zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Węgrzce
2:5
Clepardia Kraków
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Iskra Klecza Dolna
MKP Unia Oświęcim
2:5
Hutnik Nowa Huta
Beskid Andrychów
2:4
Wiślanka Grabie
Orzeł Ryczów
0:3
Górnik Wieliczka
Michałowianka Michałowice
2:0
KS Olkusz
Pcimianka Pcim
0:3
Dalin Myślenice
Sosnowianka Stanisław Dolny
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
6:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Beskid Andrychów
3:3
TS Węgrzce
Wiślanka Grabie
2:1
Iskra Klecza Dolna
Hutnik Nowa Huta
5:2
Michałowianka Michałowice
KS Olkusz
0:1
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka
1:2
MKP Unia Oświęcim
Dalin Myślenice
3:1
Orzeł Ryczów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
4:1
Hutnik Nowa Huta
TS Węgrzce
1:3
Wiślanka Grabie
Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
Iskra Klecza Dolna
2:2
KS Olkusz
Michałowianka Michałowice
1:2
Górnik Wieliczka
MKP Unia Oświęcim
0:1
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
2:0
Clepardia Kraków
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:3
Beskid Andrychów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
MKP Unia Oświęcim
Dalin Myślenice
2:0
Michałowianka Michałowice
Clepardia Kraków
3:3
Orzeł Ryczów
TS Węgrzce
3:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Beskid Andrychów
2:5
Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie
5:2
KS Olkusz
Górnik Wieliczka
2:1
Jutrzenka Giebułtów
Hutnik Nowa Huta
2:0
Iskra Klecza Dolna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Dalin Myślenice
Clepardia Kraków
1:3
MKP Unia Oświęcim
Orzeł Ryczów
2:3
Beskid Andrychów
Iskra Klecza Dolna
1:4
Górnik Wieliczka
KS Olkusz
0:7
Hutnik Nowa Huta
Michałowianka Michałowice
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
Pcimianka Pcim
2:0
TS Węgrzce
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:3
Wiślanka Grabie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
0:5
Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków
2:3
Michałowianka Michałowice
TS Węgrzce
1:2
Orzeł Ryczów
Wiślanka Grabie
0:3
Hutnik Nowa Huta
Beskid Andrychów
1:6
MKP Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka
4:1
KS Olkusz
Dalin Myślenice
6:0
Iskra Klecza Dolna
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:6
Pcimianka Pcim
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ryczów
7:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
Jutrzenka Giebułtów
2:1
Clepardia Kraków
Iskra Klecza Dolna
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
Michałowianka Michałowice
2:1
Beskid Andrychów
MKP Unia Oświęcim
3:1
TS Węgrzce
KS Olkusz
2:5
Dalin Myślenice
Hutnik Nowa Huta
5:4
Górnik Wieliczka
Wiślanka Grabie
2:1
Pcimianka Pcim
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ryczów
1:3
Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie
2:1
Górnik Wieliczka
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:5
MKP Unia Oświęcim
Beskid Andrychów
1:0
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
KS Olkusz
TS Węgrzce
1:4
Michałowianka Michałowice
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Nowa Huta
Clepardia Kraków
2:1
Iskra Klecza Dolna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
4:1
TS Węgrzce
Iskra Klecza Dolna
3:1
Beskid Andrychów
MKP Unia Oświęcim
1:4
Pcimianka Pcim
KS Olkusz
2:1
Clepardia Kraków
Michałowianka Michałowice
10:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
Orzeł Ryczów
1:2
Wiślanka Grabie
Hutnik Nowa Huta
4:1
Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka
4:3
Dalin Myślenice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
0:3
Hutnik Nowa Huta
Beskid Andrychów
1:2
KS Olkusz
Orzeł Piaski Wielkie
2:3
Górnik Wieliczka
Pcimianka Pcim
2:0
Michałowianka Michałowice
Sosnowianka Stanisław Dolny
3:5
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Ryczów
1:1
MKP Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie
1:0
Dalin Myślenice
TS Węgrzce
3:0
Iskra Klecza Dolna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka
2:0
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
4:0
Orzeł Piaski Wielkie
MKP Unia Oświęcim
3:1
Wiślanka Grabie
KS Olkusz
5:4
TS Węgrzce
Michałowianka Michałowice
1:1
Orzeł Ryczów
Iskra Klecza Dolna
4:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Hutnik Nowa Huta
4:0
Beskid Andrychów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
0:1
Dalin Myślenice
TS Węgrzce
0:3
Hutnik Nowa Huta
Beskid Andrychów
0:3
Górnik Wieliczka
Wiślanka Grabie
7:1
Orzeł Piaski Wielkie
MKP Unia Oświęcim
2:1
Michałowianka Michałowice
Orzeł Ryczów
3:0
Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim
2:3
Iskra Klecza Dolna
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:7
KS Olkusz
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
0:3
MKP Unia Oświęcim
Dalin Myślenice
1:3
Beskid Andrychów
Iskra Klecza Dolna
1:4
Orzeł Ryczów
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Clepardia Kraków
Górnik Wieliczka
2:1
TS Węgrzce
KS Olkusz
1:2
Pcimianka Pcim
Michałowianka Michałowice
0:5
Wiślanka Grabie
Hutnik Nowa Huta
17:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Węgrzce
1:4
Dalin Myślenice
Beskid Andrychów
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
MKP Unia Oświęcim
3:0
Iskra Klecza Dolna
Michałowianka Michałowice
0:0
Jutrzenka Giebułtów
Górnik Wieliczka
6:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Orzeł Ryczów
3:1
KS Olkusz
Wiślanka Grabie
5:0
Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim
1:6
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
2:2
Beskid Andrychów
Jutrzenka Giebułtów
0:2
Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice
5:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Orzeł Piaski Wielkie
1:7
TS Węgrzce
Iskra Klecza Dolna
2:2
Michałowianka Michałowice
KS Olkusz
1:5
MKP Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka
3:1
Pcimianka Pcim
Hutnik Nowa Huta
1:2
Orzeł Ryczów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Olkusz
3:0*
Michałowianka Michałowice
Hutnik Nowa Huta
4:2
MKP Unia Oświęcim
Dalin Myślenice
2:0
Pcimianka Pcim
Orzeł Piaski Wielkie
5:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Iskra Klecza Dolna
1:5
Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie
1:1
Beskid Andrychów
Górnik Wieliczka
2:4
Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków
2:2
TS Węgrzce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Michałowianka Michałowice
0:3*
Hutnik Nowa Huta
TS Węgrzce
3:2
Beskid Andrychów
Orzeł Ryczów
1:2
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
1:3
Orzeł Piaski Wielkie
MKP Unia Oświęcim
0:0
Górnik Wieliczka
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:1
Clepardia Kraków
Jutrzenka Giebułtów
3:1
KS Olkusz
Iskra Klecza Dolna
0:0
Wiślanka Grabie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
2:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Clepardia Kraków
1:1
Pcimianka Pcim
Wiślanka Grabie
4:3
TS Węgrzce
Górnik Wieliczka
3:0*
Michałowianka Michałowice
Hutnik Nowa Huta
3:2
Jutrzenka Giebułtów
KS Olkusz
3:0
Iskra Klecza Dolna
Dalin Myślenice
2:0
MKP Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Orzeł Ryczów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Górnik Wieliczka
Orzeł Ryczów
1:2
Clepardia Kraków
Iskra Klecza Dolna
0:3
Hutnik Nowa Huta
MKP Unia Oświęcim
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
KS Olkusz
3:1
Wiślanka Grabie
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:5
TS Węgrzce
Pcimianka Pcim
1:1
Beskid Andrychów
Michałowianka Michałowice
0:3*
Dalin Myślenice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Węgrzce
0:0
Pcimianka Pcim
Dalin Myślenice
0:0
Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów
1:1
Orzeł Ryczów
Górnik Wieliczka
2:0
Iskra Klecza Dolna
Hutnik Nowa Huta
3:1
KS Olkusz
Wiślanka Grabie
2:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Orzeł Piaski Wielkie
3:0*
Michałowianka Michałowice
MKP Unia Oświęcim
4:2
Clepardia Kraków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
Orzeł Ryczów
0:0
TS Węgrzce
Iskra Klecza Dolna
0:4
Dalin Myślenice
MKP Unia Oświęcim
1:0
Beskid Andrychów
KS Olkusz
0:1
Górnik Wieliczka
Hutnik Nowa Huta
1:0
Wiślanka Grabie
Pcimianka Pcim
10:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Michałowianka Michałowice
0:3*
Clepardia Kraków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
1:0
Jutrzenka Giebułtów
TS Węgrzce
0:1
MKP Unia Oświęcim
Beskid Andrychów
3:0*
Michałowianka Michałowice
Dalin Myślenice
0:0
KS Olkusz
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Iskra Klecza Dolna
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:5
Orzeł Ryczów
Pcimianka Pcim
1:0
Wiślanka Grabie
Górnik Wieliczka
1:3
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
2:1
Beskid Andrychów
Górnik Wieliczka
4:0
Wiślanka Grabie
Iskra Klecza Dolna
1:1
Clepardia Kraków
KS Olkusz
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
MKP Unia Oświęcim
5:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Hutnik Nowa Huta
3:1
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
1:2
Orzeł Ryczów
Michałowianka Michałowice
0:3*
TS Węgrzce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
1:1
KS Olkusz
TS Węgrzce
1:4
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie
0:3
Hutnik Nowa Huta
Iskra Klecza Dolna
1:3
Beskid Andrychów
Dalin Myślenice
2:1
Górnik Wieliczka
Wiślanka Grabie
2:3
Orzeł Ryczów
Pcimianka Pcim
1:1
MKP Unia Oświęcim
Sosnowianka Stanisław Dolny
3:0*
Michałowianka Michałowice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Hutnik Nowa Huta
5:0
Clepardia Kraków
Jutrzenka Giebułtów
12:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Michałowianka Michałowice
0:3*
Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka
3:2
Orzeł Piaski Wielkie
Iskra Klecza Dolna
0:1
TS Węgrzce
KS Olkusz
2:2
Beskid Andrychów
MKP Unia Oświęcim
0:0
Orzeł Ryczów
Dalin Myślenice
3:3
Wiślanka Grabie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
3:0
Górnik Wieliczka
TS Węgrzce
2:0
KS Olkusz
Beskid Andrychów
0:3
Hutnik Nowa Huta
Wiślanka Grabie
1:1
MKP Unia Oświęcim
Orzeł Ryczów
3:0*
Michałowianka Michałowice
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:4
Iskra Klecza Dolna
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
2:1
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Orzeł Ryczów
Michałowianka Michałowice
0:3*
MKP Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Wiślanka Grabie
Górnik Wieliczka
1:2
Beskid Andrychów
Iskra Klecza Dolna
1:4
Pcimianka Pcim
Dalin Myślenice
1:1
Clepardia Kraków
KS Olkusz
1:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Hutnik Nowa Huta
4:0
TS Węgrzce
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Węgrzce
4:2
Górnik Wieliczka
Clepardia Kraków
1:3
Orzeł Piaski Wielkie
MKP Unia Oświęcim
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Beskid Andrychów
2:3
Dalin Myślenice
Orzeł Ryczów
1:2
Iskra Klecza Dolna
Wiślanka Grabie
3:0*
Michałowianka Michałowice
Pcimianka Pcim
0:0
KS Olkusz
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:13
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:5
Górnik Wieliczka
Clepardia Kraków
0:0
Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów
3:0*
Michałowianka Michałowice
Iskra Klecza Dolna
0:2
MKP Unia Oświęcim
Dalin Myślenice
6:1
TS Węgrzce
Orzeł Piaski Wielkie
2:2
Beskid Andrychów
KS Olkusz
1:1
Orzeł Ryczów
Hutnik Nowa Huta
3:1
Pcimianka Pcim
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
3:2
Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów
2:1
Hutnik Nowa Huta
Wiślanka Grabie
5:1
Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim
3:1
Górnik Wieliczka
MKP Unia Oświęcim
2:0
KS Olkusz
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:14
Dalin Myślenice
Michałowianka Michałowice
0:3*
Iskra Klecza Dolna
TS Węgrzce
2:4
Orzeł Piaski Wielkie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości