Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
CANPACK Okocimski Brzesko
1:2
MKS Trzebinia/Siersza
Karol Wadowice
3:1
Hutnik Nowa Huta
Orzeł Myślenice
2:1
Dunajec Nowy Sącz
Górnik Wieliczka
- : -
Unia II Tarnów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
4:0
Karol Wadowice
Unia II Tarnów
0:8
Dunajec Nowy Sącz
Górnik Wieliczka
0:2
CANPACK Okocimski Brzesko
Hutnik Nowa Huta
3:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
3:1
MKS Trzebinia/Siersza
Karol Wadowice
2:5
Górnik Wieliczka
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Hutnik Nowa Huta
CANPACK Okocimski Brzesko
13:0
Unia II Tarnów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
6:0
Orzeł Myślenice
Unia II Tarnów
0:9
Hutnik Nowa Huta
MKS Trzebinia/Siersza
2:2
Dunajec Nowy Sącz
CANPACK Okocimski Brzesko
8:2
Karol Wadowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Nowa Huta
2:1
MKS Trzebinia/Siersza
Karol Wadowice
10:0
Unia II Tarnów
Dunajec Nowy Sącz
4:0
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
0:3
CANPACK Okocimski Brzesko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Karol Wadowice
6:1
Orzeł Myślenice
Unia II Tarnów
0:4
MKS Trzebinia/Siersza
CANPACK Okocimski Brzesko
1:2
Dunajec Nowy Sącz
Górnik Wieliczka
2:0
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Nowa Huta
1:2
CANPACK Okocimski Brzesko
Dunajec Nowy Sącz
6:0
Karol Wadowice
MKS Trzebinia/Siersza
2:1
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
5:1
Unia II Tarnów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
CANPACK Okocimski Brzesko
Hutnik Nowa Huta
0:0
Karol Wadowice
Dunajec Nowy Sącz
2:0
Orzeł Myślenice
Unia II Tarnów
0:5
Górnik Wieliczka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
5:3
Hutnik Nowa Huta
Karol Wadowice
1:6
MKS Trzebinia/Siersza
Dunajec Nowy Sącz
4:1
Unia II Tarnów
CANPACK Okocimski Brzesko
6:1
Górnik Wieliczka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Tarnów
0:5
CANPACK Okocimski Brzesko
Hutnik Nowa Huta
1:3
Dunajec Nowy Sącz
MKS Trzebinia/Siersza
4:3
Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
1:3
Karol Wadowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Nowa Huta
5:0
Unia II Tarnów
Dunajec Nowy Sącz
2:0
MKS Trzebinia/Siersza
Karol Wadowice
1:2
CANPACK Okocimski Brzesko
Orzeł Myślenice
3:1
Górnik Wieliczka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
- : -
Hutnik Nowa Huta
Górnik Wieliczka
- : -
Dunajec Nowy Sącz
Unia II Tarnów
- : -
Karol Wadowice
CANPACK Okocimski Brzesko
- : -
Orzeł Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
- : -
Unia II Tarnów
Hutnik Nowa Huta
- : -
Górnik Wieliczka
Dunajec Nowy Sącz
- : -
CANPACK Okocimski Brzesko
Orzeł Myślenice
- : -
Karol Wadowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
- : -
MKS Trzebinia/Siersza
Karol Wadowice
- : -
Dunajec Nowy Sącz
CANPACK Okocimski Brzesko
- : -
Hutnik Nowa Huta
Unia II Tarnów
- : -
Orzeł Myślenice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości