zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Hart Tęgoborze
2:0
LKS Kobylanka
LKS Szaflary
3:1
NKP Podhale Nowy Targ
Huragan Waksmund
1:0
Victoria Witowice Dolne
Poprad Rytro
4:1
Olimpia Pisarzowa
ULKS Korzenna
2:0
Helena Nowy Sącz
Sokół Słopnice
2:1
Orkan Szczyrzyc
LKS Wójtowa
1:1
Łosoś Łososina Dolna
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Pauza
Gród Podegrodzie
4:1
Grybovia Grybów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kobylanka
0:0
LKS Wójtowa
Orkan Szczyrzyc
3:0
Hart Tęgoborze
Poprad Rytro
2:0
ULKS Korzenna
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:0
Gród Podegrodzie
Victoria Witowice Dolne
Pauza
Łosoś Łososina Dolna
1:1
Huragan Waksmund
NKP Podhale Nowy Targ
5:2
Sokół Słopnice
Helena Nowy Sącz
3:1
LKS Szaflary
Olimpia Pisarzowa
0:0
Grybovia Grybów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Hart Tęgoborze
1:5
NKP Podhale Nowy Targ
LKS Szaflary
1:4
Poprad Rytro
Huragan Waksmund
1:0
LKS Kobylanka
ULKS Korzenna
0:3
Olimpia Pisarzowa
Sokół Słopnice
2:3
Helena Nowy Sącz
LKS Wójtowa
1:1
Orkan Szczyrzyc
Grybovia Grybów
0:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Łosoś Łososina Dolna
Pauza
Gród Podegrodzie
3:3
Victoria Witowice Dolne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kobylanka
Pauza
Orkan Szczyrzyc
1:0
Huragan Waksmund
Poprad Rytro
3:3
Sokół Słopnice
ULKS Korzenna
3:3
LKS Szaflary
Victoria Witowice Dolne
0:0
Grybovia Grybów
Łosoś Łososina Dolna
0:2
Gród Podegrodzie
NKP Podhale Nowy Targ
5:0
LKS Wójtowa
Helena Nowy Sącz
0:2
Hart Tęgoborze
Olimpia Pisarzowa
0:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Hart Tęgoborze
0:0
Poprad Rytro
LKS Szaflary
1:6
Olimpia Pisarzowa
Orkan Szczyrzyc
Pauza
Huragan Waksmund
0:1
NKP Podhale Nowy Targ
Sokół Słopnice
6:1
ULKS Korzenna
LKS Wójtowa
1:1
Helena Nowy Sącz
Grybovia Grybów
1:3
Łosoś Łososina Dolna
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:1
Victoria Witowice Dolne
Gród Podegrodzie
2:0
LKS Kobylanka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kobylanka
1:1
Grybovia Grybów
LKS Szaflary
4:2
Sokół Słopnice
Orkan Szczyrzyc
0:1
Gród Podegrodzie
Poprad Rytro
4:2
LKS Wójtowa
ULKS Korzenna
2:1
Hart Tęgoborze
Łosoś Łososina Dolna
1:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
NKP Podhale Nowy Targ
Pauza
Helena Nowy Sącz
1:0
Huragan Waksmund
Olimpia Pisarzowa
1:1
Victoria Witowice Dolne
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Hart Tęgoborze
2:1
LKS Szaflary
Huragan Waksmund
1:2
Poprad Rytro
Sokół Słopnice
7:1
Olimpia Pisarzowa
LKS Wójtowa
4:4
ULKS Korzenna
Grybovia Grybów
0:3
Orkan Szczyrzyc
Ogniwo Piwniczna Zdrój
3:2
LKS Kobylanka
Victoria Witowice Dolne
0:1
Łosoś Łososina Dolna
Helena Nowy Sącz
Pauza
Gród Podegrodzie
1:1
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kobylanka
1:1
Victoria Witowice Dolne
LKS Szaflary
3:0
LKS Wójtowa
Orkan Szczyrzyc
1:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Poprad Rytro
Pauza
ULKS Korzenna
1:2
Huragan Waksmund
Sokół Słopnice
1:0
Hart Tęgoborze
NKP Podhale Nowy Targ
6:0
Grybovia Grybów
Helena Nowy Sącz
3:1
Gród Podegrodzie
Olimpia Pisarzowa
0:1
Łosoś Łososina Dolna
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Hart Tęgoborze
2:0
Olimpia Pisarzowa
Huragan Waksmund
1:0
LKS Szaflary
ULKS Korzenna
Pauza
LKS Wójtowa
1:6
Sokół Słopnice
Grybovia Grybów
2:5
Helena Nowy Sącz
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:4
NKP Podhale Nowy Targ
Łosoś Łososina Dolna
1:1
LKS Kobylanka
Gród Podegrodzie
2:2
Poprad Rytro
Victoria Witowice Dolne
0:3
Orkan Szczyrzyc
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Hart Tęgoborze
1:2
LKS Wójtowa
LKS Szaflary
Pauza
Orkan Szczyrzyc
0:1
Łosoś Łososina Dolna
Poprad Rytro
9:1
Grybovia Grybów
ULKS Korzenna
1:0
Gród Podegrodzie
Sokół Słopnice
0:0
Huragan Waksmund
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
Victoria Witowice Dolne
Helena Nowy Sącz
1:0
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Olimpia Pisarzowa
2:1
LKS Kobylanka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kobylanka
0:1
Orkan Szczyrzyc
Huragan Waksmund
1:0
Hart Tęgoborze
Sokół Słopnice
Pauza
LKS Wójtowa
2:0
Olimpia Pisarzowa
Grybovia Grybów
1:7
ULKS Korzenna
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:1
Poprad Rytro
Victoria Witowice Dolne
2:5
Helena Nowy Sącz
Łosoś Łososina Dolna
1:5
NKP Podhale Nowy Targ
Gród Podegrodzie
5:0
LKS Szaflary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Hart Tęgoborze
Pauza
LKS Szaflary
5:0
Grybovia Grybów
Poprad Rytro
0:0
Victoria Witowice Dolne
ULKS Korzenna
1:3
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Sokół Słopnice
2:2
Gród Podegrodzie
LKS Wójtowa
3:1
Huragan Waksmund
NKP Podhale Nowy Targ
3:0
LKS Kobylanka
Helena Nowy Sącz
5:1
Łosoś Łososina Dolna
Olimpia Pisarzowa
0:1
Orkan Szczyrzyc
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kobylanka
2:0
Helena Nowy Sącz
Orkan Szczyrzyc
1:2
NKP Podhale Nowy Targ
Huragan Waksmund
1:2
Olimpia Pisarzowa
LKS Wójtowa
Pauza
Ogniwo Piwniczna Zdrój
1:1
LKS Szaflary
Victoria Witowice Dolne
4:3
ULKS Korzenna
Łosoś Łososina Dolna
4:1
Poprad Rytro
Gród Podegrodzie
2:0
Hart Tęgoborze
Grybovia Grybów
0:3
Sokół Słopnice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Hart Tęgoborze
2:0
Grybovia Grybów
LKS Szaflary
0:2
Victoria Witowice Dolne
Huragan Waksmund
Pauza
Poprad Rytro
3:1
LKS Kobylanka
ULKS Korzenna
0:1
Łosoś Łososina Dolna
Sokół Słopnice
4:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
LKS Wójtowa
2:2
Gród Podegrodzie
Helena Nowy Sącz
2:5
Orkan Szczyrzyc
Olimpia Pisarzowa
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kobylanka
3:1
ULKS Korzenna
Orkan Szczyrzyc
1:3
Poprad Rytro
Grybovia Grybów
2:6
LKS Wójtowa
Ogniwo Piwniczna Zdrój
2:2
Hart Tęgoborze
Victoria Witowice Dolne
3:1
Sokół Słopnice
Łosoś Łososina Dolna
2:1
LKS Szaflary
NKP Podhale Nowy Targ
4:1
Helena Nowy Sącz
Gród Podegrodzie
1:0
Huragan Waksmund
Olimpia Pisarzowa
Pauza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Helena Nowy Sącz
1:4
Olimpia Pisarzowa
Poprad Rytro
0:3
NKP Podhale Nowy Targ
ULKS Korzenna
1:1
Orkan Szczyrzyc
LKS Szaflary
4:2
LKS Kobylanka
Sokół Słopnice
4:1
Łosoś Łososina Dolna
Hart Tęgoborze
0:0
Victoria Witowice Dolne
LKS Wójtowa
3:1
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Huragan Waksmund
10:0
Grybovia Grybów
Gród Podegrodzie
Pauza
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kobylanka
2:1
Sokół Słopnice
Orkan Szczyrzyc
4:1
LKS Szaflary
Grybovia Grybów
Pauza
Ogniwo Piwniczna Zdrój
0:1
Huragan Waksmund
Victoria Witowice Dolne
1:3
LKS Wójtowa
Łosoś Łososina Dolna
1:0
Hart Tęgoborze
NKP Podhale Nowy Targ
5:0
ULKS Korzenna
Helena Nowy Sącz
1:0
Poprad Rytro
Gród Podegrodzie
1:1
Olimpia Pisarzowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Pauza
Helena Nowy Sącz
1:1
ULKS Korzenna
LKS Kobylanka
2:0
Hart Tęgoborze
NKP Podhale Nowy Targ
2:0
LKS Szaflary
Orkan Szczyrzyc
2:1
Sokół Słopnice
Victoria Witowice Dolne
1:2
Huragan Waksmund
Łosoś Łososina Dolna
4:0
LKS Wójtowa
Olimpia Pisarzowa
2:2
Poprad Rytro
Grybovia Grybów
0:2
Gród Podegrodzie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Witowice Dolne
Pauza
Huragan Waksmund
2:1
Łosoś Łososina Dolna
ULKS Korzenna
2:2
Poprad Rytro
Sokół Słopnice
2:2
NKP Podhale Nowy Targ
LKS Szaflary
2:2
Helena Nowy Sącz
LKS Wójtowa
1:3
LKS Kobylanka
Grybovia Grybów
0:6
Olimpia Pisarzowa
Gród Podegrodzie
1:2
Ogniwo Piwniczna Zdrój
Hart Tęgoborze
2:1
Orkan Szczyrzyc
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Łosoś Łososina Dolna
Pauza
Helena Nowy Sącz
- : -
Sokół Słopnice
LKS Kobylanka
- : -
Huragan Waksmund
Olimpia Pisarzowa
- : -
ULKS Korzenna
Orkan Szczyrzyc
- : -
LKS Wójtowa
Poprad Rytro
- : -
LKS Szaflary
Ogniwo Piwniczna Zdrój
- : -
Grybovia Grybów
Victoria Witowice Dolne
- : -
Gród Podegrodzie
NKP Podhale Nowy Targ
- : -
Hart Tęgoborze
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Kobylanka
Pauza
LKS Szaflary
- : -
ULKS Korzenna
Sokół Słopnice
- : -
Poprad Rytro
LKS Wójtowa
- : -
NKP Podhale Nowy Targ
Hart Tęgoborze
- : -
Helena Nowy Sącz
Huragan Waksmund
- : -
Orkan Szczyrzyc
Grybovia Grybów
- : -
Victoria Witowice Dolne
Ogniwo Piwniczna Zdrój
- : -
Olimpia Pisarzowa
Gród Podegrodzie
- : -
Łosoś Łososina Dolna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości