Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czarni Połaniec
0:2
Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Nowa Huta
2:1
Spartakus Daleszyce
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:1
Wiślanie Jaśkowice
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Motor Lublin
Stal Rzeszów
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy
1:0
Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik
2:0
Avia Świdnik
Chełmianka Chełm
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa
2:1
Soła Oświęcim
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
3:0
Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska
1:4
Hutnik Nowa Huta
Wiślanie Jaśkowice
1:5
Stal Rzeszów
Spartakus Daleszyce
2:1
Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy
0:0
MKS Czarni Połaniec
Avia Świdnik
0:1
Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz
3:3
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin
1:1
Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm
2:0
Wiślanie Jaśkowice
MKS Czarni Połaniec
2:1
Wisła Sandomierz
Hutnik Nowa Huta
0:1
Wisła Puławy
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:1
Avia Świdnik
Stal Rzeszów
5:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa
3:1
Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik
5:0
Spartakus Daleszyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Sandomierz
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim
0:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice
2:2
NKP Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska
0:3
Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Chełmianka Chełm
Wisła Puławy
2:0
Sokół Sieniawa
MKS Czarni Połaniec
0:1
Hutnik Nowa Huta
Spartakus Daleszyce
1:3
Motor Lublin
Avia Świdnik
3:1
Stal Rzeszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Nowa Huta
2:1
Wisła Sandomierz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Spartakus Daleszyce
Stal Rzeszów
3:0
Soła Oświęcim
Sokół Sieniawa
2:0
MKS Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Wiślanie Jaśkowice
Stal Kraśnik
2:4
Wisła Puławy
Chełmianka Chełm
3:1
Avia Świdnik
Motor Lublin
3:1
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
2:2
NKP Podhale Nowy Targ
Spartakus Daleszyce
1:1
Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska
0:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Soła Oświęcim
1:1
Chełmianka Chełm
MKS Czarni Połaniec
2:1
Stal Kraśnik
Hutnik Nowa Huta
3:1
Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz
2:1
Wiślanie Jaśkowice
Wisła Puławy
0:0
Motor Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
NKP Podhale Nowy Targ
7:1
Soła Oświęcim
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:2
Wisła Puławy
Stal Rzeszów
2:2
Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Avia Świdnik
Chełmianka Chełm
1:1
Spartakus Daleszyce
Sokół Sieniawa
3:4
Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik
2:0
Hutnik Nowa Huta
Motor Lublin
4:2
MKS Czarni Połaniec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
0:4
Chełmianka Chełm
Avia Świdnik
1:2
Wiślanie Jaśkowice
Soła Oświęcim
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
MKS Czarni Połaniec
2:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce
1:1
NKP Podhale Nowy Targ
Hutnik Nowa Huta
5:3
Motor Lublin
Wisła Puławy
0:2
Stal Rzeszów
Wisła Sandomierz
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa
5:1
Stal Kraśnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
1:0
Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Avia Świdnik
Stal Rzeszów
3:0
MKS Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:0
Spartakus Daleszyce
Motor Lublin
2:1
Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm
1:0
Wisła Puławy
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:1
Hutnik Nowa Huta
Stal Kraśnik
3:0
Wisła Sandomierz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
MKS Czarni Połaniec
2:0
Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz
0:3
Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Spartakus Daleszyce
2:0
Wiślanie Jaśkowice
Hutnik Nowa Huta
1:1
Stal Rzeszów
Wisła Puławy
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa
3:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik
0:0
Motor Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
1:2
Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Spartakus Daleszyce
NKP Podhale Nowy Targ
3:0
MKS Czarni Połaniec
Stal Rzeszów
3:0
Sokół Sieniawa
Motor Lublin
1:1
Wisła Sandomierz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:2
Stal Kraśnik
Avia Świdnik
1:0
Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm
1:2
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
1:5
Orlęta Radzyń Podlaski
MKS Czarni Połaniec
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Spartakus Daleszyce
0:2
Avia Świdnik
Hutnik Nowa Huta
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
Motor Lublin
2:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Sandomierz
3:0
Soła Oświęcim
Wisła Puławy
2:2
Wiślanie Jaśkowice
Sokół Sieniawa
2:1
Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik
2:2
Stal Rzeszów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
1:0
Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:1
Hutnik Nowa Huta
Soła Oświęcim
1:0
Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice
2:1
MKS Czarni Połaniec
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
Wisła Puławy
Stal Rzeszów
2:2
Motor Lublin
Avia Świdnik
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm
1:3
Stal Kraśnik
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:0
Wisła Sandomierz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
2:3
Soła Oświęcim
Stal Kraśnik
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
MKS Czarni Połaniec
4:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Sandomierz
1:0
Spartakus Daleszyce
Hutnik Nowa Huta
8:2
Wiślanie Jaśkowice
Wisła Puławy
1:0
Avia Świdnik
Motor Lublin
2:0
Chełmianka Chełm
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0
Stal Rzeszów
Sokół Sieniawa
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Hutnik Nowa Huta
NKP Podhale Nowy Targ
1:1
Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:1
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
3:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Soła Oświęcim
0:1
Wisła Puławy
Wiślanie Jaśkowice
2:1
Sokół Sieniawa
Spartakus Daleszyce
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów
3:0
Wisła Sandomierz
Avia Świdnik
1:1
MKS Czarni Połaniec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Czarni Połaniec
2:1
Soła Oświęcim
Hutnik Nowa Huta
1:0
Avia Świdnik
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:3
NKP Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik
1:1
Wiślanie Jaśkowice
Stal Rzeszów
2:0
Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
1:0
Spartakus Daleszyce
Motor Lublin
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Sandomierz
0:1
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Motor Lublin
NKP Podhale Nowy Targ
1:1
Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
Stal Kraśnik
Avia Świdnik
2:2
Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm
0:1
Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim
1:4
Hutnik Nowa Huta
Spartakus Daleszyce
2:1
MKS Czarni Połaniec
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
- : -
Sokół Sieniawa
Wiślanie Jaśkowice
- : -
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce
- : -
Hutnik Nowa Huta
NKP Podhale Nowy Targ
- : -
Chełmianka Chełm
Wisła Sandomierz
- : -
Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska
- : -
MKS Czarni Połaniec
Orlęta Radzyń Podlaski
- : -
Motor Lublin
Avia Świdnik
- : -
Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska
- : -
Stal Rzeszów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości