zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
2:1
Wisła Puławy
Lublinianka Lublin
14:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huragan Międzyrzec Podlaski
4:4
Avia Świdnik
BKS Lublin
3:2
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
4:0
Niedźwiadek Chełm
UKS II Widok SP 51 Lublin
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków
0:1
Motor Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:6
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
Orlęta Łuków
KS Hetman Zamość
4:2
Avia Świdnik
Niedźwiadek Chełm
0:8
Lublinianka Lublin
Wisła Puławy
0:2
Górnik Łęczna
BKS Lublin
6:1
UKS II Widok SP 51 Lublin
Motor Lublin
1:3
Jedynka Krasnystaw
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
6:0
Orlęta Radzyń Podlaski
UKS II Widok SP 51 Lublin
2:2
KS Hetman Zamość
Orlęta Łuków
0:4
BKS Lublin
Avia Świdnik
2:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin
10:1
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
1:1
Motor Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:1
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Widok SP 51 Lublin
2:3
Orlęta Łuków
KS Hetman Zamość
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wisła Puławy
8:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
BKS Lublin
1:0
Jedynka Krasnystaw
Motor Lublin
1:1
Lublinianka Lublin
Niedźwiadek Chełm
1:4
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Górnik Łęczna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
5:1
UKS II Widok SP 51 Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Niedźwiadek Chełm
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:4
Motor Lublin
Avia Świdnik
5:2
Wisła Puławy
Lublinianka Lublin
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków
1:0
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
0:0
BKS Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin
2:4
Avia Świdnik
UKS II Widok SP 51 Lublin
0:0
Górnik Łęczna
BKS Lublin
0:2
Lublinianka Lublin
Orlęta Łuków
0:5
Jedynka Krasnystaw
KS Hetman Zamość
1:1
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
1:4
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:11
Motor Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
7:4
BKS Lublin
Jedynka Krasnystaw
1:0
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
2:0
Orlęta Łuków
Niedźwiadek Chełm
0:1
Wisła Puławy
Avia Świdnik
6:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
2:0
UKS II Widok SP 51 Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
4:1
Górnik Łęczna
Motor Lublin
6:0
Niedźwiadek Chełm
UKS II Widok SP 51 Lublin
1:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków
1:1
Lublinianka Lublin
KS Hetman Zamość
4:1
Wisła Puławy
BKS Lublin
2:2
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:6
BKS Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:3
Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin
2:1
Jedynka Krasnystaw
Niedźwiadek Chełm
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
1:0
Motor Lublin
Górnik Łęczna
0:0
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
0:1
UKS II Widok SP 51 Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
7:0
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Wisła Puławy
UKS II Widok SP 51 Lublin
2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Jedynka Krasnystaw
3:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Orlęta Łuków
2:4
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
1:1
Motor Lublin
Górnik Łęczna
0:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Orlęta Łuków
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:2
Górnik Łęczna
Motor Lublin
5:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Niedźwiadek Chełm
0:4
UKS II Widok SP 51 Lublin
Wisła Puławy
1:8
BKS Lublin
Avia Świdnik
1:1
Jedynka Krasnystaw
Lublinianka Lublin
1:1
KS Hetman Zamość
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
5:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
3:1
Motor Lublin
UKS II Widok SP 51 Lublin
1:0
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
5:0
Niedźwiadek Chełm
Górnik Łęczna
5:1
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
6:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:6
Górnik Łęczna
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:2
KS Hetman Zamość
Motor Lublin
3:0
UKS II Widok SP 51 Lublin
Niedźwiadek Chełm
0:3
Jedynka Krasnystaw
Wisła Puławy
2:0
Orlęta Łuków
Avia Świdnik
0:4
Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
0:5
BKS Lublin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:7
Lublinianka Lublin
KS Hetman Zamość
1:4
BKS Lublin
Wisła Puławy
0:1
Jedynka Krasnystaw
Avia Świdnik
5:2
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
1:2
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
UKS II Widok SP 51 Lublin
Motor Lublin
5:2
Orlęta Łuków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
2:2
Motor Lublin
Avia Świdnik
3:0
KS Hetman Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
10:0
Niedźwiadek Chełm
Górnik Łęczna
2:0
Wisła Puławy
UKS II Widok SP 51 Lublin
0:3
BKS Lublin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:10
Avia Świdnik
Wisła Puławy
1:4
Lublinianka Lublin
BKS Lublin
2:0
Orlęta Łuków
Motor Lublin
2:0
Górnik Łęczna
Niedźwiadek Chełm
2:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
KS Hetman Zamość
4:0
UKS II Widok SP 51 Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Jedynka Krasnystaw
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
3:2
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:4
KS Hetman Zamość
Górnik Łęczna
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:2
Wisła Puławy
Orlęta Łuków
2:0
UKS II Widok SP 51 Lublin
Avia Świdnik
12:1
Niedźwiadek Chełm
Lublinianka Lublin
2:0
Motor Lublin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
1:2
Avia Świdnik
BKS Lublin
3:1
Górnik Łęczna
Motor Lublin
2:5
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
8:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski
0:6
Lublinianka Lublin
UKS II Widok SP 51 Lublin
0:1
Jedynka Krasnystaw
KS Hetman Zamość
0:2
Orlęta Łuków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Wisła Puławy
Górnik Łęczna
2:0
UKS II Widok SP 51 Lublin
Avia Świdnik
1:2
Motor Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Jedynka Krasnystaw
0:1
Orlęta Łuków
Niedźwiadek Chełm
1:1
KS Hetman Zamość
Lublinianka Lublin
1:0
BKS Lublin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
5:2
Niedźwiadek Chełm
Motor Lublin
2:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
1:0
Jedynka Krasnystaw
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
Avia Świdnik
UKS II Widok SP 51 Lublin
1:2
Lublinianka Lublin
Orlęta Łuków
2:1
Górnik Łęczna
BKS Lublin
7:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
0:0
Jedynka Krasnystaw
Wisła Puławy
1:2
KS Hetman Zamość
Lublinianka Lublin
2:0
Orlęta Łuków
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:0
UKS II Widok SP 51 Lublin
Avia Świdnik
0:3
BKS Lublin
Niedźwiadek Chełm
0:11
Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
1:0
Górnik Łęczna
Jedynka Krasnystaw
0:3
Lublinianka Lublin
Motor Lublin
3:0
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Niedźwiadek Chełm
UKS II Widok SP 51 Lublin
0:1
Avia Świdnik
Orlęta Łuków
0:3
Huragan Międzyrzec Podlaski
BKS Lublin
12:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:1
UKS II Widok SP 51 Lublin
Motor Lublin
3:0
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
0:4
BKS Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:4
Jedynka Krasnystaw
Avia Świdnik
1:0
Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin
1:0
Górnik Łęczna
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
0:1
Avia Świdnik
Górnik Łęczna
5:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
KS Hetman Zamość
0:2
Lublinianka Lublin
BKS Lublin
4:1
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
Motor Lublin
UKS II Widok SP 51 Lublin
1:2
Niedźwiadek Chełm
Orlęta Łuków
6:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
1:4
BKS Lublin
Niedźwiadek Chełm
1:12
Orlęta Łuków
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:9
Lublinianka Lublin
Wisła Puławy
3:0
UKS II Widok SP 51 Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:3
Jedynka Krasnystaw
Avia Świdnik
1:4
Górnik Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
2:0
Niedźwiadek Chełm
Górnik Łęczna
4:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
KS Hetman Zamość
2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
BKS Lublin
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
1:0
Avia Świdnik
UKS II Widok SP 51 Lublin
1:1
Motor Lublin
Orlęta Łuków
0:5
Wisła Puławy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości