zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Spisz Krempachy
0:3*
Jordan Jordanów
Przełęcz Łopuszna
3:5
Lubań Tylmanowa
Skałka Rogoźnik
2:1
Orawa Jabłonka
KS Łapsze Niżne
2:3
NKP II Podhale Nowy Targ
Wierchy Rabka Zdrój
1:2
Babia Góra Lipnica Wielka
Wiatr Ludźmierz
1:3
Granit Czarna Góra
Lepietnica Klikuszowa
1:4
Skalni Zaskale
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Jordanów
4:1
Skałka Rogoźnik
Orawa Jabłonka
2:0
Skalni Zaskale
Lubań Tylmanowa
2:0
KS Łapsze Niżne
Wierchy Rabka Zdrój
4:1
Wiatr Ludźmierz
Babia Góra Lipnica Wielka
2:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Granit Czarna Góra
4:0
Spisz Krempachy
Lepietnica Klikuszowa
1:2
Przełęcz Łopuszna
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spisz Krempachy
4:3
Wierchy Rabka Zdrój
KS Łapsze Niżne
2:3
Lepietnica Klikuszowa
Skalni Zaskale
3:1
Jordan Jordanów
Przełęcz Łopuszna
0:7
Orawa Jabłonka
Wiatr Ludźmierz
1:2
Babia Góra Lipnica Wielka
Skałka Rogoźnik
1:3
Granit Czarna Góra
NKP II Podhale Nowy Targ
1:0
Lubań Tylmanowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
3:5
NKP II Podhale Nowy Targ
Orawa Jabłonka
3:1
KS Łapsze Niżne
Wiatr Ludźmierz
2:5
Spisz Krempachy
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Lubań Tylmanowa
Jordan Jordanów
5:2
Przełęcz Łopuszna
Wierchy Rabka Zdrój
1:2
Skałka Rogoźnik
Granit Czarna Góra
0:0
Skalni Zaskale
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP II Podhale Nowy Targ
2:5
Orawa Jabłonka
KS Łapsze Niżne
0:2
Jordan Jordanów
Przełęcz Łopuszna
2:3
Granit Czarna Góra
Lubań Tylmanowa
5:0
Lepietnica Klikuszowa
Skałka Rogoźnik
5:1
Wiatr Ludźmierz
Spisz Krempachy
3:2
Babia Góra Lipnica Wielka
Skalni Zaskale
6:3
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
4:0
Lepietnica Klikuszowa
Spisz Krempachy
2:7
Skałka Rogoźnik
Wierchy Rabka Zdrój
9:1
Przełęcz Łopuszna
Orawa Jabłonka
4:2
Lubań Tylmanowa
Jordan Jordanów
0:1
NKP II Podhale Nowy Targ
Granit Czarna Góra
0:1
KS Łapsze Niżne
Wiatr Ludźmierz
0:0
Skalni Zaskale
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
1:4
Orawa Jabłonka
NKP II Podhale Nowy Targ
2:1
Granit Czarna Góra
KS Łapsze Niżne
2:4
Wierchy Rabka Zdrój
Lubań Tylmanowa
3:0
Jordan Jordanów
Skalni Zaskale
5:2
Spisz Krempachy
Przełęcz Łopuszna
1:1
Wiatr Ludźmierz
Skałka Rogoźnik
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Jordanów
0:0
Lepietnica Klikuszowa
Wierchy Rabka Zdrój
4:1
NKP II Podhale Nowy Targ
Babia Góra Lipnica Wielka
5:3
Orawa Jabłonka
Spisz Krempachy
6:1
Przełęcz Łopuszna
Granit Czarna Góra
0:5
Lubań Tylmanowa
Wiatr Ludźmierz
2:0
KS Łapsze Niżne
Skałka Rogoźnik
3:5
Skalni Zaskale
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
2:3
Granit Czarna Góra
NKP II Podhale Nowy Targ
7:1
Wiatr Ludźmierz
Przełęcz Łopuszna
3:1
Skałka Rogoźnik
Lubań Tylmanowa
3:0
Wierchy Rabka Zdrój
KS Łapsze Niżne
4:1
Spisz Krempachy
Skalni Zaskale
4:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Orawa Jabłonka
0:1
Jordan Jordanów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Czarna Góra
1:3
Orawa Jabłonka
Spisz Krempachy
1:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Wierchy Rabka Zdrój
7:1
Lepietnica Klikuszowa
Babia Góra Lipnica Wielka
3:3
Jordan Jordanów
Skalni Zaskale
3:0
Przełęcz Łopuszna
Wiatr Ludźmierz
1:9
Lubań Tylmanowa
Skałka Rogoźnik
6:4
KS Łapsze Niżne
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Jordanów
2:0
Granit Czarna Góra
Lepietnica Klikuszowa
2:1
Wiatr Ludźmierz
NKP II Podhale Nowy Targ
8:1
Skałka Rogoźnik
Lubań Tylmanowa
10:1
Spisz Krempachy
KS Łapsze Niżne
0:9
Skalni Zaskale
Przełęcz Łopuszna
2:4
Babia Góra Lipnica Wielka
Orawa Jabłonka
1:0
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Spisz Krempachy
6:1
Lepietnica Klikuszowa
Skałka Rogoźnik
1:4
Lubań Tylmanowa
Babia Góra Lipnica Wielka
3:0*
Granit Czarna Góra
Skalni Zaskale
1:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Przełęcz Łopuszna
3:3
KS Łapsze Niżne
Wierchy Rabka Zdrój
4:0
Jordan Jordanów
Wiatr Ludźmierz
1:3
Orawa Jabłonka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orawa Jabłonka
3:1
Spisz Krempachy
Jordan Jordanów
4:1
Wiatr Ludźmierz
Lepietnica Klikuszowa
1:5
Skałka Rogoźnik
NKP II Podhale Nowy Targ
5:0
Przełęcz Łopuszna
KS Łapsze Niżne
7:4
Babia Góra Lipnica Wielka
Lubań Tylmanowa
3:0
Skalni Zaskale
Granit Czarna Góra
1:4
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
5:1
Przełęcz Łopuszna
NKP II Podhale Nowy Targ
6:2
KS Łapsze Niżne
Babia Góra Lipnica Wielka
1:3
Wierchy Rabka Zdrój
Skalni Zaskale
5:0
Lepietnica Klikuszowa
Orawa Jabłonka
6:1
Skałka Rogoźnik
Jordan Jordanów
4:1
Spisz Krempachy
Granit Czarna Góra
5:1
Wiatr Ludźmierz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Spisz Krempachy
3:0
Granit Czarna Góra
KS Łapsze Niżne
1:0
Lubań Tylmanowa
Skalni Zaskale
2:1
Orawa Jabłonka
Przełęcz Łopuszna
5:1
Lepietnica Klikuszowa
Wiatr Ludźmierz
0:2
Wierchy Rabka Zdrój
Skałka Rogoźnik
2:2
Jordan Jordanów
NKP II Podhale Nowy Targ
2:2
Babia Góra Lipnica Wielka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
3:0
Wiatr Ludźmierz
Orawa Jabłonka
1:2
Przełęcz Łopuszna
Lubań Tylmanowa
0:0
NKP II Podhale Nowy Targ
Jordan Jordanów
3:2
Skalni Zaskale
Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Spisz Krempachy
Granit Czarna Góra
2:1
Skałka Rogoźnik
Lepietnica Klikuszowa
2:2
KS Łapsze Niżne
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
1:0
Babia Góra Lipnica Wielka
NKP II Podhale Nowy Targ
0:1
Lepietnica Klikuszowa
Spisz Krempachy
3:1
Wiatr Ludźmierz
KS Łapsze Niżne
1:4
Orawa Jabłonka
Skalni Zaskale
2:1
Granit Czarna Góra
Przełęcz Łopuszna
2:5
Jordan Jordanów
Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Skałka Rogoźnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
0:4
Lubań Tylmanowa
Babia Góra Lipnica Wielka
8:3
Spisz Krempachy
Orawa Jabłonka
1:1
NKP II Podhale Nowy Targ
Jordan Jordanów
1:1
KS Łapsze Niżne
Wierchy Rabka Zdrój
4:1
Skalni Zaskale
Granit Czarna Góra
3:1
Przełęcz Łopuszna
Wiatr Ludźmierz
1:4
Skałka Rogoźnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
0:0
Babia Góra Lipnica Wielka
NKP II Podhale Nowy Targ
4:5
Jordan Jordanów
Lubań Tylmanowa
4:5
Orawa Jabłonka
KS Łapsze Niżne
1:5
Granit Czarna Góra
Skalni Zaskale
2:1
Wiatr Ludźmierz
Przełęcz Łopuszna
0:2
Wierchy Rabka Zdrój
Skałka Rogoźnik
1:2
Spisz Krempachy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orawa Jabłonka
8:1
Lepietnica Klikuszowa
Babia Góra Lipnica Wielka
6:2
Skałka Rogoźnik
Spisz Krempachy
3:3
Skalni Zaskale
Jordan Jordanów
4:1
Lubań Tylmanowa
Wierchy Rabka Zdrój
9:0
KS Łapsze Niżne
Granit Czarna Góra
3:0
NKP II Podhale Nowy Targ
Wiatr Ludźmierz
4:1
Przełęcz Łopuszna
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lepietnica Klikuszowa
1:5
Jordan Jordanów
NKP II Podhale Nowy Targ
3:2
Wierchy Rabka Zdrój
Lubań Tylmanowa
4:2
Granit Czarna Góra
KS Łapsze Niżne
1:4
Wiatr Ludźmierz
Skalni Zaskale
3:2
Skałka Rogoźnik
Przełęcz Łopuszna
2:1
Spisz Krempachy
Orawa Jabłonka
4:0
Babia Góra Lipnica Wielka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Spisz Krempachy
0:2
KS Łapsze Niżne
Skałka Rogoźnik
1:4
Przełęcz Łopuszna
Babia Góra Lipnica Wielka
6:4
Skalni Zaskale
Jordan Jordanów
2:5
Orawa Jabłonka
Wierchy Rabka Zdrój
2:0
Lubań Tylmanowa
Granit Czarna Góra
4:1
Lepietnica Klikuszowa
Wiatr Ludźmierz
2:0
NKP II Podhale Nowy Targ
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP II Podhale Nowy Targ
2:1
Spisz Krempachy
KS Łapsze Niżne
5:3
Skałka Rogoźnik
Przełęcz Łopuszna
2:5
Skalni Zaskale
Orawa Jabłonka
4:1
Granit Czarna Góra
Lubań Tylmanowa
0:1
Wiatr Ludźmierz
Jordan Jordanów
5:2
Babia Góra Lipnica Wielka
Lepietnica Klikuszowa
0:7
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Spisz Krempachy
0:3
Lubań Tylmanowa
Skałka Rogoźnik
3:5
NKP II Podhale Nowy Targ
Babia Góra Lipnica Wielka
4:2
Przełęcz Łopuszna
Skalni Zaskale
5:1
KS Łapsze Niżne
Wierchy Rabka Zdrój
2:1
Orawa Jabłonka
Granit Czarna Góra
1:3
Jordan Jordanów
Wiatr Ludźmierz
3:1
Lepietnica Klikuszowa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
8:2
Skałka Rogoźnik
Lepietnica Klikuszowa
2:2
Spisz Krempachy
KS Łapsze Niżne
2:2
Przełęcz Łopuszna
Orawa Jabłonka
4:1
Wiatr Ludźmierz
Jordan Jordanów
2:2
Wierchy Rabka Zdrój
Granit Czarna Góra
0:2
Babia Góra Lipnica Wielka
NKP II Podhale Nowy Targ
2:3
Skalni Zaskale
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
4:0
KS Łapsze Niżne
Spisz Krempachy
1:8
Orawa Jabłonka
Skalni Zaskale
1:4
Lubań Tylmanowa
Przełęcz Łopuszna
5:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Wierchy Rabka Zdrój
4:1
Granit Czarna Góra
Wiatr Ludźmierz
1:3
Jordan Jordanów
Skałka Rogoźnik
4:3
Lepietnica Klikuszowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości