zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
Pauza
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0
Czuwaj Przemyśl
MKS Kańczuga
3:0
Bizon Medyka
Strażak Sośnica
2:2
Pogórze Dubiecko
Wiraż Chłopice
13:0
Czarni Bolestraszyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
Pauza
MKS Kańczuga
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pogórze Dubiecko
9:1
LKS Skołoszów (S)
Czarni Bolestraszyce
0:13
Strażak Sośnica
Czuwaj Przemyśl
0:3
Wiraż Chłopice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
Pauza
Wólczanka Wólka Pełkińska
6:0
Bizon Medyka
Strażak Sośnica
0:1
Czuwaj Przemyśl
Wiraż Chłopice
1:1
MKS Kańczuga
LKS Skołoszów (S)
11:0
Czarni Bolestraszyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Bolestraszyce
Pauza
MKS Kańczuga
2:4
Strażak Sośnica
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
Wiraż Chłopice
Bizon Medyka
2:2
Pogórze Dubiecko
Czuwaj Przemyśl
5:0
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Przemyśl
Pauza
Pogórze Dubiecko
8:0
Czarni Bolestraszyce
Wiraż Chłopice
9:0
Bizon Medyka
Strażak Sośnica
0:5
Wólczanka Wólka Pełkińska
LKS Skołoszów (S)
6:5
MKS Kańczuga
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
Pauza
Wiraż Chłopice
4:1
Strażak Sośnica
Bizon Medyka
9:2
Czarni Bolestraszyce
Czuwaj Przemyśl
4:3
Pogórze Dubiecko
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:0*
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pauza
Strażak Sośnica
12:2
Bizon Medyka
LKS Skołoszów (S)
0:16
Wiraż Chłopice
Czarni Bolestraszyce
2:5
Czuwaj Przemyśl
Pogórze Dubiecko
1:0
MKS Kańczuga
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiraż Chłopice
Pauza
MKS Kańczuga
10:0
Czarni Bolestraszyce
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
Pogórze Dubiecko
Strażak Sośnica
11:0
LKS Skołoszów (S)
Bizon Medyka
0:3*
Czuwaj Przemyśl
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Sośnica
Pauza
LKS Skołoszów (S)
3:0*
Bizon Medyka
Pogórze Dubiecko
2:0
Wiraż Chłopice
Czarni Bolestraszyce
1:16
Wólczanka Wólka Pełkińska
Czuwaj Przemyśl
2:3
MKS Kańczuga
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skołoszów (S)
Pauza
Czarni Bolestraszyce
0:8
Wiraż Chłopice
Bizon Medyka
2:1
MKS Kańczuga
Czuwaj Przemyśl
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pogórze Dubiecko
2:1
Strażak Sośnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Bizon Medyka
Pauza
Strażak Sośnica
12:0
Czarni Bolestraszyce
LKS Skołoszów (S)
0:10
Pogórze Dubiecko
Wiraż Chłopice
3:0
Czuwaj Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:5
MKS Kańczuga
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogórze Dubiecko
Pauza
MKS Kańczuga
1:1
Wiraż Chłopice
Czarni Bolestraszyce
2:7
LKS Skołoszów (S)
Bizon Medyka
0:10
Wólczanka Wólka Pełkińska
Czuwaj Przemyśl
3:3
Strażak Sośnica
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Bolestraszyce
Pauza
Strażak Sośnica
1:1
MKS Kańczuga
LKS Skołoszów (S)
3:5
Czuwaj Przemyśl
Pogórze Dubiecko
3:0*
Bizon Medyka
Wiraż Chłopice
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Czuwaj Przemyśl
Pauza
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:1
Strażak Sośnica
Czarni Bolestraszyce
0:7
Pogórze Dubiecko
Bizon Medyka
2:4
Wiraż Chłopice
MKS Kańczuga
8:2
LKS Skołoszów (S)
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Kańczuga
Pauza
Strażak Sośnica
1:2
Wiraż Chłopice
LKS Skołoszów (S)
0:21
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pogórze Dubiecko
3:1
Czuwaj Przemyśl
Czarni Bolestraszyce
0:4
Bizon Medyka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wólczanka Wólka Pełkińska
Pauza
MKS Kańczuga
2:4
Pogórze Dubiecko
Wiraż Chłopice
22:0
LKS Skołoszów (S)
Czuwaj Przemyśl
11:0
Czarni Bolestraszyce
Bizon Medyka
2:3
Strażak Sośnica
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiraż Chłopice
Pauza
LKS Skołoszów (S)
3:10
Strażak Sośnica
Pogórze Dubiecko
3:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Czarni Bolestraszyce
5:2
MKS Kańczuga
Czuwaj Przemyśl
3:1
Bizon Medyka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Sośnica
Pauza
MKS Kańczuga
2:1
Czuwaj Przemyśl
Wólczanka Wólka Pełkińska
15:1
Czarni Bolestraszyce
Wiraż Chłopice
2:1
Pogórze Dubiecko
Bizon Medyka
11:0
LKS Skołoszów (S)
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości