Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
Pauza
Tęcza Bełżyce
1:16
Dubler Opole Lubelskie
Janowianka Janów Lubelski
2:3
Unia Wilkołaz
Stal Poniatowa
3:4
Motor Lublin
Stok Zakrzówek
0:4
Lublinianka Lublin
Orka Kluczkowice
1:3
MUKS Kraśnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
Pauza
Motor Lublin
10:0
Orka Kluczkowice
Dubler Opole Lubelskie
1:2
Janowianka Janów Lubelski
Sygnał Lublin
2:2
Tęcza Bełżyce
Lublinianka Lublin
3:0
Stal Poniatowa
Unia Wilkołaz
2:1
Stok Zakrzówek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
Pauza
Stal Poniatowa
0:5
Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek
1:9
Dubler Opole Lubelskie
MUKS Kraśnik
0:6
Motor Lublin
Janowianka Janów Lubelski
1:6
Sygnał Lublin
Orka Kluczkowice
2:5
Lublinianka Lublin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Dubler Opole Lubelskie
2:1
Stal Poniatowa
Tęcza Bełżyce
2:3
Janowianka Janów Lubelski
Sygnał Lublin
11:2
Stok Zakrzówek
Lublinianka Lublin
1:1
MUKS Kraśnik
Unia Wilkołaz
4:0
Orka Kluczkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
Pauza
Orka Kluczkowice
0:11
Dubler Opole Lubelskie
Stal Poniatowa
0:6
Sygnał Lublin
Motor Lublin
2:0
Lublinianka Lublin
MUKS Kraśnik
1:4
Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek
0:0
Tęcza Bełżyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
Dubler Opole Lubelskie
8:1
MUKS Kraśnik
Janowianka Janów Lubelski
7:2
Stok Zakrzówek
Tęcza Bełżyce
1:3
Stal Poniatowa
Unia Wilkołaz
3:3
Motor Lublin
Sygnał Lublin
8:0
Orka Kluczkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stok Zakrzówek
Pauza
Stal Poniatowa
2:2
Janowianka Janów Lubelski
MUKS Kraśnik
1:3
Sygnał Lublin
Motor Lublin
1:1
Dubler Opole Lubelskie
Lublinianka Lublin
0:1
Unia Wilkołaz
Orka Kluczkowice
0:9
Tęcza Bełżyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wilkołaz
Pauza
Dubler Opole Lubelskie
2:0
Lublinianka Lublin
Sygnał Lublin
1:1
Motor Lublin
Janowianka Janów Lubelski
2:1
Orka Kluczkowice
Stok Zakrzówek
1:3
Stal Poniatowa
Tęcza Bełżyce
0:7
MUKS Kraśnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
Pauza
Motor Lublin
12:0
Tęcza Bełżyce
MUKS Kraśnik
0:3
Janowianka Janów Lubelski
Lublinianka Lublin
2:8
Sygnał Lublin
Orka Kluczkowice
3:5
Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz
0:1
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
Pauza
Tęcza Bełżyce
3:4
Lublinianka Lublin
Stal Poniatowa
6:0
Orka Kluczkowice
Sygnał Lublin
3:2
Unia Wilkołaz
Janowianka Janów Lubelski
1:8
Motor Lublin
Stok Zakrzówek
2:3
MUKS Kraśnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orka Kluczkowice
Pauza
Motor Lublin
4:1
Stok Zakrzówek
Dubler Opole Lubelskie
3:2
Sygnał Lublin
MUKS Kraśnik
4:1
Stal Poniatowa
Lublinianka Lublin
0:1
Janowianka Janów Lubelski
Unia Wilkołaz
6:1
Tęcza Bełżyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
Pauza
Motor Lublin
5:1
Stal Poniatowa
Dubler Opole Lubelskie
10:0
Tęcza Bełżyce
Lublinianka Lublin
3:0
Stok Zakrzówek
MUKS Kraśnik
3:0
Orka Kluczkowice
Unia Wilkołaz
2:2
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
Pauza
Stok Zakrzówek
1:4
Unia Wilkołaz
Tęcza Bełżyce
0:4
Sygnał Lublin
Stal Poniatowa
0:8
Lublinianka Lublin
Janowianka Janów Lubelski
3:2
Dubler Opole Lubelskie
Orka Kluczkowice
0:13
Motor Lublin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
Pauza
Sygnał Lublin
5:0
Janowianka Janów Lubelski
Motor Lublin
4:1
MUKS Kraśnik
Dubler Opole Lubelskie
8:0
Stok Zakrzówek
Lublinianka Lublin
4:0
Orka Kluczkowice
Unia Wilkołaz
2:0
Stal Poniatowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Janowianka Janów Lubelski
4:2
Tęcza Bełżyce
Stal Poniatowa
1:3
Dubler Opole Lubelskie
Stok Zakrzówek
0:12
Sygnał Lublin
MUKS Kraśnik
3:4
Lublinianka Lublin
Orka Kluczkowice
0:7
Unia Wilkołaz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
Pauza
Dubler Opole Lubelskie
15:0
Orka Kluczkowice
Tęcza Bełżyce
1:0
Stok Zakrzówek
Lublinianka Lublin
0:4
Motor Lublin
Sygnał Lublin
2:1
Stal Poniatowa
Unia Wilkołaz
10:0
MUKS Kraśnik
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
Stal Poniatowa
2:2
Tęcza Bełżyce
Motor Lublin
1:3
Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek
1:5
Janowianka Janów Lubelski
MUKS Kraśnik
1:5
Dubler Opole Lubelskie
Orka Kluczkowice
1:13
Sygnał Lublin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Stok Zakrzówek
Pauza
Janowianka Janów Lubelski
1:2
Stal Poniatowa
Tęcza Bełżyce
13:5
Orka Kluczkowice
Sygnał Lublin
3:1
MUKS Kraśnik
Unia Wilkołaz
2:2
Lublinianka Lublin
Dubler Opole Lubelskie
1:5
Motor Lublin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wilkołaz
Pauza
Orka Kluczkowice
1:8
Janowianka Janów Lubelski
Lublinianka Lublin
2:1
Dubler Opole Lubelskie
Stal Poniatowa
2:1
Stok Zakrzówek
Motor Lublin
2:2
Sygnał Lublin
MUKS Kraśnik
2:1
Tęcza Bełżyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
Pauza
Dubler Opole Lubelskie
1:1
Unia Wilkołaz
Tęcza Bełżyce
0:3
Motor Lublin
Stok Zakrzówek
1:1
Orka Kluczkowice
Sygnał Lublin
1:1
Lublinianka Lublin
Janowianka Janów Lubelski
3:1
MUKS Kraśnik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
Pauza
Lublinianka Lublin
2:0
Tęcza Bełżyce
Motor Lublin
7:2
Janowianka Janów Lubelski
MUKS Kraśnik
6:3
Stok Zakrzówek
Orka Kluczkowice
0:10
Stal Poniatowa
Unia Wilkołaz
0:3
Sygnał Lublin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orka Kluczkowice
Pauza
Sygnał Lublin
1:3
Dubler Opole Lubelskie
Tęcza Bełżyce
1:1
Unia Wilkołaz
Janowianka Janów Lubelski
3:2
Lublinianka Lublin
Stal Poniatowa
0:1
MUKS Kraśnik
Stok Zakrzówek
0:3
Motor Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości