zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
10:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Zawrat Bukowina Tatrzańska
5:1
Lubań Tylmanowa
Jordan Jordanów
5:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Wierchy Rabka Zdrój
2:0
Czarni Czarny Dunajec
Skałka Rogoźnik
1:3
Przełęcz Łopuszna
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
4:1
Granit Czarna Góra
Huragan Waksmund
4:1
Spisz Krempachy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
5:3
Jordan Jordanów
Granit Czarna Góra
2:1
Huragan Waksmund
Czarni Czarny Dunajec
4:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Lubań Tylmanowa
1:4
NKP II Podhale Nowy Targ
Spisz Krempachy
1:1
Skałka Rogoźnik
Przełęcz Łopuszna
2:4
Skalni Zaskale
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2:3
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
7:3
Spisz Krempachy
Jordan Jordanów
0:0
Przełęcz Łopuszna
NKP II Podhale Nowy Targ
2:3
Babia Góra Lipnica Wielka
Skałka Rogoźnik
0:5
Granit Czarna Góra
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
3:3
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Huragan Waksmund
8:1
Czarni Czarny Dunajec
Wierchy Rabka Zdrój
9:0
Lubań Tylmanowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Czarna Góra
1:2
Skalni Zaskale
Skałka Rogoźnik
1:7
Czarni Czarny Dunajec
Spisz Krempachy
0:6
Jordan Jordanów
Przełęcz Łopuszna
2:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Lubań Tylmanowa
0:6
Babia Góra Lipnica Wielka
Wierchy Rabka Zdrój
3:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Zawrat Bukowina Tatrzańska
0:3
Huragan Waksmund
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Skałka Rogoźnik
2:4
Zawrat Bukowina Tatrzańska
NKP II Podhale Nowy Targ
5:0
Spisz Krempachy
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
1:2
Lubań Tylmanowa
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Przełęcz Łopuszna
Huragan Waksmund
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
Skalni Zaskale
2:6
Czarni Czarny Dunajec
Jordan Jordanów
2:0
Granit Czarna Góra
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Spisz Krempachy
2:4
Babia Góra Lipnica Wielka
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
2:3
Huragan Waksmund
Lubań Tylmanowa
2:3
Przełęcz Łopuszna
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:3
Skalni Zaskale
Wierchy Rabka Zdrój
6:1
Skałka Rogoźnik
Granit Czarna Góra
3:3
NKP II Podhale Nowy Targ
Czarni Czarny Dunajec
1:1
Jordan Jordanów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
2:1
Granit Czarna Góra
Huragan Waksmund
2:1
Lubań Tylmanowa
Skalni Zaskale
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
Przełęcz Łopuszna
1:1
Spisz Krempachy
Jordan Jordanów
1:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Skałka Rogoźnik
1:5
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
NKP II Podhale Nowy Targ
3:3
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
4:7
Skalni Zaskale
Zawrat Bukowina Tatrzańska
0:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Czarni Czarny Dunajec
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Huragan Waksmund
6:1
Skałka Rogoźnik
Lubań Tylmanowa
1:0
Spisz Krempachy
Wierchy Rabka Zdrój
2:2
Jordan Jordanów
Granit Czarna Góra
2:1
Przełęcz Łopuszna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP II Podhale Nowy Targ
4:0
Wierchy Rabka Zdrój
Spisz Krempachy
3:2
Granit Czarna Góra
Skalni Zaskale
5:2
Huragan Waksmund
Przełęcz Łopuszna
1:6
Czarni Czarny Dunajec
Jordan Jordanów
5:3
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Skałka Rogoźnik
1:1
Lubań Tylmanowa
Babia Góra Lipnica Wielka
2:3
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawrat Bukowina Tatrzańska
3:0
Przełęcz Łopuszna
Lubań Tylmanowa
0:0
Granit Czarna Góra
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
0:6
NKP II Podhale Nowy Targ
Huragan Waksmund
4:1
Jordan Jordanów
Wierchy Rabka Zdrój
1:3
Babia Góra Lipnica Wielka
Czarni Czarny Dunajec
5:1
Spisz Krempachy
Skałka Rogoźnik
2:3
Skalni Zaskale
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Jordanów
3:0
Skałka Rogoźnik
NKP II Podhale Nowy Targ
2:0
Huragan Waksmund
Przełęcz Łopuszna
0:6
Wierchy Rabka Zdrój
Babia Góra Lipnica Wielka
2:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Spisz Krempachy
0:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Skalni Zaskale
2:1
Lubań Tylmanowa
Granit Czarna Góra
2:0
Czarni Czarny Dunajec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2:0
Granit Czarna Góra
Skałka Rogoźnik
3:8
NKP II Podhale Nowy Targ
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
4:2
Przełęcz Łopuszna
Lubań Tylmanowa
2:4
Czarni Czarny Dunajec
Wierchy Rabka Zdrój
3:0
Spisz Krempachy
Huragan Waksmund
4:0
Babia Góra Lipnica Wielka
Skalni Zaskale
1:0
Jordan Jordanów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Jordanów
5:2
Lubań Tylmanowa
Czarni Czarny Dunajec
2:1
Zawrat Bukowina Tatrzańska
NKP II Podhale Nowy Targ
0:0
Skalni Zaskale
Babia Góra Lipnica Wielka
12:2
Skałka Rogoźnik
Spisz Krempachy
1:4
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Przełęcz Łopuszna
0:1
Huragan Waksmund
Granit Czarna Góra
1:3
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP II Podhale Nowy Targ
4:1
Jordan Jordanów
Babia Góra Lipnica Wielka
5:1
Skalni Zaskale
Spisz Krempachy
2:4
Huragan Waksmund
Przełęcz Łopuszna
7:0
Skałka Rogoźnik
Lubań Tylmanowa
0:2
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Granit Czarna Góra
1:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Czarni Czarny Dunajec
3:3
Wierchy Rabka Zdrój
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wierchy Rabka Zdrój
2:2
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Jordan Jordanów
2:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Huragan Waksmund
3:0
Granit Czarna Góra
Skałka Rogoźnik
1:5
Spisz Krempachy
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
4:0
Czarni Czarny Dunajec
NKP II Podhale Nowy Targ
2:0
Lubań Tylmanowa
Skalni Zaskale
4:6
Przełęcz Łopuszna
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubań Tylmanowa
1:1
Wierchy Rabka Zdrój
Babia Góra Lipnica Wielka
3:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Spisz Krempachy
2:8
Skalni Zaskale
Przełęcz Łopuszna
2:1
Jordan Jordanów
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Granit Czarna Góra
9:0
Skałka Rogoźnik
Czarni Czarny Dunajec
1:1
Huragan Waksmund
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Babia Góra Lipnica Wielka
0:2
Lubań Tylmanowa
Huragan Waksmund
9:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Skalni Zaskale
3:3
Granit Czarna Góra
Czarni Czarny Dunajec
5:1
Skałka Rogoźnik
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
3:8
Wierchy Rabka Zdrój
NKP II Podhale Nowy Targ
1:1
Przełęcz Łopuszna
Jordan Jordanów
2:2
Spisz Krempachy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Spisz Krempachy
0:0
NKP II Podhale Nowy Targ
Przełęcz Łopuszna
4:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:2
Skałka Rogoźnik
Czarni Czarny Dunajec
6:2
Skalni Zaskale
Wierchy Rabka Zdrój
2:3
Huragan Waksmund
Lubań Tylmanowa
4:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Granit Czarna Góra
4:2
Jordan Jordanów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
2:5
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Jordan Jordanów
3:2
Czarni Czarny Dunajec
Babia Góra Lipnica Wielka
1:2
Spisz Krempachy
Huragan Waksmund
2:2
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Przełęcz Łopuszna
2:2
Lubań Tylmanowa
Skałka Rogoźnik
0:7
Wierchy Rabka Zdrój
NKP II Podhale Nowy Targ
0:3*
Granit Czarna Góra
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
1:0
NKP II Podhale Nowy Targ
Lubań Tylmanowa
1:0
Huragan Waksmund
Spisz Krempachy
0:4
Przełęcz Łopuszna
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:4
Jordan Jordanów
Granit Czarna Góra
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
3:0*
Skałka Rogoźnik
Wierchy Rabka Zdrój
1:0
Skalni Zaskale
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
0:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Jordan Jordanów
2:2
Wierchy Rabka Zdrój
Babia Góra Lipnica Wielka
1:9
Czarni Czarny Dunajec
Spisz Krempachy
0:6
Lubań Tylmanowa
Przełęcz Łopuszna
1:1
Granit Czarna Góra
Skałka Rogoźnik
1:6
Huragan Waksmund
NKP II Podhale Nowy Targ
5:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
7:1
Przełęcz Łopuszna
Wierchy Rabka Zdrój
2:0
NKP II Podhale Nowy Targ
Lubań Tylmanowa
3:0
Skałka Rogoźnik
Huragan Waksmund
3:3
Skalni Zaskale
Zawrat Bukowina Tatrzańska
0:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Granit Czarna Góra
5:0
Spisz Krempachy
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
3:0
Jordan Jordanów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
8:2
Skałka Rogoźnik
Babia Góra Lipnica Wielka
1:4
Wierchy Rabka Zdrój
Spisz Krempachy
0:6
Czarni Czarny Dunajec
Przełęcz Łopuszna
3:0
Zawrat Bukowina Tatrzańska
Jordan Jordanów
0:2
Huragan Waksmund
Granit Czarna Góra
0:1
Lubań Tylmanowa
NKP II Podhale Nowy Targ
4:0
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
Huragan Waksmund
5:1
NKP II Podhale Nowy Targ
Lubań Tylmanowa
3:2
Skalni Zaskale
Zawrat Bukowina Tatrzańska
4:0
Spisz Krempachy
Skałka Rogoźnik
0:3
Jordan Jordanów
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
1:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Wierchy Rabka Zdrój
3:3
Przełęcz Łopuszna
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP II Podhale Nowy Targ
6:1
Skałka Rogoźnik
Czarni Czarny Dunajec
2:1
Lubań Tylmanowa
Babia Góra Lipnica Wielka
1:2
Huragan Waksmund
Spisz Krempachy
0:3
Wierchy Rabka Zdrój
Przełęcz Łopuszna
1:7
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Zawrat Bukowina Tatrzańska
1:1
Granit Czarna Góra
Jordan Jordanów
0:2
Skalni Zaskale
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalni Zaskale
3:2
NKP II Podhale Nowy Targ
Lubań Tylmanowa
3:0
Jordan Jordanów
Huragan Waksmund
3:3
Przełęcz Łopuszna
Zawrat Bukowina Tatrzańska
2:0
Czarni Czarny Dunajec
Wierchy Rabka Zdrój
3:1
Granit Czarna Góra
Skałka Rogoźnik
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
3:0*
Spisz Krempachy
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości