Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
1:13
Garbarnia Kurów
KS Ciecierzyn
5:1
Powiślak Końskowola
Orlik Lubartów
5:0
Górnik Łęczna
KS Góra Puławska
0:5
Wisła Puławy
MOSiR Lubartów
3:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
4:0
Orlik Dęblin
Garbarnia Kurów
0:4
Orlik Lubartów
Wisła Puławy
8:1
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
0:6
Górnik Łęczna
Powiślak Końskowola
4:2
Hetman Gołąb
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
0:8
MOSiR Lubartów
Górnik Łęczna
5:3
Garbarnia Kurów
Hetman Gołąb
0:7
Wisła Puławy
Orlik Dęblin
4:2
Żyrzyniak Żyrzyn
Orlik Lubartów
5:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
1:1
KS Ciecierzyn
Żyrzyniak Żyrzyn
0:4
Garbarnia Kurów
Orlik Dęblin
6:0
KS Góra Puławska
Wisła Puławy
2:0
Orlik Lubartów
Powiślak Końskowola
0:0
Górnik Łęczna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
0:3
Żyrzyniak Żyrzyn
Górnik Łęczna
3:0
Wisła Puławy
Hetman Gołąb
1:9
MOSiR Lubartów
KS Ciecierzyn
0:6
Orlik Dęblin
Garbarnia Kurów
3:0
Powiślak Końskowola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
1:6
Orlik Lubartów
KS Góra Puławska
0:2
KS Ciecierzyn
Orlik Dęblin
1:1
Hetman Gołąb
Wisła Puławy
0:1
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
4:1
Powiślak Końskowola
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
4:3
Orlik Dęblin
Górnik Łęczna
3:1
MOSiR Lubartów
Hetman Gołąb
3:0
KS Góra Puławska
KS Ciecierzyn
1:5
Żyrzyniak Żyrzyn
Powiślak Końskowola
3:7
Wisła Puławy
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
6:0
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
1:3
Wisła Puławy
KS Góra Puławska
1:9
Orlik Lubartów
Orlik Dęblin
1:3
Górnik Łęczna
KS Ciecierzyn
3:3
Hetman Gołąb
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
8:4
KS Ciecierzyn
Górnik Łęczna
2:0
KS Góra Puławska
Garbarnia Kurów
- : -
Orlik Dęblin
Hetman Gołąb
3:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Powiślak Końskowola
3:2
MOSiR Lubartów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Lubartów
0:1
Wisła Puławy
KS Ciecierzyn
0:3
Górnik Łęczna
Hetman Gołąb
1:8
Orlik Lubartów
KS Góra Puławska
1:7
Garbarnia Kurów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
7:3
Żyrzyniak Żyrzyn
Górnik Łęczna
4:1
Hetman Gołąb
Garbarnia Kurów
7:0
KS Ciecierzyn
Wisła Puławy
1:2
Orlik Dęblin
Powiślak Końskowola
2:0
KS Góra Puławska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości