Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
Pauza
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:2
Hetman Gołąb
UKS Laskovia
0:3
Amator Leopoldów-Rososz
Sygnał Lublin
5:0
GKS Niedźwiada
Lublinianka Lublin
1:0
Victoria Parczew
KS Góra Puławska
1:1
Serokomla Janowiec
UKS DYS
0:6
Avia Świdnik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Parczew
Pauza
KS Góra Puławska
0:3
Huragan Międzyrzec Podlaski
Avia Świdnik
1:3
Sygnał Lublin
GKS Niedźwiada
7:1
Serokomla Janowiec
Ludwiniak Ludwin
7:4
UKS Laskovia
Hetman Gołąb
3:1
Lublinianka Lublin
Amator Leopoldów-Rososz
11:1
UKS DYS
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Laskovia
Pauza
Victoria Parczew
4:4
Hetman Gołąb
Lublinianka Lublin
0:0
KS Góra Puławska
Serokomla Janowiec
0:5
Avia Świdnik
Sygnał Lublin
13:1
Amator Leopoldów-Rososz
UKS DYS
1:16
Ludwiniak Ludwin
Huragan Międzyrzec Podlaski
5:0
GKS Niedźwiada
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
Pauza
KS Góra Puławska
1:2
Victoria Parczew
Ludwiniak Ludwin
0:4
Sygnał Lublin
Amator Leopoldów-Rososz
1:4
Serokomla Janowiec
Avia Świdnik
3:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
GKS Niedźwiada
2:1
Lublinianka Lublin
UKS Laskovia
8:2
UKS DYS
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS DYS
Pauza
Serokomla Janowiec
0:4
Ludwiniak Ludwin
Huragan Międzyrzec Podlaski
3:1
Amator Leopoldów-Rososz
Victoria Parczew
3:1
GKS Niedźwiada
Hetman Gołąb
0:1
KS Góra Puławska
Sygnał Lublin
8:0
UKS Laskovia
Lublinianka Lublin
1:2
Avia Świdnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
Pauza
UKS Laskovia
2:4
Serokomla Janowiec
Amator Leopoldów-Rososz
2:3
Lublinianka Lublin
Ludwiniak Ludwin
0:5
Huragan Międzyrzec Podlaski
Avia Świdnik
4:1
Victoria Parczew
GKS Niedźwiada
1:1
Hetman Gołąb
UKS DYS
0:10
Sygnał Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
Pauza
Serokomla Janowiec
1:0
UKS DYS
Victoria Parczew
1:2
Amator Leopoldów-Rososz
KS Góra Puławska
2:2
GKS Niedźwiada
Huragan Międzyrzec Podlaski
5:0
UKS Laskovia
Hetman Gołąb
1:1
Avia Świdnik
Ludwiniak Ludwin
2:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
Pauza
Amator Leopoldów-Rososz
1:3
Hetman Gołąb
Ludwiniak Ludwin
5:1
Victoria Parczew
Avia Świdnik
4:0
KS Góra Puławska
UKS Laskovia
1:2
Lublinianka Lublin
Sygnał Lublin
7:0
Serokomla Janowiec
UKS DYS
0:4
Huragan Międzyrzec Podlaski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
Pauza
Victoria Parczew
2:2
UKS Laskovia
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:0
Sygnał Lublin
Hetman Gołąb
5:0
Ludwiniak Ludwin
GKS Niedźwiada
0:1
Avia Świdnik
KS Góra Puławska
1:1
Amator Leopoldów-Rososz
Lublinianka Lublin
13:0
UKS DYS
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
Pauza
Serokomla Janowiec
0:5
Huragan Międzyrzec Podlaski
UKS DYS
0:2
Victoria Parczew
UKS Laskovia
0:9
Hetman Gołąb
Amator Leopoldów-Rososz
0:2
GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin
1:1
KS Góra Puławska
Sygnał Lublin
1:1
Lublinianka Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
Pauza
Victoria Parczew
0:9
Sygnał Lublin
Hetman Gołąb
4:1
UKS DYS
KS Góra Puławska
0:0
UKS Laskovia
Avia Świdnik
7:0
Amator Leopoldów-Rososz
GKS Niedźwiada
6:3
Ludwiniak Ludwin
Lublinianka Lublin
4:0
Serokomla Janowiec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
Pauza
Serokomla Janowiec
4:1
Victoria Parczew
UKS DYS
0:6
KS Góra Puławska
UKS Laskovia
1:4
GKS Niedźwiada
Sygnał Lublin
7:0
Hetman Gołąb
Ludwiniak Ludwin
1:1
Avia Świdnik
Huragan Międzyrzec Podlaski
0:0
Lublinianka Lublin
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
KS Góra Puławska
0:2
Sygnał Lublin
Hetman Gołąb
6:0
Serokomla Janowiec
Victoria Parczew
0:5
Huragan Międzyrzec Podlaski
Avia Świdnik
5:0
UKS Laskovia
GKS Niedźwiada
9:0
UKS DYS
Amator Leopoldów-Rososz
4:5
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
Pauza
Avia Świdnik
23:0
UKS DYS
Hetman Gołąb
1:4
Huragan Międzyrzec Podlaski
Amator Leopoldów-Rososz
4:7
UKS Laskovia
GKS Niedźwiada
0:4
Sygnał Lublin
Victoria Parczew
3:2
Lublinianka Lublin
Serokomla Janowiec
0:5
KS Góra Puławska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Parczew
Pauza
UKS DYS
3:2
Amator Leopoldów-Rososz
UKS Laskovia
5:4
Ludwiniak Ludwin
Serokomla Janowiec
1:6
GKS Niedźwiada
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:0
KS Góra Puławska
Sygnał Lublin
3:1
Avia Świdnik
Lublinianka Lublin
1:3
Hetman Gołąb
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Laskovia
Pauza
Avia Świdnik
3:0*
Serokomla Janowiec
Hetman Gołąb
2:1
Victoria Parczew
GKS Niedźwiada
0:3
Huragan Międzyrzec Podlaski
Ludwiniak Ludwin
8:0
UKS DYS
KS Góra Puławska
4:3
Lublinianka Lublin
Amator Leopoldów-Rososz
2:13
Sygnał Lublin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Hetman Gołąb
Pauza
Victoria Parczew
2:0
KS Góra Puławska
UKS DYS
1:1
UKS Laskovia
Sygnał Lublin
1:0
Ludwiniak Ludwin
Serokomla Janowiec
2:2
Amator Leopoldów-Rososz
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:1
Avia Świdnik
Lublinianka Lublin
1:1
GKS Niedźwiada
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS DYS
Pauza
Amator Leopoldów-Rososz
1:4
Huragan Międzyrzec Podlaski
GKS Niedźwiada
3:1
Victoria Parczew
Ludwiniak Ludwin
4:1
Serokomla Janowiec
Avia Świdnik
0:2
Lublinianka Lublin
KS Góra Puławska
3:2
Hetman Gołąb
UKS Laskovia
1:6
Sygnał Lublin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
Pauza
Victoria Parczew
0:3
Avia Świdnik
Hetman Gołąb
4:0
GKS Niedźwiada
Serokomla Janowiec
3:8
UKS Laskovia
Huragan Międzyrzec Podlaski
4:1
Ludwiniak Ludwin
Sygnał Lublin
16:0
UKS DYS
Lublinianka Lublin
2:1
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
Pauza
Avia Świdnik
1:0
Hetman Gołąb
UKS DYS
0:8
Serokomla Janowiec
UKS Laskovia
2:8
Huragan Międzyrzec Podlaski
Amator Leopoldów-Rososz
3:5
Victoria Parczew
GKS Niedźwiada
0:0
KS Góra Puławska
Lublinianka Lublin
1:2
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niedźwiada
Pauza
KS Góra Puławska
2:2
Avia Świdnik
Serokomla Janowiec
0:5
Sygnał Lublin
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:0
UKS DYS
Victoria Parczew
2:2
Ludwiniak Ludwin
Lublinianka Lublin
2:0
UKS Laskovia
Hetman Gołąb
2:1
Amator Leopoldów-Rososz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Serokomla Janowiec
Pauza
Avia Świdnik
7:0
GKS Niedźwiada
Amator Leopoldów-Rososz
0:3
KS Góra Puławska
Ludwiniak Ludwin
9:0
Hetman Gołąb
Sygnał Lublin
1:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
UKS DYS
1:6
Lublinianka Lublin
UKS Laskovia
2:2
Victoria Parczew
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
Pauza
Victoria Parczew
1:1
UKS DYS
Hetman Gołąb
9:2
UKS Laskovia
GKS Niedźwiada
3:0*
Amator Leopoldów-Rososz
Huragan Międzyrzec Podlaski
2:0
Serokomla Janowiec
KS Góra Puławska
0:3
Ludwiniak Ludwin
Lublinianka Lublin
1:4
Sygnał Lublin
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Międzyrzec Podlaski
Pauza
UKS DYS
1:9
Hetman Gołąb
UKS Laskovia
2:1
KS Góra Puławska
Amator Leopoldów-Rososz
2:6
Avia Świdnik
Ludwiniak Ludwin
7:1
GKS Niedźwiada
Serokomla Janowiec
1:1
Lublinianka Lublin
Sygnał Lublin
1:1
Victoria Parczew
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Amator Leopoldów-Rososz
Pauza
Victoria Parczew
8:0
Serokomla Janowiec
Avia Świdnik
7:0
Ludwiniak Ludwin
KS Góra Puławska
4:0
UKS DYS
GKS Niedźwiada
3:5
UKS Laskovia
Lublinianka Lublin
2:1
Huragan Międzyrzec Podlaski
Hetman Gołąb
1:7
Sygnał Lublin
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Lublinianka Lublin
Pauza
UKS Laskovia
1:4
Avia Świdnik
Serokomla Janowiec
3:5
Hetman Gołąb
Huragan Międzyrzec Podlaski
1:0
Victoria Parczew
Sygnał Lublin
8:0
KS Góra Puławska
Ludwiniak Ludwin
3:4
Amator Leopoldów-Rososz
UKS DYS
3:3
GKS Niedźwiada
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości