Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
1:4
AF Głusk
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:2
Avia Świdnik
Powiślak Końskowola
0:0
Orły Kazimierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Głusk
0:0
Orły Kazimierz
Avia Świdnik
1:0
Powiślak Końskowola
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
3:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
1:3
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Orły Kazimierz
0:2
Avia Świdnik
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:2
AF Głusk
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Głusk
0:3
Avia Świdnik
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
2:1
Orły Kazimierz
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:0
Powiślak Końskowola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
0:1
AF Głusk
Orły Kazimierz
1:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Avia Świdnik
4:2
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
0:0
AF Głusk
Orły Kazimierz
0:2
Avia Świdnik
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:1
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Głusk
1:1
Orły Kazimierz
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
2:1
Avia Świdnik
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
0:3
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Orły Kazimierz
0:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Avia Świdnik
1:2
AF Głusk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
1:2
Orły Kazimierz
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
2:1
AF Głusk
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:1
Avia Świdnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
1:1
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
AF Głusk
0:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Avia Świdnik
0:0
Powiślak Końskowola
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
2:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Orły Kazimierz
3:2
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Avia Świdnik
0:2
AF Głusk
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
1:1
Orły Kazimierz
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
0:3
Avia Świdnik
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
3:1
AF Głusk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
1:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
AF Głusk
1:2
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Avia Świdnik
0:0
Powiślak Końskowola
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
1:0
AF Głusk
Orły Kazimierz
2:1
Avia Świdnik
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
4:1
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Głusk
2:3
Orły Kazimierz
Avia Świdnik
0:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
UKS FOOTBALL ACADEMY LUBLIN
1:1
Powiślak Końskowola
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości