Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
2:3
Opolanin Opole Lubelskie
Unia Wilkołaz
0:3*
Wisła II Puławy
LKS Stok Zakrzówek
6:1
Płomień Trzydnik Duży
Sygnał Lublin
2:4
Janowianka Janów Lubelski
Tur Milejów
4:0
Granit Bychawa
GKS Niemce
1:0
KS Góra Puławska
GKS Perła Borzechów
2:4
Orion Niedrzwica
Stal Poniatowa
2:3
Ruch Ryki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
1:5
Granit Bychawa
KS Góra Puławska
0:4
Orion Niedrzwica
Ruch Ryki
1:1
Piaskovia Piaski
Opolanin Opole Lubelskie
2:1
GKS Perła Borzechów
Janowianka Janów Lubelski
4:0
LKS Stok Zakrzówek
Wisła II Puławy
2:3
Tur Milejów
Płomień Trzydnik Duży
0:6
Stal Poniatowa
GKS Niemce
3:0
Unia Wilkołaz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
1:3
GKS Niemce
Orion Niedrzwica
0:0
Opolanin Opole Lubelskie
Piaskovia Piaski
6:2
Płomień Trzydnik Duży
Unia Wilkołaz
1:3
KS Góra Puławska
LKS Stok Zakrzówek
1:0
Granit Bychawa
GKS Perła Borzechów
2:2
Ruch Ryki
Stal Poniatowa
0:0
Janowianka Janów Lubelski
Sygnał Lublin
1:0
Wisła II Puławy
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Janowianka Janów Lubelski
1:1
Piaskovia Piaski
Wisła II Puławy
3:1
LKS Stok Zakrzówek
Granit Bychawa
3:2
Stal Poniatowa
Unia Wilkołaz
1:2
Tur Milejów
Płomień Trzydnik Duży
3:3
GKS Perła Borzechów
GKS Niemce
5:0
Sygnał Lublin
KS Góra Puławska
0:2
Opolanin Opole Lubelskie
Ruch Ryki
3:2
Orion Niedrzwica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Opolanin Opole Lubelskie
1:2
Ruch Ryki
Orion Niedrzwica
5:0
Płomień Trzydnik Duży
Piaskovia Piaski
1:1
Granit Bychawa
LKS Stok Zakrzówek
0:0
GKS Niemce
Sygnał Lublin
4:0
Unia Wilkołaz
Tur Milejów
3:2
KS Góra Puławska
GKS Perła Borzechów
1:2
Janowianka Janów Lubelski
Stal Poniatowa
2:4
Wisła II Puławy
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
2:4
Ruch Ryki
Janowianka Janów Lubelski
0:0
Orion Niedrzwica
Wisła II Puławy
1:2
Piaskovia Piaski
Granit Bychawa
4:0
GKS Perła Borzechów
Unia Wilkołaz
1:4
LKS Stok Zakrzówek
Płomień Trzydnik Duży
0:3
Opolanin Opole Lubelskie
GKS Niemce
3:2
Stal Poniatowa
Tur Milejów
2:2
Sygnał Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Opolanin Opole Lubelskie
2:4
Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica
3:0
Granit Bychawa
Piaskovia Piaski
2:3
GKS Niemce
LKS Stok Zakrzówek
2:0
Tur Milejów
Sygnał Lublin
1:1
KS Góra Puławska
GKS Perła Borzechów
1:5
Wisła II Puławy
Ruch Ryki
7:1
Płomień Trzydnik Duży
Stal Poniatowa
2:2
Unia Wilkołaz
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
5:1
LKS Stok Zakrzówek
KS Góra Puławska
0:1
Płomień Trzydnik Duży
Unia Wilkołaz
2:2
Piaskovia Piaski
GKS Niemce
2:0
GKS Perła Borzechów
Tur Milejów
0:4
Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski
0:2
Ruch Ryki
Granit Bychawa
0:1
Opolanin Opole Lubelskie
Wisła II Puławy
4:1
Orion Niedrzwica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Trzydnik Duży
1:7
Janowianka Janów Lubelski
Piaskovia Piaski
9:2
Tur Milejów
Opolanin Opole Lubelskie
0:2
Wisła II Puławy
LKS Stok Zakrzówek
0:1
KS Góra Puławska
Orion Niedrzwica
2:0
GKS Niemce
GKS Perła Borzechów
1:1
Unia Wilkołaz
Ruch Ryki
3:0
Granit Bychawa
Stal Poniatowa
2:1
Sygnał Lublin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
8:2
Piaskovia Piaski
Unia Wilkołaz
0:5
Orion Niedrzwica
KS Góra Puławska
0:5
Janowianka Janów Lubelski
LKS Stok Zakrzówek
2:3
Stal Poniatowa
Tur Milejów
1:1
GKS Perła Borzechów
Granit Bychawa
7:0
Płomień Trzydnik Duży
GKS Niemce
0:2
Opolanin Opole Lubelskie
Wisła II Puławy
4:1
Ruch Ryki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Niemce
7:1
Płomień Trzydnik Duży
Tur Milejów
2:1
Opolanin Opole Lubelskie
Unia Wilkołaz
1:4
Ruch Ryki
LKS Stok Zakrzówek
6:2
GKS Perła Borzechów
Stal Poniatowa
5:3
Piaskovia Piaski
Wisła II Puławy
8:1
Janowianka Janów Lubelski
KS Góra Puławska
1:1
Granit Bychawa
Sygnał Lublin
0:1
Orion Niedrzwica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
2:1
LKS Stok Zakrzówek
Ruch Ryki
5:3
GKS Niemce
Opolanin Opole Lubelskie
6:1
Unia Wilkołaz
Orion Niedrzwica
1:0
Tur Milejów
Stal Poniatowa
1:0
KS Góra Puławska
GKS Perła Borzechów
2:4
Sygnał Lublin
Janowianka Janów Lubelski
1:2
Granit Bychawa
Płomień Trzydnik Duży
0:14
Wisła II Puławy
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
4:0
KS Góra Puławska
Granit Bychawa
1:5
Wisła II Puławy
Opolanin Opole Lubelskie
2:1
Sygnał Lublin
Orion Niedrzwica
1:1
LKS Stok Zakrzówek
Ruch Ryki
1:2
Tur Milejów
Janowianka Janów Lubelski
2:2
GKS Niemce
Płomień Trzydnik Duży
3:1
Unia Wilkołaz
GKS Perła Borzechów
1:4
Stal Poniatowa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Góra Puławska
0:3
Wisła II Puławy
Sygnał Lublin
0:7
Ruch Ryki
Piaskovia Piaski
1:1
GKS Perła Borzechów
Tur Milejów
4:1
Płomień Trzydnik Duży
Stal Poniatowa
2:0
Orion Niedrzwica
Unia Wilkołaz
0:3
Janowianka Janów Lubelski
GKS Niemce
1:3
Granit Bychawa
LKS Stok Zakrzówek
1:3
Opolanin Opole Lubelskie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Trzydnik Duży
4:2
Sygnał Lublin
Granit Bychawa
2:0
Unia Wilkołaz
GKS Perła Borzechów
3:1
KS Góra Puławska
Ruch Ryki
5:0
LKS Stok Zakrzówek
Opolanin Opole Lubelskie
1:0
Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski
4:2
Tur Milejów
Orion Niedrzwica
3:1
Piaskovia Piaski
Wisła II Puławy
8:0
GKS Niemce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
1:1
Tur Milejów
Płomień Trzydnik Duży
3:0
LKS Stok Zakrzówek
Ruch Ryki
2:1
Stal Poniatowa
Opolanin Opole Lubelskie
1:0
Piaskovia Piaski
Janowianka Janów Lubelski
2:2
Sygnał Lublin
Orion Niedrzwica
3:1
GKS Perła Borzechów
KS Góra Puławska
0:0
GKS Niemce
Wisła II Puławy
4:0
Unia Wilkołaz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Granit Bychawa
1:1
Sygnał Lublin
Orion Niedrzwica
4:1
KS Góra Puławska
Piaskovia Piaski
0:5
Ruch Ryki
Tur Milejów
1:3
Wisła II Puławy
Unia Wilkołaz
0:2
GKS Niemce
LKS Stok Zakrzówek
2:1
Janowianka Janów Lubelski
GKS Perła Borzechów
1:2
Opolanin Opole Lubelskie
Stal Poniatowa
5:0
Płomień Trzydnik Duży
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Trzydnik Duży
1:4
Piaskovia Piaski
Ruch Ryki
4:1
GKS Perła Borzechów
Granit Bychawa
0:0
LKS Stok Zakrzówek
Opolanin Opole Lubelskie
0:0
Orion Niedrzwica
Janowianka Janów Lubelski
2:1
Stal Poniatowa
GKS Niemce
0:0
Tur Milejów
KS Góra Puławska
1:3
Unia Wilkołaz
Wisła II Puławy
8:1
Sygnał Lublin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
2:2
GKS Niemce
Piaskovia Piaski
0:1
Janowianka Janów Lubelski
Unia Wilkołaz
2:1
Tur Milejów
Orion Niedrzwica
1:2
Ruch Ryki
GKS Perła Borzechów
1:1
Płomień Trzydnik Duży
Opolanin Opole Lubelskie
5:0
KS Góra Puławska
Stal Poniatowa
2:0
Granit Bychawa
LKS Stok Zakrzówek
1:0
Wisła II Puławy
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła II Puławy
1:1
Stal Poniatowa
Unia Wilkołaz
0:3
Sygnał Lublin
Granit Bychawa
1:4
Piaskovia Piaski
KS Góra Puławska
0:3
Tur Milejów
Płomień Trzydnik Duży
1:4
Orion Niedrzwica
GKS Niemce
5:0
LKS Stok Zakrzówek
Janowianka Janów Lubelski
2:3
GKS Perła Borzechów
Ruch Ryki
0:0
Opolanin Opole Lubelskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
4:0
Tur Milejów
Piaskovia Piaski
2:1
Wisła II Puławy
Ruch Ryki
5:3
KS Góra Puławska
Opolanin Opole Lubelskie
8:1
Płomień Trzydnik Duży
Orion Niedrzwica
2:1
Janowianka Janów Lubelski
LKS Stok Zakrzówek
1:1
Unia Wilkołaz
GKS Perła Borzechów
3:4
Granit Bychawa
Stal Poniatowa
2:0
GKS Niemce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Trzydnik Duży
3:2
Ruch Ryki
KS Góra Puławska
1:5
Sygnał Lublin
GKS Niemce
2:4
Piaskovia Piaski
Granit Bychawa
1:3
Orion Niedrzwica
Unia Wilkołaz
0:2
Stal Poniatowa
Janowianka Janów Lubelski
2:1
Opolanin Opole Lubelskie
Tur Milejów
1:1
LKS Stok Zakrzówek
Wisła II Puławy
5:1
GKS Perła Borzechów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Trzydnik Duży
3:1
KS Góra Puławska
Opolanin Opole Lubelskie
2:1
Granit Bychawa
LKS Stok Zakrzówek
1:3
Sygnał Lublin
GKS Perła Borzechów
3:2
GKS Niemce
Ruch Ryki
3:0
Janowianka Janów Lubelski
Orion Niedrzwica
0:2
Wisła II Puławy
Stal Poniatowa
3:1
Tur Milejów
Piaskovia Piaski
2:1
Unia Wilkołaz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
3:4
Stal Poniatowa
Granit Bychawa
2:1
Ruch Ryki
Wisła II Puławy
0:0
Opolanin Opole Lubelskie
Unia Wilkołaz
2:1
GKS Perła Borzechów
KS Góra Puławska
0:6
LKS Stok Zakrzówek
Janowianka Janów Lubelski
4:0
Płomień Trzydnik Duży
GKS Niemce
2:2
Orion Niedrzwica
Tur Milejów
2:0
Piaskovia Piaski
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orion Niedrzwica
3:1
Unia Wilkołaz
Płomień Trzydnik Duży
1:3
Granit Bychawa
Piaskovia Piaski
1:0
Sygnał Lublin
Ruch Ryki
1:0
Wisła II Puławy
Janowianka Janów Lubelski
3:0
KS Góra Puławska
GKS Perła Borzechów
2:1
Tur Milejów
Opolanin Opole Lubelskie
1:1
GKS Niemce
Stal Poniatowa
2:2
LKS Stok Zakrzówek
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
6:3
GKS Perła Borzechów
Tur Milejów
0:1
Orion Niedrzwica
Unia Wilkołaz
0:3
Opolanin Opole Lubelskie
Granit Bychawa
2:4
Janowianka Janów Lubelski
KS Góra Puławska
1:6
Stal Poniatowa
GKS Niemce
0:0
Ruch Ryki
LKS Stok Zakrzówek
1:1
Piaskovia Piaski
Wisła II Puławy
7:0
Płomień Trzydnik Duży
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Piaskovia Piaski
2:2
Stal Poniatowa
Płomień Trzydnik Duży
2:1
GKS Niemce
Janowianka Janów Lubelski
2:1
Wisła II Puławy
Granit Bychawa
6:0
KS Góra Puławska
Ruch Ryki
4:0
Unia Wilkołaz
GKS Perła Borzechów
3:2
LKS Stok Zakrzówek
Opolanin Opole Lubelskie
6:2
Tur Milejów
Orion Niedrzwica
3:2
Sygnał Lublin
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sygnał Lublin
1:2
Opolanin Opole Lubelskie
Wisła II Puławy
6:0
Granit Bychawa
KS Góra Puławska
1:5
Piaskovia Piaski
Unia Wilkołaz
6:2
Płomień Trzydnik Duży
GKS Niemce
1:2
Janowianka Janów Lubelski
LKS Stok Zakrzówek
2:1
Orion Niedrzwica
Tur Milejów
2:1
Ruch Ryki
Stal Poniatowa
4:1
GKS Perła Borzechów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
3:1
Sygnał Lublin
GKS Perła Borzechów
4:4
Piaskovia Piaski
Opolanin Opole Lubelskie
7:1
LKS Stok Zakrzówek
Janowianka Janów Lubelski
6:1
Unia Wilkołaz
Orion Niedrzwica
0:3
Stal Poniatowa
Wisła II Puławy
9:2
KS Góra Puławska
Granit Bychawa
2:0
GKS Niemce
Płomień Trzydnik Duży
4:4
Tur Milejów
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wilkołaz
0:4
Granit Bychawa
Sygnał Lublin
10:0
Płomień Trzydnik Duży
Tur Milejów
0:0
Janowianka Janów Lubelski
Stal Poniatowa
2:1
Opolanin Opole Lubelskie
Piaskovia Piaski
7:0
Orion Niedrzwica
KS Góra Puławska
1:5
GKS Perła Borzechów
GKS Niemce
1:2
Wisła II Puławy
LKS Stok Zakrzówek
1:4
Ruch Ryki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości