zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Łopuszna
6:2
Czarni Czarny Dunajec
NKP Podhale Nowy Targ
10:0
KS Chabówka
ZOR Frydman
0:10
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Jordanów
0:7
NKP Podhale Nowy Targ
KS Chabówka
11:0
ZOR Frydman
Orkan Raba Wyżna
6:0
Przełęcz Łopuszna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Jordanów
11:1
ZOR Frydman
KS Chabówka
4:3
Wolski Lubań Maniowy
NKP Podhale Nowy Targ
3:0
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
4:1
ZOR Frydman
Orkan Raba Wyżna
0:5
NKP Podhale Nowy Targ
Wolski Lubań Maniowy
4:0
Jordan Jordanów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chabówka
4:1
Jordan Jordanów
NKP Podhale Nowy Targ
9:0
Przełęcz Łopuszna
Orkan Raba Wyżna
11:0
ZOR Frydman
Wolski Lubań Maniowy
3:0
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
0:5
KS Chabówka
Przełęcz Łopuszna
9:2
ZOR Frydman
Wolski Lubań Maniowy
1:3
Orkan Raba Wyżna
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Jordanów
0:4
Czarni Czarny Dunajec
Orkan Raba Wyżna
4:2
KS Chabówka
Wolski Lubań Maniowy
4:1
Przełęcz Łopuszna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przełęcz Łopuszna
3:0
KS Chabówka
Orkan Raba Wyżna
5:2
Jordan Jordanów
ZOR Frydman
0:10
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
0:1
Orkan Raba Wyżna
Wolski Lubań Maniowy
0:4
NKP Podhale Nowy Targ
Jordan Jordanów
11:2
Przełęcz Łopuszna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chabówka
0:9
NKP Podhale Nowy Targ
Czarni Czarny Dunajec
1:3
Przełęcz Łopuszna
Wolski Lubań Maniowy
11:0
ZOR Frydman
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
4:0
Jordan Jordanów
Przełęcz Łopuszna
1:2
Orkan Raba Wyżna
ZOR Frydman
4:0
KS Chabówka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
0:13
NKP Podhale Nowy Targ
Wolski Lubań Maniowy
3:0
KS Chabówka
ZOR Frydman
1:0
Jordan Jordanów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
8:1
Orkan Raba Wyżna
Jordan Jordanów
1:3
Wolski Lubań Maniowy
ZOR Frydman
3:0
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
0:6
Wolski Lubań Maniowy
ZOR Frydman
0:6
Orkan Raba Wyżna
Przełęcz Łopuszna
0:5
NKP Podhale Nowy Targ
Jordan Jordanów
2:1
KS Chabówka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chabówka
3:2
Czarni Czarny Dunajec
Orkan Raba Wyżna
1:1
Wolski Lubań Maniowy
ZOR Frydman
2:3
Przełęcz Łopuszna
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chabówka
3:4
Orkan Raba Wyżna
Czarni Czarny Dunajec
2:8
Jordan Jordanów
Przełęcz Łopuszna
1:4
Wolski Lubań Maniowy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chabówka
4:3
Przełęcz Łopuszna
Jordan Jordanów
0:3
Orkan Raba Wyżna
NKP Podhale Nowy Targ
14:0
ZOR Frydman
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
Wolski Lubań Maniowy
Orkan Raba Wyżna
3:0
Czarni Czarny Dunajec
Przełęcz Łopuszna
2:3
Jordan Jordanów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości