Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
2:0
Stal Poniatowa
Unia Wilkołaz
3:4
Avia II Świdnik
Piaskovia Piaski
0:2
Sokół Konopnica
Mazowsze Stężyca
3:1
POM-Iskra Piotrowice
Opolanin Opole Lubelskie
1:1
Janowianka Janów Lubelski
LKS Stróża
6:1
Tur Milejów
Granit Bychawa
4:2
Wisła II Puławy
Świdniczanka Świdnik Mały
1:2
Orion Niedrzwica
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Puławy
1:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Avia II Świdnik
2:2
Sokół Konopnica
Janowianka Janów Lubelski
1:1
Granit Bychawa
Tur Milejów
3:7
Sygnał Lublin
Orion Niedrzwica
2:1
Piaskovia Piaski
Stal Poniatowa
4:0
Mazowsze Stężyca
POM-Iskra Piotrowice
0:1
Opolanin Opole Lubelskie
Unia Wilkołaz
2:4
LKS Stróża
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Opolanin Opole Lubelskie
4:0
Stal Poniatowa
Sygnał Lublin
1:2
Unia Wilkołaz
Sokół Konopnica
0:2
Orion Niedrzwica
Świdniczanka Świdnik Mały
1:2
Janowianka Janów Lubelski
Piaskovia Piaski
3:3
Wisła II Puławy
Mazowsze Stężyca
3:0
Tur Milejów
Granit Bychawa
0:0
POM-Iskra Piotrowice
LKS Stróża
2:1
Avia II Świdnik
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Puławy
3:2
Sokół Konopnica
Tur Milejów
1:1
Opolanin Opole Lubelskie
Janowianka Janów Lubelski
0:0
Piaskovia Piaski
Stal Poniatowa
3:2
Granit Bychawa
POM-Iskra Piotrowice
3:2
Świdniczanka Świdnik Mały
Unia Wilkołaz
1:2
Mazowsze Stężyca
Avia II Świdnik
2:4
Orion Niedrzwica
LKS Stróża
3:4
Sygnał Lublin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
0:2
Avia II Świdnik
Piaskovia Piaski
2:3
POM-Iskra Piotrowice
Mazowsze Stężyca
1:0
LKS Stróża
Sokół Konopnica
3:0
Janowianka Janów Lubelski
Opolanin Opole Lubelskie
2:3
Unia Wilkołaz
Orion Niedrzwica
1:0
Wisła II Puławy
Stal Poniatowa
2:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Granit Bychawa
3:0
Tur Milejów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
1:3
Mazowsze Stężyca
Avia II Świdnik
1:0
Wisła II Puławy
Tur Milejów
0:2
Świdniczanka Świdnik Mały
Janowianka Janów Lubelski
0:0
Orion Niedrzwica
Stal Poniatowa
0:1
Piaskovia Piaski
POM-Iskra Piotrowice
6:0
Sokół Konopnica
Unia Wilkołaz
0:7
Granit Bychawa
LKS Stróża
2:0
Opolanin Opole Lubelskie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Puławy
3:2
Janowianka Janów Lubelski
Piaskovia Piaski
2:1
Tur Milejów
Mazowsze Stężyca
0:0
Avia II Świdnik
Świdniczanka Świdnik Mały
4:0
Unia Wilkołaz
Sokół Konopnica
0:1
Stal Poniatowa
Orion Niedrzwica
1:1
POM-Iskra Piotrowice
Opolanin Opole Lubelskie
2:4
Sygnał Lublin
Granit Bychawa
4:1
LKS Stróża
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mazowsze Stężyca
2:2
Opolanin Opole Lubelskie
Sygnał Lublin
1:4
Granit Bychawa
Stal Poniatowa
1:2
Orion Niedrzwica
LKS Stróża
1:2
Świdniczanka Świdnik Mały
Tur Milejów
1:3
Sokół Konopnica
POM-Iskra Piotrowice
1:2
Wisła II Puławy
Unia Wilkołaz
0:1
Piaskovia Piaski
Avia II Świdnik
5:0
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Puławy
1:2
Stal Poniatowa
Świdniczanka Świdnik Mały
3:3
Sygnał Lublin
Piaskovia Piaski
0:0
LKS Stróża
Sokół Konopnica
2:1
Unia Wilkołaz
Janowianka Janów Lubelski
1:2
POM-Iskra Piotrowice
Orion Niedrzwica
4:0
Tur Milejów
Opolanin Opole Lubelskie
0:1
Avia II Świdnik
Granit Bychawa
0:1
Mazowsze Stężyca
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
2:2
Piaskovia Piaski
Mazowsze Stężyca
1:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Tur Milejów
1:6
Wisła II Puławy
Avia II Świdnik
3:0
POM-Iskra Piotrowice
LKS Stróża
2:0
Sokół Konopnica
Opolanin Opole Lubelskie
0:1
Granit Bychawa
Stal Poniatowa
2:1
Janowianka Janów Lubelski
Unia Wilkołaz
0:3
Orion Niedrzwica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Puławy
3:2
Unia Wilkołaz
Granit Bychawa
2:1
Avia II Świdnik
Piaskovia Piaski
6:4
Mazowsze Stężyca
Sokół Konopnica
0:0
Sygnał Lublin
Świdniczanka Świdnik Mały
2:2
Opolanin Opole Lubelskie
Janowianka Janów Lubelski
2:0
Tur Milejów
Orion Niedrzwica
1:1
LKS Stróża
POM-Iskra Piotrowice
0:0
Stal Poniatowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia II Świdnik
1:1
Stal Poniatowa
Sygnał Lublin
2:0
Orion Niedrzwica
Mazowsze Stężyca
0:3
Sokół Konopnica
LKS Stróża
2:0
Wisła II Puławy
Opolanin Opole Lubelskie
2:0
Piaskovia Piaski
Granit Bychawa
1:1
Świdniczanka Świdnik Mały
Tur Milejów
1:7
POM-Iskra Piotrowice
Unia Wilkołaz
1:3
Janowianka Janów Lubelski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Puławy
4:2
Sygnał Lublin
Świdniczanka Świdnik Mały
1:1
Avia II Świdnik
Piaskovia Piaski
0:2
Granit Bychawa
Sokół Konopnica
1:0
Opolanin Opole Lubelskie
Janowianka Janów Lubelski
1:2
LKS Stróża
Orion Niedrzwica
1:0
Mazowsze Stężyca
Stal Poniatowa
3:0
Tur Milejów
POM-Iskra Piotrowice
3:0
Unia Wilkołaz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wilkołaz
2:2
Stal Poniatowa
Sygnał Lublin
0:4
Janowianka Janów Lubelski
Mazowsze Stężyca
2:1
Wisła II Puławy
Świdniczanka Świdnik Mały
2:1
Piaskovia Piaski
Avia II Świdnik
8:0
Tur Milejów
Opolanin Opole Lubelskie
3:1
Orion Niedrzwica
Granit Bychawa
3:0
Sokół Konopnica
LKS Stróża
1:2
POM-Iskra Piotrowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Puławy
1:4
Opolanin Opole Lubelskie
Janowianka Janów Lubelski
0:1
Mazowsze Stężyca
Sokół Konopnica
2:0
Świdniczanka Świdnik Mały
Tur Milejów
3:4
Unia Wilkołaz
Orion Niedrzwica
2:0
Granit Bychawa
Stal Poniatowa
1:1
LKS Stróża
POM-Iskra Piotrowice
2:1
Sygnał Lublin
Piaskovia Piaski
0:3
Avia II Świdnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości