Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Top Spin Promnik
2:2
Polonia Białogon
Skała Tumlin
2:0
ULKS Łączna
LKS Bolmin
1:0
KS Smyków
Płomień Wólka Kłucka
2:2
Unia Małogoszcz
Granat Borki
5:1
KS Kamienna Wola
Samson Samsonów
3:0
Spartakus II Daleszyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Białogon
0:2
Spartakus II Daleszyce
Płomień Wólka Kłucka
2:0
Skała Tumlin
ULKS Łączna
3:2
LKS Bolmin
Samson Samsonów
4:1
KS Kamienna Wola
Top Spin Promnik
2:2
KS Smyków
Unia Małogoszcz
0:5
Granat Borki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bolmin
6:0
Płomień Wólka Kłucka
Skała Tumlin
2:2
Unia Małogoszcz
KS Kamienna Wola
4:1
Polonia Białogon
Spartakus II Daleszyce
3:0
KS Smyków
Top Spin Promnik
3:0
ULKS Łączna
Granat Borki
2:2
Samson Samsonów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skała Tumlin
0:0
LKS Bolmin
Polonia Białogon
6:3
Granat Borki
Płomień Wólka Kłucka
1:4
Top Spin Promnik
ULKS Łączna
2:2
Spartakus II Daleszyce
Unia Małogoszcz
2:2
Samson Samsonów
KS Smyków
6:0
KS Kamienna Wola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus II Daleszyce
3:0
Płomień Wólka Kłucka
Top Spin Promnik
3:0
Skała Tumlin
Granat Borki
1:0
KS Smyków
KS Kamienna Wola
4:7
ULKS Łączna
Samson Samsonów
2:4
Polonia Białogon
LKS Bolmin
2:2
Unia Małogoszcz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skała Tumlin
1:4
Spartakus II Daleszyce
Płomień Wólka Kłucka
4:1
KS Kamienna Wola
ULKS Łączna
2:3
Granat Borki
Unia Małogoszcz
0:1
Polonia Białogon
LKS Bolmin
3:0
Top Spin Promnik
Samson Samsonów
4:1
KS Smyków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus II Daleszyce
6:0
LKS Bolmin
Top Spin Promnik
6:2
Unia Małogoszcz
Granat Borki
0:1
Płomień Wólka Kłucka
KS Kamienna Wola
4:7
Skała Tumlin
Samson Samsonów
7:3
ULKS Łączna
Polonia Białogon
1:0
KS Smyków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skała Tumlin
5:2
Granat Borki
Płomień Wólka Kłucka
3:2
Samson Samsonów
ULKS Łączna
0:1
Polonia Białogon
Unia Małogoszcz
1:6
KS Smyków
Top Spin Promnik
2:1
Spartakus II Daleszyce
LKS Bolmin
6:0
KS Kamienna Wola
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Białogon
2:1
Płomień Wólka Kłucka
ULKS Łączna
1:3
KS Smyków
Spartakus II Daleszyce
10:0
Unia Małogoszcz
Granat Borki
2:0
LKS Bolmin
KS Kamienna Wola
1:3
Top Spin Promnik
Samson Samsonów
0:1
Skała Tumlin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skała Tumlin
0:3
Polonia Białogon
Płomień Wólka Kłucka
0:5
KS Smyków
Spartakus II Daleszyce
7:0
KS Kamienna Wola
Unia Małogoszcz
2:2
ULKS Łączna
LKS Bolmin
4:2
Samson Samsonów
Top Spin Promnik
2:2
Granat Borki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Skała Tumlin
2:1
KS Smyków
Polonia Białogon
2:1
LKS Bolmin
ULKS Łączna
4:3
Płomień Wólka Kłucka
Granat Borki
1:2
Spartakus II Daleszyce
KS Kamienna Wola
3:2
Unia Małogoszcz
Samson Samsonów
5:1
Top Spin Promnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Białogon
1:1
Top Spin Promnik
KS Kamienna Wola
0:4
Granat Borki
KS Smyków
1:2
LKS Bolmin
ULKS Łączna
2:4
Skała Tumlin
Spartakus II Daleszyce
0:1
Samson Samsonów
Unia Małogoszcz
5:1
Płomień Wólka Kłucka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kamienna Wola
0:3
Samson Samsonów
KS Smyków
1:1
Top Spin Promnik
Skała Tumlin
4:1
Płomień Wólka Kłucka
LKS Bolmin
3:0*
ULKS Łączna
Granat Borki
6:2
Unia Małogoszcz
Spartakus II Daleszyce
1:2
Polonia Białogon
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Wólka Kłucka
1:2
LKS Bolmin
ULKS Łączna
2:4
Top Spin Promnik
Unia Małogoszcz
0:2
Skała Tumlin
Polonia Białogon
3:1
KS Kamienna Wola
Samson Samsonów
4:1
Granat Borki
KS Smyków
2:5
Spartakus II Daleszyce
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Kamienna Wola
0:1
KS Smyków
LKS Bolmin
3:3
Skała Tumlin
Spartakus II Daleszyce
5:0
ULKS Łączna
Top Spin Promnik
4:3
Płomień Wólka Kłucka
Granat Borki
5:2
Polonia Białogon
Samson Samsonów
2:2
Unia Małogoszcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Białogon
0:1
Samson Samsonów
KS Smyków
1:1
Granat Borki
ULKS Łączna
1:1
KS Kamienna Wola
Skała Tumlin
1:2
Top Spin Promnik
Płomień Wólka Kłucka
2:3
Spartakus II Daleszyce
Unia Małogoszcz
1:5
LKS Bolmin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Białogon
10:0
Unia Małogoszcz
KS Kamienna Wola
1:0
Płomień Wólka Kłucka
KS Smyków
1:0
Samson Samsonów
Granat Borki
3:1
ULKS Łączna
Spartakus II Daleszyce
2:1
Skała Tumlin
Top Spin Promnik
4:2
LKS Bolmin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Smyków
0:1
Polonia Białogon
LKS Bolmin
5:0
Spartakus II Daleszyce
Skała Tumlin
3:3
KS Kamienna Wola
Płomień Wólka Kłucka
1:1
Granat Borki
ULKS Łączna
0:3*
Samson Samsonów
Unia Małogoszcz
2:4
Top Spin Promnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus II Daleszyce
0:1
Top Spin Promnik
Polonia Białogon
6:0
ULKS Łączna
KS Kamienna Wola
3:0*
LKS Bolmin
KS Smyków
3:0
Unia Małogoszcz
Granat Borki
3:0
Skała Tumlin
Samson Samsonów
6:0
Płomień Wólka Kłucka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Smyków
4:1
ULKS Łączna
Skała Tumlin
1:0
Samson Samsonów
LKS Bolmin
0:3*
Granat Borki
Płomień Wólka Kłucka
1:1
Polonia Białogon
Unia Małogoszcz
0:5
Spartakus II Daleszyce
Top Spin Promnik
3:0
KS Kamienna Wola
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Smyków
2:2
Płomień Wólka Kłucka
Skała Tumlin
3:3
Polonia Białogon
Granat Borki
3:0
Top Spin Promnik
ULKS Łączna
2:4
Unia Małogoszcz
Spartakus II Daleszyce
3:0
KS Kamienna Wola
Samson Samsonów
2:2
LKS Bolmin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Bolmin
3:4
Polonia Białogon
Płomień Wólka Kłucka
2:5
ULKS Łączna
Spartakus II Daleszyce
3:1
Granat Borki
Unia Małogoszcz
2:1
KS Kamienna Wola
KS Smyków
5:1
Skała Tumlin
Top Spin Promnik
6:2
Samson Samsonów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości