zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Radymno
Pauza
Piast Tuczempy
3:7
Gwiazda Wielkie Oczy
Makovia Makowisko
4:1
KS Kisielów-Pełnatycze
Wólczanka Wólka Pełkińska
6:0
Wesoła Zadąbrowie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kisielów-Pełnatycze
Pauza
Gwiazda Wielkie Oczy
4:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Makovia Makowisko
12:0
Piast Tuczempy
Wesoła Zadąbrowie
1:1
MKS Radymno
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
Pauza
Piast Tuczempy
2:5
KS Kisielów-Pełnatycze
MKS Radymno
6:1
Gwiazda Wielkie Oczy
Wólczanka Wólka Pełkińska
5:4
Makovia Makowisko
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Wielkie Oczy
Pauza
Piast Tuczempy
1:13
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Kisielów-Pełnatycze
0:5
Wesoła Zadąbrowie
Makovia Makowisko
1:1
MKS Radymno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
Pauza
KS Kisielów-Pełnatycze
1:6
Wólczanka Wólka Pełkińska
MKS Radymno
6:0
Piast Tuczempy
Wesoła Zadąbrowie
1:1
Gwiazda Wielkie Oczy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
Pauza
KS Kisielów-Pełnatycze
3:0
Gwiazda Wielkie Oczy
Makovia Makowisko
3:2
Wesoła Zadąbrowie
MKS Radymno
5:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pauza
Gwiazda Wielkie Oczy
1:3
Makovia Makowisko
KS Kisielów-Pełnatycze
2:5
MKS Radymno
Wesoła Zadąbrowie
9:0
Piast Tuczempy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Radymno
Pauza
Gwiazda Wielkie Oczy
5:2
Piast Tuczempy
KS Kisielów-Pełnatycze
2:1
Makovia Makowisko
Wesoła Zadąbrowie
9:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kisielów-Pełnatycze
Pauza
MKS Radymno
2:3
Wesoła Zadąbrowie
Wólczanka Wólka Pełkińska
8:1
Gwiazda Wielkie Oczy
Piast Tuczempy
0:10
Makovia Makowisko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wesoła Zadąbrowie
Pauza
Gwiazda Wielkie Oczy
1:2
MKS Radymno
KS Kisielów-Pełnatycze
8:2
Piast Tuczempy
Makovia Makowisko
5:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Wielkie Oczy
Pauza
MKS Radymno
2:2
Makovia Makowisko
Wesoła Zadąbrowie
1:3
KS Kisielów-Pełnatycze
Wólczanka Wólka Pełkińska
7:2
Piast Tuczempy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Makovia Makowisko
Pauza
Gwiazda Wielkie Oczy
0:8
Wesoła Zadąbrowie
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2
KS Kisielów-Pełnatycze
Piast Tuczempy
1:10
MKS Radymno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Tuczempy
Pauza
Gwiazda Wielkie Oczy
2:3
KS Kisielów-Pełnatycze
Wesoła Zadąbrowie
1:3
Makovia Makowisko
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:9
MKS Radymno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pauza
Piast Tuczempy
3:5
Wesoła Zadąbrowie
Makovia Makowisko
2:2
Gwiazda Wielkie Oczy
MKS Radymno
1:1
KS Kisielów-Pełnatycze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości