zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
0:3
NKP Podhale Nowy Targ
Wierchy Rabka Zdrój
3:3
KS Niedzica
Zawrat Bukowina Tatrzańska
4:7
Jarmuta Szczawnica
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
7:0
Skalni Zaskale
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niedzica
2:1
Watra Białka Tatrzańska
NKP Podhale Nowy Targ
1:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Jarmuta Szczawnica
4:2
Skalni Zaskale
Zawrat Bukowina Tatrzańska
4:4
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
2:0
KS Niedzica
Watra Białka Tatrzańska
7:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Wierchy Rabka Zdrój
6:0
Jarmuta Szczawnica
Skalni Zaskale
1:7
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niedzica
0:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Wierchy Rabka Zdrój
2:1
Watra Białka Tatrzańska
Jarmuta Szczawnica
3:4
NKP Podhale Nowy Targ
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
Watra Białka Tatrzańska
3:2
Jarmuta Szczawnica
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
1:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Skalni Zaskale
0:3
KS Niedzica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niedzica
0:6
NKP Podhale Nowy Targ
Watra Białka Tatrzańska
1:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Wierchy Rabka Zdrój
9:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:1
Skalni Zaskale
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
3:3
Jarmuta Szczawnica
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
0:5
Watra Białka Tatrzańska
NKP Podhale Nowy Targ
3:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Skalni Zaskale
0:8
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
3:1
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Watra Białka Tatrzańska
5:0
Skalni Zaskale
Wierchy Rabka Zdrój
3:1
NKP Podhale Nowy Targ
Jarmuta Szczawnica
0:3
KS Niedzica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niedzica
4:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
1:2
Jarmuta Szczawnica
NKP Podhale Nowy Targ
4:1
Watra Białka Tatrzańska
Skalni Zaskale
3:5
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Watra Białka Tatrzańska
Pauza
NKP Podhale Nowy Targ
3:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
KS Niedzica
2:1
Wierchy Rabka Zdrój
Jarmuta Szczawnica
3:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Skalni Zaskale
1:5
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Pauza
Watra Białka Tatrzańska
2:2
KS Niedzica
Wierchy Rabka Zdrój
4:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
0:3
NKP Podhale Nowy Targ
Skalni Zaskale
- : -
Jarmuta Szczawnica
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Pauza
NKP Podhale Nowy Targ
4:1
Skalni Zaskale
KS Niedzica
0:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Jarmuta Szczawnica
0:5
Wierchy Rabka Zdrój
Zawrat Bukowina Tatrzańska
0:1
Watra Białka Tatrzańska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
Pauza
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
4:3
KS Niedzica
NKP Podhale Nowy Targ
0:1
Jarmuta Szczawnica
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
2:2
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Watra Białka Tatrzańska
1:2
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
Pauza
KS Niedzica
4:1
Skalni Zaskale
Wierchy Rabka Zdrój
4:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Jarmuta Szczawnica
2:5
Watra Białka Tatrzańska
Zawrat Bukowina Tatrzańska
4:0
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarmuta Szczawnica
Pauza
NKP Podhale Nowy Targ
8:2
KS Niedzica
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
1:6
Watra Białka Tatrzańska
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
3:4
Wierchy Rabka Zdrój
Skalni Zaskale
3:9
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Niedzica
Pauza
Watra Białka Tatrzańska
2:1
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Wierchy Rabka Zdrój
7:1
Skalni Zaskale
Jarmuta Szczawnica
0:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Zawrat Bukowina Tatrzańska
7:0
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Pauza
NKP Podhale Nowy Targ
0:3
Wierchy Rabka Zdrój
KS Niedzica
3:0
Jarmuta Szczawnica
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
5:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Skalni Zaskale
2:4
Watra Białka Tatrzańska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierchy Rabka Zdrój
Pauza
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
5:2
Skalni Zaskale
Watra Białka Tatrzańska
- : -
NKP Podhale Nowy Targ
Jarmuta Szczawnica
- : -
Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Zawrat Bukowina Tatrzańska
4:2
KS Niedzica
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości