zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
8:1
GKS Abramów
Orły Kazimierz
10:5
Garbarnia Kurów
Ruch Ryki
7:4
GLKS Michów
Powiślak Końskowola
9:0
KS Góra Puławska
Wisła Puławy
0:2
Puławiak Puławy
Laskovia Baranów
1:11
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
1:1
Orlik Lubartów
KS Góra Puławska
0:18
Orły Kazimierz
GLKS Michów
2:4
Laskovia Baranów
Wisła Puławy
2:2
Powiślak Końskowola
GKS Abramów
1:11
Ruch Ryki
Puławiak Puławy
1:2
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
14:0
KS Góra Puławska
AP TOP 54 Biała Podlaska
20:0
GLKS Michów
Ruch Ryki
4:0
Garbarnia Kurów
Laskovia Baranów
6:0
GKS Abramów
Powiślak Końskowola
3:0*
Puławiak Puławy
Orły Kazimierz
1:3
Wisła Puławy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
1:0
Laskovia Baranów
KS Góra Puławska
2:10
Ruch Ryki
Powiślak Końskowola
1:2
Orły Kazimierz
GKS Abramów
0:12
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
3:2
Orlik Lubartów
Puławiak Puławy
7:1
GLKS Michów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
3:1
GKS Abramów
Orły Kazimierz
3:3
Puławiak Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
15:0
Garbarnia Kurów
Laskovia Baranów
16:0
KS Góra Puławska
Ruch Ryki
4:2
Wisła Puławy
Orlik Lubartów
2:5
Powiślak Końskowola
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
2:0
GLKS Michów
KS Góra Puławska
0:16
AP TOP 54 Biała Podlaska
Powiślak Końskowola
1:1
Ruch Ryki
Wisła Puławy
3:2
Laskovia Baranów
Orły Kazimierz
4:1
Orlik Lubartów
Puławiak Puławy
12:0
GKS Abramów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
3:2
Puławiak Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Wisła Puławy
GKS Abramów
3:1
Garbarnia Kurów
GLKS Michów
16:0
KS Góra Puławska
Laskovia Baranów
3:1
Powiślak Końskowola
Ruch Ryki
2:4
Orły Kazimierz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
2:5
GKS Abramów
Orlik Lubartów
4:0
Ruch Ryki
Orły Kazimierz
2:2
Laskovia Baranów
Wisła Puławy
3:1
GLKS Michów
Puławiak Puławy
7:1
Garbarnia Kurów
Powiślak Końskowola
0:6
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
3:2
Powiślak Końskowola
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:0
Orły Kazimierz
Ruch Ryki
1:4
Puławiak Puławy
GKS Abramów
3:3
Wisła Puławy
Garbarnia Kurów
7:1
KS Góra Puławska
Laskovia Baranów
1:0
Orlik Lubartów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
2:2
GKS Abramów
Orły Kazimierz
10:2
GLKS Michów
Orlik Lubartów
0:9
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
4:0
Garbarnia Kurów
Puławiak Puławy
11:0
KS Góra Puławska
Laskovia Baranów
1:0
Ruch Ryki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
0:6
Orły Kazimierz
KS Góra Puławska
0:7
Wisła Puławy
Garbarnia Kurów
3:5
Powiślak Końskowola
GLKS Michów
3:2
Orlik Lubartów
AP TOP 54 Biała Podlaska
11:0
Ruch Ryki
Laskovia Baranów
1:0
Puławiak Puławy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
1:6
Powiślak Końskowola
GKS Abramów
0:10
Orlik Lubartów
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Laskovia Baranów
Garbarnia Kurów
3:3
Orły Kazimierz
Puławiak Puławy
1:0
Wisła Puławy
GLKS Michów
5:1
Ruch Ryki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
0:3
Wisła Puławy
Laskovia Baranów
2:0
GLKS Michów
AP TOP 54 Biała Podlaska
8:1
Puławiak Puławy
Orlik Lubartów
3:8
Garbarnia Kurów
Ruch Ryki
10:2
GKS Abramów
Orły Kazimierz
17:0
KS Góra Puławska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
0:5
Laskovia Baranów
GLKS Michów
0:4
AP TOP 54 Biała Podlaska
Garbarnia Kurów
3:6
Ruch Ryki
KS Góra Puławska
0:16
Orlik Lubartów
Puławiak Puławy
4:0
Powiślak Końskowola
Wisła Puławy
3:2
Orły Kazimierz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
3:0
GKS Abramów
Laskovia Baranów
8:1
Garbarnia Kurów
Orlik Lubartów
3:3
Wisła Puławy
Ruch Ryki
10:1
KS Góra Puławska
Orły Kazimierz
2:2
Powiślak Końskowola
GLKS Michów
3:5
Puławiak Puławy
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
5:7
GLKS Michów
KS Góra Puławska
0:12
Laskovia Baranów
Wisła Puławy
2:0
Ruch Ryki
Garbarnia Kurów
1:12
AP TOP 54 Biała Podlaska
Puławiak Puławy
4:2
Orły Kazimierz
Powiślak Końskowola
2:5
Orlik Lubartów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
2:1
Powiślak Końskowola
GKS Abramów
0:13
Puławiak Puławy
GLKS Michów
7:2
Garbarnia Kurów
Laskovia Baranów
2:2
Wisła Puławy
AP TOP 54 Biała Podlaska
9:0
KS Góra Puławska
Orlik Lubartów
2:2
Orły Kazimierz
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
8:0
Orlik Lubartów
Wisła Puławy
2:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
KS Góra Puławska
0:6
GLKS Michów
Garbarnia Kurów
10:1
GKS Abramów
Orły Kazimierz
3:1
Ruch Ryki
Powiślak Końskowola
2:3
Laskovia Baranów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Abramów
5:2
KS Góra Puławska
Garbarnia Kurów
1:5
Puławiak Puławy
Laskovia Baranów
5:0
Orły Kazimierz
AP TOP 54 Biała Podlaska
5:0
Powiślak Końskowola
Ruch Ryki
2:3
Orlik Lubartów
GLKS Michów
3:5
Wisła Puławy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
1:5
GLKS Michów
KS Góra Puławska
1:9
Garbarnia Kurów
Orlik Lubartów
2:5
Laskovia Baranów
Orły Kazimierz
1:6
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
20:0
GKS Abramów
Puławiak Puławy
4:2
Ruch Ryki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
0:0
Wisła Puławy
KS Góra Puławska
0:12
Puławiak Puławy
GKS Abramów
0:4
Powiślak Końskowola
GLKS Michów
6:3
Orły Kazimierz
AP TOP 54 Biała Podlaska
17:1
Orlik Lubartów
Ruch Ryki
0:2
Laskovia Baranów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
17:2
GKS Abramów
Orlik Lubartów
6:3
GLKS Michów
Powiślak Końskowola
4:4
Garbarnia Kurów
Puławiak Puławy
4:2
Laskovia Baranów
Ruch Ryki
2:5
AP TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Puławy
1:0
KS Góra Puławska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości