zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
1:3
Wierchy Rabka Zdrój
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
Huragan Waksmund
Zapora Kluszkowce
1:2
Jarmuta Szczawnica
Orkan Raba Wyżna
1:1
Czarni Czarny Dunajec
Orawa Jabłonka
0:2
Granit Czarna Góra
Lubań Tylmanowa
2:1
KS Chabówka
Wiatr Ludźmierz
4:0
Błyskawica Kacwin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiatr Ludźmierz
2:2
Wierchy Rabka Zdrój
Babia Góra Lipnica Wielka
3:0*
KS Chabówka
Huragan Waksmund
3:0
Zapora Kluszkowce
Błyskawica Kacwin
0:6
Orkan Raba Wyżna
Jarmuta Szczawnica
0:1
Lubań Tylmanowa
Granit Czarna Góra
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
Czarni Czarny Dunajec
3:2
Orawa Jabłonka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
9:1
Czarni Czarny Dunajec
Zapora Kluszkowce
0:6
Granit Czarna Góra
Orkan Raba Wyżna
3:0
Wierchy Rabka Zdrój
Orawa Jabłonka
3:3
Błyskawica Kacwin
Lubań Tylmanowa
3:0
Huragan Waksmund
Wiatr Ludźmierz
1:0
Babia Góra Lipnica Wielka
KS Chabówka
3:1
Jarmuta Szczawnica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Kluszkowce
2:1
Czarni Czarny Dunajec
Babia Góra Lipnica Wielka
3:1
Jarmuta Szczawnica
Błyskawica Kacwin
3:1
NKP Podhale Nowy Targ
Wiatr Ludźmierz
2:1
Orkan Raba Wyżna
Huragan Waksmund
7:0
KS Chabówka
Wierchy Rabka Zdrój
5:0
Orawa Jabłonka
Granit Czarna Góra
3:2
Lubań Tylmanowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orawa Jabłonka
1:1
Wiatr Ludźmierz
Jarmuta Szczawnica
1:3
Huragan Waksmund
Zapora Kluszkowce
1:0
Błyskawica Kacwin
KS Chabówka
1:4
Granit Czarna Góra
NKP Podhale Nowy Targ
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
Orkan Raba Wyżna
5:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Lubań Tylmanowa
3:1
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Czarna Góra
2:0
Jarmuta Szczawnica
Błyskawica Kacwin
1:2
Lubań Tylmanowa
Orkan Raba Wyżna
4:2
Orawa Jabłonka
Czarni Czarny Dunajec
1:3
KS Chabówka
Babia Góra Lipnica Wielka
0:1
Huragan Waksmund
Wierchy Rabka Zdrój
4:1
Zapora Kluszkowce
Wiatr Ludźmierz
1:1
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
5:1
Wierchy Rabka Zdrój
Huragan Waksmund
0:0
Granit Czarna Góra
NKP Podhale Nowy Targ
6:1
Orkan Raba Wyżna
KS Chabówka
3:5
Błyskawica Kacwin
Zapora Kluszkowce
0:2
Wiatr Ludźmierz
Jarmuta Szczawnica
1:0
Czarni Czarny Dunajec
Orawa Jabłonka
2:2
Babia Góra Lipnica Wielka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orawa Jabłonka
2:5
NKP Podhale Nowy Targ
Babia Góra Lipnica Wielka
1:0
Granit Czarna Góra
Błyskawica Kacwin
3:7
Jarmuta Szczawnica
Wiatr Ludźmierz
0:0
Lubań Tylmanowa
Orkan Raba Wyżna
8:1
Zapora Kluszkowce
Wierchy Rabka Zdrój
3:0
KS Chabówka
Czarni Czarny Dunajec
2:4
Huragan Waksmund
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chabówka
2:5
Wiatr Ludźmierz
NKP Podhale Nowy Targ
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Zapora Kluszkowce
4:0
Orawa Jabłonka
Granit Czarna Góra
2:2
Czarni Czarny Dunajec
Huragan Waksmund
5:0
Błyskawica Kacwin
Jarmuta Szczawnica
1:0
Wierchy Rabka Zdrój
Lubań Tylmanowa
3:1
Orkan Raba Wyżna
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
4:2
Zapora Kluszkowce
Błyskawica Kacwin
1:1
Granit Czarna Góra
Orkan Raba Wyżna
4:2
KS Chabówka
Orawa Jabłonka
3:4
Lubań Tylmanowa
Wierchy Rabka Zdrój
1:2
Huragan Waksmund
Babia Góra Lipnica Wielka
2:2
Czarni Czarny Dunajec
Wiatr Ludźmierz
3:0
Jarmuta Szczawnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Waksmund
3:1
Wiatr Ludźmierz
Jarmuta Szczawnica
3:2
Orkan Raba Wyżna
Granit Czarna Góra
3:2
Wierchy Rabka Zdrój
Zapora Kluszkowce
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Lubań Tylmanowa
0:3*
NKP Podhale Nowy Targ
Czarni Czarny Dunajec
5:0
Błyskawica Kacwin
KS Chabówka
3:1
Orawa Jabłonka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
1:3
Błyskawica Kacwin
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
KS Chabówka
Zapora Kluszkowce
3:0*
Lubań Tylmanowa
Orkan Raba Wyżna
2:2
Huragan Waksmund
Orawa Jabłonka
2:1
Jarmuta Szczawnica
Wierchy Rabka Zdrój
2:1
Czarni Czarny Dunajec
Wiatr Ludźmierz
0:1
Granit Czarna Góra
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Waksmund
4:2
Orawa Jabłonka
Błyskawica Kacwin
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
Jarmuta Szczawnica
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
Lubań Tylmanowa
0:3*
Babia Góra Lipnica Wielka
Granit Czarna Góra
2:0
Orkan Raba Wyżna
Czarni Czarny Dunajec
3:6
Wiatr Ludźmierz
KS Chabówka
1:2
Zapora Kluszkowce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Waksmund
2:0
NKP Podhale Nowy Targ
Błyskawica Kacwin
0:4
Wiatr Ludźmierz
Jarmuta Szczawnica
4:2
Zapora Kluszkowce
Wierchy Rabka Zdrój
2:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Granit Czarna Góra
5:1
Orawa Jabłonka
Czarni Czarny Dunajec
1:0
Orkan Raba Wyżna
KS Chabówka
3:2
Lubań Tylmanowa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
3:0*
Granit Czarna Góra
Zapora Kluszkowce
0:2
Huragan Waksmund
KS Chabówka
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Orkan Raba Wyżna
2:3
Błyskawica Kacwin
Lubań Tylmanowa
4:1
Jarmuta Szczawnica
Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Wiatr Ludźmierz
Orawa Jabłonka
1:0
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
4:7
NKP Podhale Nowy Targ
Huragan Waksmund
1:2
Lubań Tylmanowa
Jarmuta Szczawnica
2:1
KS Chabówka
Granit Czarna Góra
2:0
Zapora Kluszkowce
Babia Góra Lipnica Wielka
1:1
Wiatr Ludźmierz
Błyskawica Kacwin
2:1
Orawa Jabłonka
Wierchy Rabka Zdrój
3:0
Orkan Raba Wyżna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
4:2
Granit Czarna Góra
NKP Podhale Nowy Targ
6:2
Błyskawica Kacwin
Jarmuta Szczawnica
1:0
Babia Góra Lipnica Wielka
Orkan Raba Wyżna
4:0
Wiatr Ludźmierz
Orawa Jabłonka
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
Czarni Czarny Dunajec
5:0
Zapora Kluszkowce
KS Chabówka
2:1
Huragan Waksmund
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
2:1
Orkan Raba Wyżna
Huragan Waksmund
2:2
Jarmuta Szczawnica
Błyskawica Kacwin
3:1
Zapora Kluszkowce
Wierchy Rabka Zdrój
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
Granit Czarna Góra
1:2
KS Chabówka
Wiatr Ludźmierz
1:0
Orawa Jabłonka
Czarni Czarny Dunajec
0:1
Lubań Tylmanowa
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
2:0
Błyskawica Kacwin
NKP Podhale Nowy Targ
1:0
Wiatr Ludźmierz
Jarmuta Szczawnica
4:0
Granit Czarna Góra
Orawa Jabłonka
1:2
Orkan Raba Wyżna
Huragan Waksmund
1:0
Babia Góra Lipnica Wielka
Zapora Kluszkowce
3:2
Wierchy Rabka Zdrój
KS Chabówka
1:1
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiatr Ludźmierz
1:1
Zapora Kluszkowce
Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Lubań Tylmanowa
Granit Czarna Góra
4:1
Huragan Waksmund
Czarni Czarny Dunajec
0:4
Jarmuta Szczawnica
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Orawa Jabłonka
Błyskawica Kacwin
6:3
KS Chabówka
Orkan Raba Wyżna
3:0
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zapora Kluszkowce
3:0
Orkan Raba Wyżna
Huragan Waksmund
3:2
Czarni Czarny Dunajec
NKP Podhale Nowy Targ
10:2
Orawa Jabłonka
Lubań Tylmanowa
4:2
Wiatr Ludźmierz
Jarmuta Szczawnica
2:0
Błyskawica Kacwin
Granit Czarna Góra
4:1
Babia Góra Lipnica Wielka
KS Chabówka
3:2
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
1:2
Granit Czarna Góra
Orawa Jabłonka
3:1
Zapora Kluszkowce
Wierchy Rabka Zdrój
1:3
Jarmuta Szczawnica
Wiatr Ludźmierz
1:0
KS Chabówka
Babia Góra Lipnica Wielka
0:2
NKP Podhale Nowy Targ
Błyskawica Kacwin
3:2
Huragan Waksmund
Orkan Raba Wyżna
0:3
Lubań Tylmanowa
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarmuta Szczawnica
1:0
Wiatr Ludźmierz
Lubań Tylmanowa
4:1
Orawa Jabłonka
Granit Czarna Góra
2:1
Błyskawica Kacwin
Czarni Czarny Dunajec
3:0
Babia Góra Lipnica Wielka
Huragan Waksmund
2:3
Wierchy Rabka Zdrój
Zapora Kluszkowce
1:3
NKP Podhale Nowy Targ
KS Chabówka
0:0
Orkan Raba Wyżna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
5:1
Zapora Kluszkowce
NKP Podhale Nowy Targ
4:1
Lubań Tylmanowa
Błyskawica Kacwin
2:5
Czarni Czarny Dunajec
Orkan Raba Wyżna
1:0
Jarmuta Szczawnica
Orawa Jabłonka
3:2
KS Chabówka
Wierchy Rabka Zdrój
1:1
Granit Czarna Góra
Wiatr Ludźmierz
0:4
Huragan Waksmund
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Waksmund
2:0
Orkan Raba Wyżna
Błyskawica Kacwin
3:2
Babia Góra Lipnica Wielka
Jarmuta Szczawnica
4:2
Orawa Jabłonka
Lubań Tylmanowa
3:0
Zapora Kluszkowce
Granit Czarna Góra
1:0
Wiatr Ludźmierz
Czarni Czarny Dunajec
4:2
Wierchy Rabka Zdrój
KS Chabówka
0:3*
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
4:2
Lubań Tylmanowa
NKP Podhale Nowy Targ
0:1
Jarmuta Szczawnica
Zapora Kluszkowce
3:0*
KS Chabówka
Orkan Raba Wyżna
3:2
Granit Czarna Góra
Orawa Jabłonka
5:5
Huragan Waksmund
Wierchy Rabka Zdrój
5:1
Błyskawica Kacwin
Wiatr Ludźmierz
1:3
Czarni Czarny Dunajec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości