zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Sygnał Lublin
Sygnał Lublin 10 24 14 - 3 7 3 0
2
Granit Bychawa
Granit Bychawa 10 17 11 - 6 5 2 3
3
Wysoczanka Wysokie
Wysoczanka II Wysokie 10 16 11 - 8 5 1 4
4
Avia Świdnik
Avia Świdnik 10 14 8 - 4 3 5 2
5
Powiślak Końskowola
Powiślak Końskowola 10 11 6 - 10 3 2 5
6
SMS Niemce
SMS Niemce 10 1 0 - 19 0 1 9
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
0:0
Granit Bychawa
Powiślak Końskowola
1:0
SMS Niemce
Wysoczanka II Wysokie
0:1
Avia Świdnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
2:0
Powiślak Końskowola
Avia Świdnik
0:0
SMS Niemce
Wysoczanka II Wysokie
1:1
Sygnał Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Niemce
0:1
Granit Bychawa
Sygnał Lublin
1:0
Avia Świdnik
Powiślak Końskowola
0:1
Wysoczanka II Wysokie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
2:0
Powiślak Końskowola
Avia Świdnik
0:1
Granit Bychawa
Wysoczanka II Wysokie
1:0
SMS Niemce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
0:1
Wysoczanka II Wysokie
SMS Niemce
0:1
Sygnał Lublin
Powiślak Końskowola
0:0
Avia Świdnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
2:1
Wysoczanka II Wysokie
Powiślak Końskowola
0:0
Avia Świdnik
SMS Niemce
0:3
Granit Bychawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
2:0
Powiślak Końskowola
Avia Świdnik
3:0
SMS Niemce
Wysoczanka II Wysokie
1:2
Granit Bychawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Niemce
0:3
Sygnał Lublin
Powiślak Końskowola
0:2
Wysoczanka II Wysokie
Granit Bychawa
1:1
Avia Świdnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
3:0*
SMS Niemce
Sygnał Lublin
1:0
Granit Bychawa
Wysoczanka II Wysokie
0:2
Avia Świdnik
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
1:2
Powiślak Końskowola
SMS Niemce
0:3
Wysoczanka II Wysokie
Avia Świdnik
1:1
Sygnał Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
- : -
Sygnał Lublin
SMS Niemce
- : -
Wysoczanka II Wysokie
Granit Bychawa
- : -
Avia Świdnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Powiślak Końskowola
- : -
SMS Niemce
Wysoczanka II Wysokie
- : -
Granit Bychawa
Sygnał Lublin
- : -
Avia Świdnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
- : -
Powiślak Końskowola
SMS Niemce
- : -
Sygnał Lublin
Avia Świdnik
- : -
Wysoczanka II Wysokie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS Niemce
- : -
Granit Bychawa
Powiślak Końskowola
- : -
Avia Świdnik
Sygnał Lublin
- : -
Wysoczanka II Wysokie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
- : -
SMS Niemce
Granit Bychawa
- : -
Sygnał Lublin
Wysoczanka II Wysokie
- : -
Powiślak Końskowola
Data Gospodarze Wynik Goście
Data Gospodarze Wynik Goście
Grupa 5
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Janowianka Janów Lubelski
Janowianka Janów Lubelski 12 36 45 - 7 12 0 0
2
Tęcza Kraśnik
Tęcza Kraśnik 12 20 19 - 20 6 2 4
3
Wisła Puławy
Wisła Puławy 12 14 18 - 20 4 2 6
4
Orły Kazimierz
Orły Kazimierz 12 11 16 - 22 3 2 7
5
Wilki Wilków
Wilki Wilków 12 5 5 - 34 1 2 9
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
0:3
Janowianka Janów Lubelski
Tęcza Kraśnik
3:3
Orły Kazimierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
3:0
Wilki Wilków
Janowianka Janów Lubelski
4:1
Tęcza Kraśnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
0:1
Wisła Puławy
Orły Kazimierz
1:2
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
0:2
Tęcza Kraśnik
Wisła Puławy
3:0
Orły Kazimierz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
5:0
Wilki Wilków
Janowianka Janów Lubelski
2:1
Wisła Puławy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
1:1
Wisła Puławy
Orły Kazimierz
0:3
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wilki Wilków
0:2
Tęcza Kraśnik
Wisła Puławy
1:4
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:0
Wilki Wilków
Tęcza Kraśnik
1:1
Wisła Puławy
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
2:0
Orły Kazimierz
Wilki Wilków
0:4
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
6:1
Tęcza Kraśnik
Orły Kazimierz
5:2
Wisła Puławy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
4:1
Wilki Wilków
Orły Kazimierz
1:0
Wisła Puławy
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Kraśnik
1:0
Orły Kazimierz
Wisła Puławy
2:3
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
3:0
Tęcza Kraśnik
Orły Kazimierz
1:2
Wilki Wilków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Kazimierz
0:4
Janowianka Janów Lubelski
Wilki Wilków
1:2
Wisła Puławy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
7:0
Wilki Wilków
Wisła Puławy
1:2
Tęcza Kraśnik
Data Gospodarze Wynik Goście

Faza Pucharowa

Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości