zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
Pauza
KS Hetman Zamość
2:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Avia Świdnik
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:6
Górnik Łęczna
Lublinianka Lublin
1:2
Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:1
Niedźwiadek Chełm
Jedynka Krasnystaw
0:1
BKS Lublin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Motor Lublin
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:3
Lublinianka Lublin
BKS Lublin
3:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Niedźwiadek Chełm
4:0
Jedynka Krasnystaw
Górnik Łęczna
1:2
KS Hetman Zamość
Wisła Puławy
5:2
Widok Lublin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
Pauza
Motor Lublin
4:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Lublinianka Lublin
2:5
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
1:1
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Niedźwiadek Chełm
Jedynka Krasnystaw
3:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
1:2
Wisła Puławy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
2:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
1:1
Motor Lublin
BKS Lublin
3:3
Lublinianka Lublin
Niedźwiadek Chełm
0:1
KS Hetman Zamość
Widok Lublin
0:4
Avia Świdnik
Wisła Puławy
4:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
Pauza
Motor Lublin
3:0
BKS Lublin
KS Hetman Zamość
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin
2:4
Niedźwiadek Chełm
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:7
Górnik Łęczna
Jedynka Krasnystaw
2:5
Wisła Puławy
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:6
Widok Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
5:2
Lublinianka Lublin
Niedźwiadek Chełm
0:1
Motor Lublin
BKS Lublin
1:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Avia Świdnik
3:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
1:2
Jedynka Krasnystaw
Wisła Puławy
2:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Jedynka Krasnystaw
1:2
Avia Świdnik
Górnik Łęczna
4:0
BKS Lublin
KS Hetman Zamość
0:2
Wisła Puławy
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:4
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Widok Lublin
Motor Lublin
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
7:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Niedźwiadek Chełm
1:4
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
Jedynka Krasnystaw
Wisła Puławy
2:0
Lublinianka Lublin
Avia Świdnik
0:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
1:2
KS Hetman Zamość
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
Pauza
Górnik Łęczna
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Hetman Zamość
2:1
Avia Świdnik
Lublinianka Lublin
2:0
Widok Lublin
Motor Lublin
2:1
Wisła Puławy
Niedźwiadek Chełm
1:5
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
BKS Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:4
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
0:4
Lublinianka Lublin
Jedynka Krasnystaw
2:3
AP TOP 54 Biała Podlaska
Widok Lublin
1:4
Motor Lublin
Wisła Puławy
7:3
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP TOP 54 Biała Podlaska
Pauza
Górnik Łęczna
2:1
Wisła Puławy
KS Hetman Zamość
4:1
Jedynka Krasnystaw
Lublinianka Lublin
1:4
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huragan Międzyrzec Podlaski
6:1
Widok Lublin
Motor Lublin
3:0
Avia Świdnik
Niedźwiadek Chełm
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:2
Motor Lublin
Avia Świdnik
7:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
2:1
BKS Lublin
Jedynka Krasnystaw
1:3
Lublinianka Lublin
Górnik Łęczna
5:0
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:1
KS Hetman Zamość
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Hetman Zamość
Pauza
Górnik Łęczna
9:0
Avia Świdnik
BKS Lublin
2:0
Widok Lublin
Lublinianka Lublin
3:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Motor Lublin
0:3
Jedynka Krasnystaw
Niedźwiadek Chełm
3:1
Wisła Puławy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
1:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:1
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:4
Motor Lublin
KS Hetman Zamość
2:0
Lublinianka Lublin
Avia Świdnik
0:1
BKS Lublin
Wisła Puławy
6:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Widok Lublin
1:3
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
Widok Lublin
Górnik Łęczna
9:1
Jedynka Krasnystaw
Motor Lublin
2:2
KS Hetman Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
BKS Lublin
2:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
1:1
Avia Świdnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Widok Lublin
Wisła Puławy
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
2:2
Avia Świdnik
BKS Lublin
4:3
Jedynka Krasnystaw
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:5
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
1:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Górnik Łęczna
6:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Motor Lublin
1:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
Pauza
Motor Lublin
Pauza
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:0
BKS Lublin
Lublinianka Lublin
1:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Tomasovia Tomaszów Lubelski
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Hetman Zamość
0:3
Górnik Łęczna
Widok Lublin
0:4
Wisła Puławy
Jedynka Krasnystaw
4:1
Niedźwiadek Chełm
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Widok Lublin
Pauza
BKS Lublin
1:2
KS Hetman Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:8
Motor Lublin
Wisła Puławy
3:2
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Jedynka Krasnystaw
Niedźwiadek Chełm
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
5:2
Lublinianka Lublin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedynka Krasnystaw
Pauza
Huragan Międzyrzec Podlaski
Pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski
2:2
Wisła Puławy
KS Hetman Zamość
1:1
Niedźwiadek Chełm
Lublinianka Lublin
1:3
BKS Lublin
Motor Lublin
1:3
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
2:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik
3:1
Widok Lublin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
AP TOP 54 Biała Podlaska
Avia Świdnik
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
4:2
KS Hetman Zamość
Wisła Puławy
4:2
Jedynka Krasnystaw
Górnik Łęczna
4:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Widok Lublin
2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Niedźwiadek Chełm
3:2
Lublinianka Lublin
BKS Lublin
0:2
Motor Lublin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
Pauza
KS Hetman Zamość
Pauza
Jedynka Krasnystaw
1:0
Widok Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
3:1
Avia Świdnik
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:1
BKS Lublin
Motor Lublin
2:1
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Wisła Puławy
Lublinianka Lublin
0:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Lublinianka Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Pauza
Wisła Puławy
2:0
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Avia Świdnik
0:2
Jedynka Krasnystaw
Widok Lublin
1:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Motor Lublin
BKS Lublin
0:2
Górnik Łęczna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Lublin
Pauza
Motor Lublin
Pauza
Jedynka Krasnystaw
3:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:4
Orlęta Radzyń Podlaski
Górnik Łęczna
0:0
Niedźwiadek Chełm
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:0
Avia Świdnik
KS Hetman Zamość
1:0
Widok Lublin
Lublinianka Lublin
1:5
Wisła Puławy
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Huragan Międzyrzec Podlaski
Jedynka Krasnystaw
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
0:3
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
5:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Avia Świdnik
2:1
KS Hetman Zamość
BKS Lublin
0:1
Niedźwiadek Chełm
Wisła Puławy
1:2
Motor Lublin
Widok Lublin
0:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Łęczna
Pauza
Niedźwiadek Chełm
Pauza
Lublinianka Lublin
3:1
Avia Świdnik
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:3
Wisła Puławy
BKS Lublin
4:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin
4:0
Widok Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Jedynka Krasnystaw
KS Hetman Zamość
4:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
Pauza
Avia Świdnik
1:4
Motor Lublin
Jedynka Krasnystaw
0:1
KS Hetman Zamość
Orlęta Radzyń Podlaski
3:0
Niedźwiadek Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski
1:0
Lublinianka Lublin
Wisła Puławy
1:2
Górnik Łęczna
Widok Lublin
1:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Niedźwiadek Chełm
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
Pauza
Lublinianka Lublin
3:1
Jedynka Krasnystaw
Motor Lublin
1:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huragan Międzyrzec Podlaski
5:9
Avia Świdnik
BKS Lublin
1:0
Wisła Puławy
Widok Lublin
1:2
Górnik Łęczna
KS Hetman Zamość
3:1
AP TOP 54 Biała Podlaska
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Hetman Zamość
Pauza
Jedynka Krasnystaw
0:3
Motor Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
Wisła Puławy
4:2
Niedźwiadek Chełm
Avia Świdnik
1:6
Górnik Łęczna
AP TOP 54 Biała Podlaska
1:3
Lublinianka Lublin
Widok Lublin
1:1
BKS Lublin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlęta Radzyń Podlaski
1:7
Wisła Puławy
Lublinianka Lublin
2:3
KS Hetman Zamość
Niedźwiadek Chełm
1:0
Widok Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:3
Jedynka Krasnystaw
Motor Lublin
3:0
AP TOP 54 Biała Podlaska
Górnik Łęczna
7:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski
BKS Lublin
5:1
Avia Świdnik
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Puławy
Pauza
Lublinianka Lublin
Pauza
Jedynka Krasnystaw
1:3
Górnik Łęczna
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:1
BKS Lublin
AP TOP 54 Biała Podlaska
4:0
Huragan Międzyrzec Podlaski
KS Hetman Zamość
0:2
Motor Lublin
Avia Świdnik
0:1
Niedźwiadek Chełm
Widok Lublin
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości