Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
0:7
Motor Lublin
Unia Wilkołaz
3:1
Dubler Opole Lubelskie
MUKS Kraśnik
1:4
Orka Kluczkowice
LKS Stok Zakrzówek
0:10
Stal Poniatowa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
2:1
MUKS Kraśnik
Motor Lublin
13:0
LKS Stok Zakrzówek
Dubler Opole Lubelskie
4:3
Orka Kluczkowice
Unia Wilkołaz
7:1
Tęcza Bełżyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
1:5
Dubler Opole Lubelskie
MUKS Kraśnik
1:5
Motor Lublin
LKS Stok Zakrzówek
0:1
Unia Wilkołaz
Orka Kluczkowice
6:2
Stal Poniatowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Bełżyce
0:3
LKS Stok Zakrzówek
Motor Lublin
6:1
Orka Kluczkowice
Dubler Opole Lubelskie
4:2
Stal Poniatowa
Unia Wilkołaz
3:4
MUKS Kraśnik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
1:8
Motor Lublin
LKS Stok Zakrzówek
0:7
Dubler Opole Lubelskie
MUKS Kraśnik
4:4
Tęcza Bełżyce
Orka Kluczkowice
0:1
Unia Wilkołaz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
1:2
Motor Lublin
LKS Stok Zakrzówek
8:0
MUKS Kraśnik
Unia Wilkołaz
1:0
Stal Poniatowa
Tęcza Bełżyce
2:4
Orka Kluczkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Stal Poniatowa
9:1
Tęcza Bełżyce
Motor Lublin
5:0
Unia Wilkołaz
MUKS Kraśnik
1:5
Dubler Opole Lubelskie
Orka Kluczkowice
5:3
LKS Stok Zakrzówek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
4:0
Unia Wilkołaz
Orka Kluczkowice
1:4
MUKS Kraśnik
Motor Lublin
14:0
Tęcza Bełżyce
Stal Poniatowa
2:3
LKS Stok Zakrzówek
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
6:2
Stal Poniatowa
LKS Stok Zakrzówek
0:4
Motor Lublin
Tęcza Bełżyce
2:5
Unia Wilkołaz
Orka Kluczkowice
1:8
Dubler Opole Lubelskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
11:0
Tęcza Bełżyce
Motor Lublin
6:1
MUKS Kraśnik
Stal Poniatowa
4:4
Orka Kluczkowice
Unia Wilkołaz
2:0
LKS Stok Zakrzówek
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
2:3
Unia Wilkołaz
Stal Poniatowa
1:4
Dubler Opole Lubelskie
LKS Stok Zakrzówek
5:2
Tęcza Bełżyce
Orka Kluczkowice
3:5
Motor Lublin
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
2:1
LKS Stok Zakrzówek
Motor Lublin
6:0
Stal Poniatowa
Tęcza Bełżyce
4:8
MUKS Kraśnik
Unia Wilkołaz
3:0
Orka Kluczkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MUKS Kraśnik
3:0
LKS Stok Zakrzówek
Motor Lublin
2:1
Dubler Opole Lubelskie
Stal Poniatowa
1:2
Unia Wilkołaz
Orka Kluczkowice
5:0
Tęcza Bełżyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dubler Opole Lubelskie
6:1
MUKS Kraśnik
Tęcza Bełżyce
0:4
Stal Poniatowa
Unia Wilkołaz
1:0
Motor Lublin
LKS Stok Zakrzówek
2:4
Orka Kluczkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości