Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
0:8
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
7:0
MOSiR Lubartów
OSiR Biłgoraj
3:0
Górnik Łęczna
Wisła Puławy
1:5
Gaudium Zamość
Widok Lublin
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
1:2
Dubler Opole Lubelskie
Motor Lublin
7:0
Orlęta Łuków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
0:5
Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
18:0
Wisła Puławy
Widok Lublin
2:0
Niedźwiadek Chełm
Gaudium Zamość
0:6
BKS Lublin
Dubler Opole Lubelskie
7:1
OSiR Biłgoraj
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
4:1
Dubler Opole Lubelskie
OSiR Biłgoraj
4:3
Gaudium Zamość
Wisła Puławy
4:4
Widok Lublin
BKS Lublin
7:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków
0:2
MOSiR Lubartów
Motor Lublin
8:1
Górnik Łęczna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:2
OSiR Biłgoraj
Niedźwiadek Chełm
0:3
Wisła Puławy
Widok Lublin
0:3
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
6:0
MOSiR Lubartów
Górnik Łęczna
6:0
Orlęta Łuków
Gaudium Zamość
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Dubler Opole Lubelskie
1:0
Motor Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
OSiR Biłgoraj
1:1
Widok Lublin
Wisła Puławy
0:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
9:0
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Łuków
1:3
Dubler Opole Lubelskie
Motor Lublin
3:0
Gaudium Zamość
MOSiR Lubartów
0:4
Górnik Łęczna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:2
Motor Lublin
Niedźwiadek Chełm
0:3
OSiR Biłgoraj
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Widok Lublin
Wisła Puławy
0:10
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Górnik Łęczna
Gaudium Zamość
1:0
Orlęta Łuków
Dubler Opole Lubelskie
4:0
MOSiR Lubartów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Niedźwiadek Chełm
OSiR Biłgoraj
1:0
Wisła Puławy
BKS Lublin
5:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
0:2
Dubler Opole Lubelskie
Orlęta Łuków
0:9
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin
3:0
Widok Lublin
MOSiR Lubartów
0:2
Gaudium Zamość
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:1
MOSiR Lubartów
Niedźwiadek Chełm
0:7
Motor Lublin
Wisła Puławy
1:6
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
2:2
Orlęta Łuków
BKS Lublin
10:0
OSiR Biłgoraj
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Dubler Opole Lubelskie
Gaudium Zamość
0:5
Górnik Łęczna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
1:6
BKS Lublin
OSiR Biłgoraj
1:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków
4:0
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin
8:0
Wisła Puławy
MOSiR Lubartów
0:3
Widok Lublin
Dubler Opole Lubelskie
4:0
Gaudium Zamość
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Dubler Opole Lubelskie
Niedźwiadek Chełm
1:0
MOSiR Lubartów
OSiR Biłgoraj
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
3:1
Orlęta Łuków
Widok Lublin
0:1
Górnik Łęczna
BKS Lublin
1:1
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:2
Gaudium Zamość
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
4:0
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Łuków
0:7
BKS Lublin
Gaudium Zamość
2:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin
14:0
OSiR Biłgoraj
MOSiR Lubartów
2:3
Wisła Puławy
Dubler Opole Lubelskie
5:1
Widok Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
0:14
Dubler Opole Lubelskie
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Motor Lublin
OSiR Biłgoraj
3:0
Orlęta Łuków
Wisła Puławy
0:2
Górnik Łęczna
Widok Lublin
1:1
Gaudium Zamość
BKS Lublin
10:0
MOSiR Lubartów
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
Widok Lublin
Górnik Łęczna
0:3
BKS Lublin
Orlęta Łuków
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Gaudium Zamość
4:0
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin
2:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
MOSiR Lubartów
0:1
OSiR Biłgoraj
Dubler Opole Lubelskie
8:0
Wisła Puławy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
8:0
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Widok Lublin
Górnik Łęczna
3:0
OSiR Biłgoraj
Orlęta Łuków
0:5
Motor Lublin
Gaudium Zamość
2:0
Wisła Puławy
MOSiR Lubartów
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Dubler Opole Lubelskie
0:3
BKS Lublin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
0:2
Widok Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Górnik Łęczna
OSiR Biłgoraj
0:3
Dubler Opole Lubelskie
Wisła Puławy
2:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
7:1
Gaudium Zamość
Orlęta Łuków
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin
6:1
MOSiR Lubartów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
BKS Lublin
Widok Lublin
2:1
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
14:0
Niedźwiadek Chełm
Górnik Łęczna
0:2
Motor Lublin
Gaudium Zamość
2:3
OSiR Biłgoraj
MOSiR Lubartów
1:2
Orlęta Łuków
Dubler Opole Lubelskie
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
4:0
Gaudium Zamość
OSiR Biłgoraj
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy
2:1
Niedźwiadek Chełm
BKS Lublin
4:0
Widok Lublin
Orlęta Łuków
0:2
Górnik Łęczna
Motor Lublin
1:0
Dubler Opole Lubelskie
MOSiR Lubartów
0:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
1:4
BKS Lublin
Widok Lublin
1:2
OSiR Biłgoraj
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:1
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
7:0
MOSiR Lubartów
Gaudium Zamość
0:5
Motor Lublin
Dubler Opole Lubelskie
2:2
Orlęta Łuków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
OSiR Biłgoraj
3:2
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków
2:0
Gaudium Zamość
MOSiR Lubartów
0:7
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:1
Orlęta Łuków
Niedźwiadek Chełm
0:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
6:0
OSiR Biłgoraj
Widok Lublin
1:4
Motor Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:4
BKS Lublin
Gaudium Zamość
6:1
MOSiR Lubartów
Dubler Opole Lubelskie
3:3
Górnik Łęczna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
6:0
Wisła Puławy
OSiR Biłgoraj
0:4
BKS Lublin
Górnik Łęczna
6:0
Gaudium Zamość
Orlęta Łuków
4:3
Widok Lublin
Motor Lublin
10:0
Niedźwiadek Chełm
MOSiR Lubartów
0:11
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Dubler Opole Lubelskie
2:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
1:3
Orlęta Łuków
Wisła Puławy
2:8
Motor Lublin
Widok Lublin
7:0
MOSiR Lubartów
BKS Lublin
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
OSiR Biłgoraj
Gaudium Zamość
0:6
Dubler Opole Lubelskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości