Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
1:0
Lubań Tylmanowa
Zapora Kluszkowce
3:5
Skalni Zaskale
Przełęcz Łopuszna
3:7
NKP II Podhale Nowy Targ
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2:0
Babia Góra Lipnica Wielka
Wierchy Rabka Zdrój
6:1
Jordan Jordanów
Podgórki Krauszów
0:3
KS Zakopane
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
1:3
Orawa Jabłonka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orawa Jabłonka
5:2
Czarni Czarny Dunajec
Babia Góra Lipnica Wielka
1:1
KS Zakopane
Skalni Zaskale
0:2
Wierchy Rabka Zdrój
Lubań Tylmanowa
2:4
Przełęcz Łopuszna
Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:2
Zapora Kluszkowce
NKP II Podhale Nowy Targ
6:2
Podgórki Krauszów
Jordan Jordanów
0:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zakopane
5:3
NKP II Podhale Nowy Targ
Zapora Kluszkowce
6:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Przełęcz Łopuszna
0:5
Orawa Jabłonka
Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Podgórki Krauszów
3:1
Lubań Tylmanowa
Czarni Czarny Dunajec
4:2
Jordan Jordanów
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
2:3
Skalni Zaskale
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
1:3
Czarni Czarny Dunajec
Lubań Tylmanowa
2:0
KS Zakopane
Orawa Jabłonka
4:1
Podgórki Krauszów
Babia Góra Lipnica Wielka
1:3
NKP II Podhale Nowy Targ
Zapora Kluszkowce
0:4
Wierchy Rabka Zdrój
Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:5
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Jordan Jordanów
0:2
Przełęcz Łopuszna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
1:5
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Przełęcz Łopuszna
1:3
Skalni Zaskale
KS Zakopane
3:1
Orawa Jabłonka
Podgórki Krauszów
1:1
Jordan Jordanów
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
2:2
Zapora Kluszkowce
NKP II Podhale Nowy Targ
1:2
Lubań Tylmanowa
Wierchy Rabka Zdrój
4:2
Babia Góra Lipnica Wielka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
6:2
Podgórki Krauszów
Orawa Jabłonka
3:4
NKP II Podhale Nowy Targ
Babia Góra Lipnica Wielka
4:2
Lubań Tylmanowa
Zapora Kluszkowce
6:5
Czarni Czarny Dunajec
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2:2
Przełęcz Łopuszna
Jordan Jordanów
0:0
KS Zakopane
Wierchy Rabka Zdrój
3:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
0:2
Wierchy Rabka Zdrój
Lubań Tylmanowa
0:1
Orawa Jabłonka
Przełęcz Łopuszna
3:2
Zapora Kluszkowce
KS Zakopane
4:4
Skalni Zaskale
Podgórki Krauszów
2:6
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
3:2
Babia Góra Lipnica Wielka
NKP II Podhale Nowy Targ
1:1
Jordan Jordanów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
3:5
NKP II Podhale Nowy Targ
Babia Góra Lipnica Wielka
3:1
Orawa Jabłonka
Zapora Kluszkowce
1:1
Podgórki Krauszów
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2:0
KS Zakopane
Jordan Jordanów
1:2
Lubań Tylmanowa
Wierchy Rabka Zdrój
0:2
Przełęcz Łopuszna
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
2:3
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
3:2
Skalni Zaskale
Czarni Czarny Dunajec
4:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Przełęcz Łopuszna
4:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Orawa Jabłonka
0:2
Jordan Jordanów
Podgórki Krauszów
0:3
Wierchy Rabka Zdrój
NKP II Podhale Nowy Targ
1:5
Zawrat Bukowina Tatrzańska
KS Zakopane
3:1
Zapora Kluszkowce
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
2:2
Przełęcz Łopuszna
Skalni Zaskale
4:2
Orawa Jabłonka
Babia Góra Lipnica Wielka
1:6
Jordan Jordanów
Zapora Kluszkowce
3:3
NKP II Podhale Nowy Targ
Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:5
Lubań Tylmanowa
Wierchy Rabka Zdrój
5:0
KS Zakopane
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
0:2
Podgórki Krauszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
3:1
Zapora Kluszkowce
Przełęcz Łopuszna
2:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Orawa Jabłonka
2:4
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Jordan Jordanów
2:1
Skalni Zaskale
KS Zakopane
3:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Podgórki Krauszów
4:4
Czarni Czarny Dunajec
NKP II Podhale Nowy Targ
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
3:4
Skalni Zaskale
Zapora Kluszkowce
5:0
Orawa Jabłonka
Przełęcz Łopuszna
5:2
Podgórki Krauszów
Zawrat Bukowina Tatrzańska
4:2
Jordan Jordanów
Wierchy Rabka Zdrój
4:1
Lubań Tylmanowa
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
0:4
NKP II Podhale Nowy Targ
Czarni Czarny Dunajec
0:0
KS Zakopane
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
2:2
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Lubań Tylmanowa
3:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Orawa Jabłonka
0:3
Wierchy Rabka Zdrój
Jordan Jordanów
4:5
Zapora Kluszkowce
KS Zakopane
2:8
Przełęcz Łopuszna
Podgórki Krauszów
3:3
Babia Góra Lipnica Wielka
NKP II Podhale Nowy Targ
2:1
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
6:2
Czarni Czarny Dunajec
Babia Góra Lipnica Wielka
3:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Skalni Zaskale
4:0
Zapora Kluszkowce
Jordan Jordanów
0:1
Wierchy Rabka Zdrój
NKP II Podhale Nowy Targ
4:2
Przełęcz Łopuszna
Orawa Jabłonka
2:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
KS Zakopane
3:0
Podgórki Krauszów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierchy Rabka Zdrój
2:2
Skalni Zaskale
KS Zakopane
1:5
Babia Góra Lipnica Wielka
Czarni Czarny Dunajec
4:0
Orawa Jabłonka
Zapora Kluszkowce
1:2
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Przełęcz Łopuszna
0:2
Lubań Tylmanowa
Podgórki Krauszów
1:5
NKP II Podhale Nowy Targ
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
0:3
Jordan Jordanów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
4:0
Podgórki Krauszów
Skalni Zaskale
6:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Babia Góra Lipnica Wielka
0:3*
Zapora Kluszkowce
NKP II Podhale Nowy Targ
3:1
KS Zakopane
Orawa Jabłonka
3:1
Przełęcz Łopuszna
Zawrat Bukowina Tatrzańska
0:1
Wierchy Rabka Zdrój
Jordan Jordanów
6:1
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zakopane
0:1
Lubań Tylmanowa
Czarni Czarny Dunajec
1:3
Skalni Zaskale
Przełęcz Łopuszna
3:3
Jordan Jordanów
Podgórki Krauszów
3:7
Orawa Jabłonka
NKP II Podhale Nowy Targ
2:0
Babia Góra Lipnica Wielka
Wierchy Rabka Zdrój
3:0
Zapora Kluszkowce
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
2:5
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
1:4
Wierchy Rabka Zdrój
Zapora Kluszkowce
9:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Skalni Zaskale
3:3
Przełęcz Łopuszna
Orawa Jabłonka
1:1
KS Zakopane
Lubań Tylmanowa
0:4
NKP II Podhale Nowy Targ
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:3
Czarni Czarny Dunajec
Jordan Jordanów
1:1
Podgórki Krauszów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
4:0
Babia Góra Lipnica Wielka
KS Zakopane
0:4
Jordan Jordanów
Czarni Czarny Dunajec
1:1
Zapora Kluszkowce
Przełęcz Łopuszna
5:2
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Podgórki Krauszów
1:3
Skalni Zaskale
NKP II Podhale Nowy Targ
2:0
Orawa Jabłonka
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
0:2
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
5:2
KS Zakopane
Babia Góra Lipnica Wielka
6:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Zapora Kluszkowce
3:0
Przełęcz Łopuszna
Orawa Jabłonka
0:0
Lubań Tylmanowa
Zawrat Bukowina Tatrzańska
5:1
Podgórki Krauszów
Jordan Jordanów
1:6
NKP II Podhale Nowy Targ
Wierchy Rabka Zdrój
4:1
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
1:3
Jordan Jordanów
KS Zakopane
0:2
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Czarni Czarny Dunajec
6:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Przełęcz Łopuszna
2:2
Wierchy Rabka Zdrój
Podgórki Krauszów
1:7
Zapora Kluszkowce
NKP II Podhale Nowy Targ
4:1
Skalni Zaskale
Orawa Jabłonka
1:3
Babia Góra Lipnica Wielka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
6:1
Lubań Tylmanowa
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Czarni Czarny Dunajec
Zapora Kluszkowce
0:0
KS Zakopane
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2:0
NKP II Podhale Nowy Targ
Jordan Jordanów
8:2
Orawa Jabłonka
Wierchy Rabka Zdrój
3:0
Podgórki Krauszów
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
1:2
Przełęcz Łopuszna
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórki Krauszów
4:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Przełęcz Łopuszna
4:4
Czarni Czarny Dunajec
Orawa Jabłonka
1:5
Skalni Zaskale
Lubań Tylmanowa
0:3
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Jordan Jordanów
0:1
Babia Góra Lipnica Wielka
KS Zakopane
1:4
Wierchy Rabka Zdrój
NKP II Podhale Nowy Targ
3:2
Zapora Kluszkowce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
2:1
Jordan Jordanów
Czarni Czarny Dunajec
1:2
Podgórki Krauszów
Babia Góra Lipnica Wielka
1:1
Przełęcz Łopuszna
Zapora Kluszkowce
2:3
Lubań Tylmanowa
Zawrat Bukowina Tatrzańska
5:3
Orawa Jabłonka
Wierchy Rabka Zdrój
1:0
NKP II Podhale Nowy Targ
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
0:2
KS Zakopane
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
0:2
Babia Góra Lipnica Wielka
Orawa Jabłonka
4:2
Zapora Kluszkowce
Lubań Tylmanowa
2:0
Wierchy Rabka Zdrój
Jordan Jordanów
1:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
KS Zakopane
0:0
Czarni Czarny Dunajec
Podgórki Krauszów
3:5
Przełęcz Łopuszna
NKP II Podhale Nowy Targ
2:1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
7:0
Podgórki Krauszów
Zapora Kluszkowce
2:1
Jordan Jordanów
Przełęcz Łopuszna
1:0
KS Zakopane
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:1
Skalni Zaskale
Wierchy Rabka Zdrój
6:2
Orawa Jabłonka
Czarni Czarny Dunajec
3:0
NKP II Podhale Nowy Targ
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
3:1
Lubań Tylmanowa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości