zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Jawiszowice
Pauza
Soła Oświęcim
2:3
Górnik Brzeszcze
Zatorzanka Zator
12:0
LKS Skidziń
MKP Unia Oświęcim
9:0
Sygnał Włosienica
Brzezina Osiek
4:3
KS Chełmek
Iskra Brzezinka
2:2
Przeciszovia Przeciszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zatorzanka Zator
Pauza
Soła Oświęcim
0:5
MKP Unia Oświęcim
KS Chełmek
- : -
LKS Jawiszowice
LKS Skidziń
0:7
Iskra Brzezinka
Przeciszovia Przeciszów
0:6
Górnik Brzeszcze
Sygnał Włosienica
- : -
Brzezina Osiek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chełmek
Pauza
MKP Unia Oświęcim
5:0
Przeciszovia Przeciszów
Soła Oświęcim
- : -
Brzezina Osiek
Górnik Brzeszcze
- : -
LKS Skidziń
Iskra Brzezinka
- : -
Zatorzanka Zator
LKS Jawiszowice
2:5
Sygnał Włosienica
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzezinka
Pauza
Soła Oświęcim
8:0
LKS Jawiszowice
Zatorzanka Zator
- : -
Górnik Brzeszcze
Przeciszovia Przeciszów
- : -
Brzezina Osiek
Sygnał Włosienica
- : -
KS Chełmek
LKS Skidziń
- : -
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Włosienica
Pauza
Soła Oświęcim
- : -
KS Chełmek
MKP Unia Oświęcim
- : -
Zatorzanka Zator
Górnik Brzeszcze
- : -
Iskra Brzezinka
LKS Jawiszowice
0:8
Przeciszovia Przeciszów
Brzezina Osiek
- : -
LKS Skidziń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
- : -
Sygnał Włosienica
Zatorzanka Zator
- : -
Brzezina Osiek
Przeciszovia Przeciszów
- : -
KS Chełmek
Iskra Brzezinka
- : -
MKP Unia Oświęcim
LKS Skidziń
8:0
LKS Jawiszowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Soła Oświęcim
Pauza
LKS Jawiszowice
0:17
Zatorzanka Zator
MKP Unia Oświęcim
- : -
Górnik Brzeszcze
Brzezina Osiek
- : -
Iskra Brzezinka
KS Chełmek
- : -
LKS Skidziń
Sygnał Włosienica
- : -
Przeciszovia Przeciszów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
Pauza
Przeciszovia Przeciszów
- : -
Soła Oświęcim
Zatorzanka Zator
- : -
KS Chełmek
Górnik Brzeszcze
- : -
Brzezina Osiek
Iskra Brzezinka
- : -
LKS Jawiszowice
LKS Skidziń
- : -
Sygnał Włosienica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Przeciszovia Przeciszów
Pauza
Brzezina Osiek
- : -
MKP Unia Oświęcim
Soła Oświęcim
- : -
LKS Skidziń
KS Chełmek
- : -
Iskra Brzezinka
Sygnał Włosienica
- : -
Zatorzanka Zator
LKS Jawiszowice
- : -
Górnik Brzeszcze
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzezina Osiek
Pauza
Górnik Brzeszcze
- : -
KS Chełmek
MKP Unia Oświęcim
- : -
LKS Jawiszowice
Soła Oświęcim
- : -
Zatorzanka Zator
Iskra Brzezinka
- : -
Sygnał Włosienica
LKS Skidziń
- : -
Przeciszovia Przeciszów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skidziń
Pauza
LKS Jawiszowice
6:2
Brzezina Osiek
Soła Oświęcim
- : -
Iskra Brzezinka
KS Chełmek
- : -
MKP Unia Oświęcim
Przeciszovia Przeciszów
- : -
Zatorzanka Zator
Sygnał Włosienica
- : -
Górnik Brzeszcze
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości