zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
1:0
Górnik Łęczna
Lublinianka Lublin
6:1
Sygnał Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
9:2
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Motor Lublin
6:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
0:0
Motor Lublin
Górnik Łęczna
11:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków
4:6
Lublinianka Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
6:0
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Motor Lublin
0:6
Sygnał Lublin
Lublinianka Lublin
0:6
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:3
Orlęta Łuków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
1:9
AP TOP 54 Biała Podlaska
Sygnał Lublin
7:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków
2:1
Motor Lublin
Górnik Łęczna
3:0
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
1:5
Lublinianka Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Górnik Łęczna
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:3
Orlęta Łuków
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
1:3
Sygnał Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
2:3
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
6:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Motor Lublin
Górnik Łęczna
7:3
Sygnał Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
0:1
Górnik Łęczna
Sygnał Lublin
3:0
Orlęta Łuków
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
1:9
Lublinianka Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:11
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
1:1
Lublinianka Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:11
Motor Lublin
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
1:9
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
6:1
Orlęta Łuków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:2
Sygnał Lublin
Motor Lublin
0:1
Orlęta Łuków
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:3
Górnik Łęczna
Lublinianka Lublin
3:0
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
3:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków
4:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Sygnał Lublin
4:0
Motor Lublin
Górnik Łęczna
5:1
Lublinianka Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
1:2
Orlęta Łuków
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:4
Sygnał Lublin
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
0:6
Górnik Łęczna
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
3:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Sygnał Lublin
1:0
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
Górnik Łęczna
3:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Lublinianka Lublin
11:1
Motor Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
0:2
Górnik Łęczna
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:11
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
1:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
2:4
Orlęta Łuków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Łuków
4:0
Sygnał Lublin
Lublinianka Lublin
6:0
Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Górnik Łęczna
3:2
Motor Lublin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości