownik Włostów
6:1
GKS Świniary
Wisła II Sandomierz
2:0
Huragan Wilczyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości