zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
TS Węgrzce
0:1
Dalin Myślenice
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:3
Beskid Andrychów
Iskra Klecza Dolna
1:1
Hutnik Nowa Huta
MKP Unia Oświęcim
2:0
Skawinka Skawina
Wiślanka Grabie
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie
3:0*
Michałowianka Michałowice
MKS Nowa Proszowianka
3:2
Wiślanie Jaśkowice
Pcimianka Pcim
1:6
Cracovia II Kraków KS
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
2:1
Wiślanka Grabie
MKP Unia Oświęcim
4:1
Pcimianka Pcim
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Iskra Klecza Dolna
Dalin Myślenice
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
Hutnik Nowa Huta
4:1
MKS Nowa Proszowianka
Skawinka Skawina
0:4
Wiślanie Jaśkowice
Michałowianka Michałowice
2:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
Cracovia II Kraków KS
7:0
TS Węgrzce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
0:1
Cracovia II Kraków KS
Wiślanka Grabie
0:2
Michałowianka Michałowice
Iskra Klecza Dolna
2:0
Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice
5:0
Hutnik Nowa Huta
TS Węgrzce
0:1
MKP Unia Oświęcim
Pcimianka Pcim
2:2
Skawinka Skawina
Sosnowianka Stanisław Dolny
3:5
Dalin Myślenice
MKS Nowa Proszowianka
3:4
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
2:0
MKS Nowa Proszowianka
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Wiślanie Jaśkowice
MKP Unia Oświęcim
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
Dalin Myślenice
2:2
Wiślanka Grabie
Skawinka Skawina
2:6
Hutnik Nowa Huta
Michałowianka Michałowice
2:2
Iskra Klecza Dolna
Cracovia II Kraków KS
1:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Pcimianka Pcim
1:3
TS Węgrzce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
2:1
Michałowianka Michałowice
Wiślanie Jaśkowice
0:0
Beskid Andrychów
Hutnik Nowa Huta
2:4
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Pcimianka Pcim
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:0
MKP Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie
2:4
Cracovia II Kraków KS
Iskra Klecza Dolna
3:3
Dalin Myślenice
TS Węgrzce
4:1
Skawinka Skawina
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
0:1
Hutnik Nowa Huta
Dalin Myślenice
4:0
MKS Nowa Proszowianka
MKP Unia Oświęcim
0:0
Wiślanka Grabie
Skawinka Skawina
1:4
Jutrzenka Giebułtów
Michałowianka Michałowice
2:2
Wiślanie Jaśkowice
Cracovia II Kraków KS
7:1
Iskra Klecza Dolna
TS Węgrzce
5:0
Orzeł Piaski Wielkie
Pcimianka Pcim
1:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice
6:0
Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie
1:2
Pcimianka Pcim
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Skawinka Skawina
Iskra Klecza Dolna
4:1
MKP Unia Oświęcim
Hutnik Nowa Huta
0:2
Michałowianka Michałowice
MKS Nowa Proszowianka
0:1
Cracovia II Kraków KS
Sosnowianka Stanisław Dolny
3:1
TS Węgrzce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
2:0
Iskra Klecza Dolna
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Sosnowianka Stanisław Dolny
Dalin Myślenice
0:1
Hutnik Nowa Huta
MKP Unia Oświęcim
1:0
MKS Nowa Proszowianka
Skawinka Skawina
3:1
Beskid Andrychów
Michałowianka Michałowice
0:2
Jutrzenka Giebułtów
TS Węgrzce
2:4
Wiślanka Grabie
Cracovia II Kraków KS
2:1
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Dalin Myślenice
Beskid Andrychów
1:2
Michałowianka Michałowice
Wiślanie Jaśkowice
2:0
MKP Unia Oświęcim
Hutnik Nowa Huta
1:3
Cracovia II Kraków KS
Iskra Klecza Dolna
3:2
TS Węgrzce
Wiślanka Grabie
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
MKS Nowa Proszowianka
4:2
Pcimianka Pcim
Sosnowianka Stanisław Dolny
2:0
Skawinka Skawina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
0:2
Beskid Andrychów
MKP Unia Oświęcim
3:0
Hutnik Nowa Huta
Skawinka Skawina
3:6
Michałowianka Michałowice
TS Węgrzce
1:0
MKS Nowa Proszowianka
Cracovia II Kraków KS
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim
0:4
Wiślanie Jaśkowice
Sosnowianka Stanisław Dolny
2:2
Wiślanka Grabie
Orzeł Piaski Wielkie
0:3
Iskra Klecza Dolna
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Klecza Dolna
0:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
Jutrzenka Giebułtów
3:1
MKP Unia Oświęcim
Beskid Andrychów
1:1
Cracovia II Kraków KS
Wiślanie Jaśkowice
1:0
TS Węgrzce
Michałowianka Michałowice
2:3
Dalin Myślenice
Wiślanka Grabie
2:1
Skawinka Skawina
Pcimianka Pcim
0:4
Hutnik Nowa Huta
MKS Nowa Proszowianka
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
0:0
Beskid Andrychów
Orzeł Piaski Wielkie
0:5
Wiślanie Jaśkowice
Skawinka Skawina
3:1
Dalin Myślenice
TS Węgrzce
0:2
Hutnik Nowa Huta
Cracovia II Kraków KS
6:0
Michałowianka Michałowice
Wiślanka Grabie
1:1
Iskra Klecza Dolna
Pcimianka Pcim
2:1
Jutrzenka Giebułtów
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:0
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
0:2
Pcimianka Pcim
Jutrzenka Giebułtów
0:0
TS Węgrzce
Wiślanie Jaśkowice
1:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Iskra Klecza Dolna
2:1
Skawinka Skawina
Dalin Myślenice
0:1
Cracovia II Kraków KS
Hutnik Nowa Huta
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
Michałowianka Michałowice
6:2
MKP Unia Oświęcim
MKS Nowa Proszowianka
1:3
Wiślanka Grabie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Klecza Dolna
1:5
MKS Nowa Proszowianka
MKP Unia Oświęcim
1:2
Dalin Myślenice
Skawinka Skawina
0:5
Cracovia II Kraków KS
TS Węgrzce
0:1
Beskid Andrychów
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie
2:2
Wiślanie Jaśkowice
Pcimianka Pcim
0:4
Michałowianka Michałowice
Sosnowianka Stanisław Dolny
2:3
Hutnik Nowa Huta
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
Cracovia II Kraków KS
2:3
MKP Unia Oświęcim
Beskid Andrychów
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Iskra Klecza Dolna
Hutnik Nowa Huta
4:2
Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice
0:3*
Pcimianka Pcim
Michałowianka Michałowice
1:1
TS Węgrzce
MKS Nowa Proszowianka
0:1
Skawinka Skawina
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
2:1
MKS Nowa Proszowianka
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice
2:1
TS Węgrzce
Beskid Andrychów
0:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Michałowianka Michałowice
3:2
Orzeł Piaski Wielkie
Hutnik Nowa Huta
2:0
Iskra Klecza Dolna
Cracovia II Kraków KS
5:0
Pcimianka Pcim
Skawinka Skawina
1:2
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Skawinka Skawina
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:0
Michałowianka Michałowice
Iskra Klecza Dolna
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie
2:1
Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim
2:2
MKP Unia Oświęcim
MKS Nowa Proszowianka
1:5
Hutnik Nowa Huta
Orzeł Piaski Wielkie
3:3
Dalin Myślenice
TS Węgrzce
0:0
Cracovia II Kraków KS
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
2:0
MKS Nowa Proszowianka
MKP Unia Oświęcim
1:1
TS Węgrzce
Skawinka Skawina
2:4
Pcimianka Pcim
Michałowianka Michałowice
0:1
Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice
3:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
Beskid Andrychów
1:1
Iskra Klecza Dolna
Cracovia II Kraków KS
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
Hutnik Nowa Huta
1:0
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
4:1
Dalin Myślenice
MKS Nowa Proszowianka
2:0
Beskid Andrychów
Orzeł Piaski Wielkie
1:4
MKP Unia Oświęcim
Iskra Klecza Dolna
0:5
Michałowianka Michałowice
Wiślanie Jaśkowice
1:0
Jutrzenka Giebułtów
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:8
Cracovia II Kraków KS
Hutnik Nowa Huta
9:2
Skawinka Skawina
TS Węgrzce
3:0
Pcimianka Pcim
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
0:2
Wiślanie Jaśkowice
Pcimianka Pcim
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Hutnik Nowa Huta
Cracovia II Kraków KS
2:1
Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice
1:0
Iskra Klecza Dolna
MKP Unia Oświęcim
4:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Skawinka Skawina
1:1
TS Węgrzce
Michałowianka Michałowice
2:0
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
2:1
MKP Unia Oświęcim
MKS Nowa Proszowianka
2:3
Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie
0:1
TS Węgrzce
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Skawinka Skawina
Iskra Klecza Dolna
2:1
Cracovia II Kraków KS
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Michałowianka Michałowice
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:2
Pcimianka Pcim
Hutnik Nowa Huta
5:0
Beskid Andrychów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
1:2
Jutrzenka Giebułtów
Pcimianka Pcim
1:1
Wiślanka Grabie
Cracovia II Kraków KS
2:1
MKS Nowa Proszowianka
Dalin Myślenice
1:4
Wiślanie Jaśkowice
MKP Unia Oświęcim
1:1
Iskra Klecza Dolna
Skawinka Skawina
2:4
Orzeł Piaski Wielkie
Michałowianka Michałowice
1:1
Hutnik Nowa Huta
TS Węgrzce
2:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sosnowianka Stanisław Dolny
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
Beskid Andrychów
1:0
Skawinka Skawina
Wiślanka Grabie
4:1
TS Węgrzce
MKS Nowa Proszowianka
1:5
MKP Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Michałowianka Michałowice
Iskra Klecza Dolna
0:0
Pcimianka Pcim
Wiślanie Jaśkowice
1:1
Cracovia II Kraków KS
Hutnik Nowa Huta
0:0
Dalin Myślenice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
0:1
Wiślanie Jaśkowice
TS Węgrzce
1:3
Iskra Klecza Dolna
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Nowa Proszowianka
Orzeł Piaski Wielkie
2:3
Wiślanka Grabie
Cracovia II Kraków KS
1:2
Hutnik Nowa Huta
Dalin Myślenice
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Skawinka Skawina
0:2
Sosnowianka Stanisław Dolny
Michałowianka Michałowice
0:1
Beskid Andrychów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
2:0
Dalin Myślenice
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Cracovia II Kraków KS
Iskra Klecza Dolna
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice
5:1
Pcimianka Pcim
Hutnik Nowa Huta
2:2
MKP Unia Oświęcim
Michałowianka Michałowice
2:1
Skawinka Skawina
Wiślanka Grabie
0:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
MKS Nowa Proszowianka
1:1
TS Węgrzce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
4:1
MKS Nowa Proszowianka
Cracovia II Kraków KS
3:1
Beskid Andrychów
Dalin Myślenice
4:2
Michałowianka Michałowice
MKP Unia Oświęcim
1:2
Jutrzenka Giebułtów
Hutnik Nowa Huta
8:2
Pcimianka Pcim
Skawinka Skawina
0:3
Wiślanka Grabie
TS Węgrzce
1:2
Wiślanie Jaśkowice
Sosnowianka Stanisław Dolny
3:3
Iskra Klecza Dolna
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
1:1
MKP Unia Oświęcim
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Pcimianka Pcim
Iskra Klecza Dolna
1:5
Wiślanie Jaśkowice
Dalin Myślenice
4:0
Skawinka Skawina
Hutnik Nowa Huta
2:1
TS Węgrzce
Michałowianka Michałowice
1:4
Cracovia II Kraków KS
MKS Nowa Proszowianka
1:1
Sosnowianka Stanisław Dolny
Wiślanka Grabie
4:2
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
10:2
MKS Nowa Proszowianka
Pcimianka Pcim
0:0
Beskid Andrychów
Orzeł Piaski Wielkie
0:14
Hutnik Nowa Huta
Cracovia II Kraków KS
5:1
Dalin Myślenice
MKP Unia Oświęcim
4:0
Michałowianka Michałowice
Skawinka Skawina
0:8
Iskra Klecza Dolna
TS Węgrzce
1:0
Jutrzenka Giebułtów
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:3
Wiślanie Jaśkowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
1:3
TS Węgrzce
MKS Nowa Proszowianka
1:0
Iskra Klecza Dolna
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
Cracovia II Kraków KS
3:2
Skawinka Skawina
Wiślanie Jaśkowice
0:1
Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice
4:0
MKP Unia Oświęcim
Michałowianka Michałowice
3:0
Pcimianka Pcim
Hutnik Nowa Huta
2:0
Sosnowianka Stanisław Dolny
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawinka Skawina
2:1
MKS Nowa Proszowianka
Sosnowianka Stanisław Dolny
0:4
Jutrzenka Giebułtów
Wiślanka Grabie
0:4
Hutnik Nowa Huta
Pcimianka Pcim
1:3
Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Beskid Andrychów
Iskra Klecza Dolna
0:3
Wiślanie Jaśkowice
MKP Unia Oświęcim
1:4
Cracovia II Kraków KS
TS Węgrzce
2:2
Michałowianka Michałowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości