zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orawa Jabłonka
7:2
Huragan Waksmund
NKP Podhale Nowy Targ
6:1
Jordan Jordanów
LKS Szaflary
4:2
KS Zakopane
Skawianin Skawa
4:2
Hetman Leśnica - Groń
Wiatr Ludźmierz
10:0
Dunajec Ostrowsko
ZKP Zakopane
5:3
Biali Biały Dunajec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Ostrowsko
3:0
Skawianin Skawa
Hetman Leśnica - Groń
1:2
Orawa Jabłonka
Biali Biały Dunajec
0:12
KS Zakopane
Huragan Waksmund
0:5
NKP Podhale Nowy Targ
Jordan Jordanów
4:2
LKS Szaflary
ZKP Zakopane
0:7
Wiatr Ludźmierz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orawa Jabłonka
12:0
Dunajec Ostrowsko
Wiatr Ludźmierz
3:0
Biali Biały Dunajec
NKP Podhale Nowy Targ
7:2
Hetman Leśnica - Groń
LKS Szaflary
7:1
Huragan Waksmund
KS Zakopane
9:0
Jordan Jordanów
Skawianin Skawa
2:6
ZKP Zakopane
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Ostrowsko
0:4
NKP Podhale Nowy Targ
Wiatr Ludźmierz
6:0
Skawianin Skawa
ZKP Zakopane
2:3
Orawa Jabłonka
Biali Biały Dunajec
1:6
Jordan Jordanów
Huragan Waksmund
2:6
KS Zakopane
LKS Szaflary
7:0
Hetman Leśnica - Groń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orawa Jabłonka
1:6
Wiatr Ludźmierz
NKP Podhale Nowy Targ
3:0
ZKP Zakopane
Huragan Waksmund
3:2
Jordan Jordanów
LKS Szaflary
8:0
Dunajec Ostrowsko
KS Zakopane
5:1
Hetman Leśnica - Groń
Skawianin Skawa
5:1
Biali Biały Dunajec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Ostrowsko
1:4
KS Zakopane
Jordan Jordanów
6:0
Hetman Leśnica - Groń
Wiatr Ludźmierz
1:2
NKP Podhale Nowy Targ
ZKP Zakopane
2:6
LKS Szaflary
Biali Biały Dunajec
0:4
Huragan Waksmund
Skawianin Skawa
1:3
Orawa Jabłonka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orawa Jabłonka
6:1
Biali Biały Dunajec
Jordan Jordanów
5:0
Dunajec Ostrowsko
NKP Podhale Nowy Targ
0:0
Skawianin Skawa
Huragan Waksmund
4:2
Hetman Leśnica - Groń
LKS Szaflary
2:7
Wiatr Ludźmierz
KS Zakopane
2:0
ZKP Zakopane
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orawa Jabłonka
2:2
NKP Podhale Nowy Targ
Dunajec Ostrowsko
0:1
Huragan Waksmund
Wiatr Ludźmierz
0:2
KS Zakopane
Skawianin Skawa
0:3
LKS Szaflary
Biali Biały Dunajec
2:3
Hetman Leśnica - Groń
ZKP Zakopane
- : -
Jordan Jordanów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Leśnica - Groń
5:2
Dunajec Ostrowsko
NKP Podhale Nowy Targ
6:0
Biali Biały Dunajec
Huragan Waksmund
3:1
ZKP Zakopane
LKS Szaflary
5:2
Orawa Jabłonka
KS Zakopane
10:0
Skawianin Skawa
Jordan Jordanów
0:0
Wiatr Ludźmierz
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orawa Jabłonka
5:2
KS Zakopane
Wiatr Ludźmierz
5:0
Huragan Waksmund
ZKP Zakopane
2:3
Hetman Leśnica - Groń
NKP Podhale Nowy Targ
8:2
LKS Szaflary
Biali Biały Dunajec
3:3
Dunajec Ostrowsko
Skawianin Skawa
5:0
Jordan Jordanów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec Ostrowsko
1:5
ZKP Zakopane
Jordan Jordanów
4:1
Orawa Jabłonka
Hetman Leśnica - Groń
0:2
Wiatr Ludźmierz
Huragan Waksmund
0:0
Skawianin Skawa
LKS Szaflary
11:2
Biali Biały Dunajec
KS Zakopane
0:0
NKP Podhale Nowy Targ
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości