zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
6:0
LKS Skrobów
Ludwiniak Ludwin
2:2
Kadet Lisów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
4:0
GKS Niedźwiada
Oleśnia Oleśniki
3:0
Huragan Siostrzytów
Victoria Rybczewice
5:1
Błękit Cyców
Zawisza Garbów
0:0
Mila Turka
Avia II Świdnik
4:0
GLKS Michów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mila Turka
3:1
LKS Skrobów
Zawisza Garbów
1:0
Victoria Rybczewice
Huragan Siostrzytów
0:2
Ludwiniak Ludwin
Błękit Cyców
4:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niedźwiada
0:1
Avia II Świdnik
Kadet Lisów
1:1
Świdniczanka Świdnik Mały
GLKS Michów
3:6
Oleśnia Oleśniki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rybczewice
5:0
Mila Turka
Oleśnia Oleśniki
4:0
GKS Niedźwiada
Świdniczanka Świdnik Mały
3:1
Huragan Siostrzytów
LKS Skrobów
2:3
Kadet Lisów
Ludwiniak Ludwin
2:2
GLKS Michów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:1
Zawisza Garbów
Avia II Świdnik
5:2
Błękit Cyców
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
1:1
Avia II Świdnik
Mila Turka
1:1
Kadet Lisów
Błękit Cyców
0:2
Oleśnia Oleśniki
Huragan Siostrzytów
2:4
LKS Skrobów
GKS Niedźwiada
0:4
Ludwiniak Ludwin
Victoria Rybczewice
5:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GLKS Michów
4:3
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Oleśnia Oleśniki
8:0
Zawisza Garbów
Kadet Lisów
2:1
Huragan Siostrzytów
Świdniczanka Świdnik Mały
2:0
GKS Niedźwiada
LKS Skrobów
0:1
GLKS Michów
Ludwiniak Ludwin
4:2
Błękit Cyców
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
2:3
Mila Turka
Avia II Świdnik
4:0
Victoria Rybczewice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mila Turka
4:5
Huragan Siostrzytów
Zawisza Garbów
0:1
Ludwiniak Ludwin
Błękit Cyców
2:3
Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:5
Avia II Świdnik
Victoria Rybczewice
0:2
Oleśnia Oleśniki
GKS Niedźwiada
1:0
LKS Skrobów
GLKS Michów
4:2
Kadet Lisów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Oleśnia Oleśniki
3:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Kadet Lisów
1:6
GKS Niedźwiada
Świdniczanka Świdnik Mały
1:2
Zawisza Garbów
LKS Skrobów
3:4
Błękit Cyców
Ludwiniak Ludwin
3:0
Victoria Rybczewice
Huragan Siostrzytów
0:2
GLKS Michów
Avia II Świdnik
7:0
Mila Turka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
7:1
LKS Skrobów
Mila Turka
0:6
GLKS Michów
Victoria Rybczewice
3:2
Świdniczanka Świdnik Mały
Błękit Cyców
3:1
Kadet Lisów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
0:2
Ludwiniak Ludwin
Avia II Świdnik
3:1
Oleśnia Oleśniki
GKS Niedźwiada
5:1
Huragan Siostrzytów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
1:0
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
LKS Skrobów
2:2
Victoria Rybczewice
Ludwiniak Ludwin
1:3
Avia II Świdnik
GLKS Michów
3:0
GKS Niedźwiada
Oleśnia Oleśniki
4:2
Mila Turka
Huragan Siostrzytów
1:7
Błękit Cyców
Kadet Lisów
1:3
Zawisza Garbów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
0:0
Huragan Siostrzytów
Mila Turka
2:4
GKS Niedźwiada
Błękit Cyców
5:2
GLKS Michów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
4:2
LKS Skrobów
Victoria Rybczewice
3:2
Kadet Lisów
Oleśnia Oleśniki
2:0
Ludwiniak Ludwin
Avia II Świdnik
2:0
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
2:7
Avia II Świdnik
Huragan Siostrzytów
1:1
Victoria Rybczewice
Kadet Lisów
0:1
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Świdniczanka Świdnik Mały
0:4
Oleśnia Oleśniki
Ludwiniak Ludwin
6:0
Mila Turka
GLKS Michów
4:0
Zawisza Garbów
GKS Niedźwiada
1:1
Błękit Cyców
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
1:2
GKS Niedźwiada
Mila Turka
1:1
Błękit Cyców
Ludwiniak Ludwin
3:3
Świdniczanka Świdnik Mały
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
5:2
Huragan Siostrzytów
Victoria Rybczewice
3:4
GLKS Michów
Oleśnia Oleśniki
9:1
LKS Skrobów
Avia II Świdnik
3:0*
Kadet Lisów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Siostrzytów
1:5
Avia II Świdnik
GKS Niedźwiada
3:1
Victoria Rybczewice
GLKS Michów
1:3
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Błękit Cyców
2:1
Zawisza Garbów
Kadet Lisów
5:6
Oleśnia Oleśniki
Świdniczanka Świdnik Mały
7:1
Mila Turka
LKS Skrobów
1:5
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
1:2
Avia II Świdnik
LKS Skrobów
1:2
Świdniczanka Świdnik Mały
Mila Turka
2:6
Zawisza Garbów
GKS Niedźwiada
1:2
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Huragan Siostrzytów
3:3
Oleśnia Oleśniki
Kadet Lisów
2:1
Ludwiniak Ludwin
Błękit Cyców
1:3
Victoria Rybczewice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
2:3
Mila Turka
Świdniczanka Świdnik Mały
3:0
Kadet Lisów
Victoria Rybczewice
2:0
Zawisza Garbów
Avia II Świdnik
3:0
GKS Niedźwiada
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
1:1
Błękit Cyców
Ludwiniak Ludwin
4:1
Huragan Siostrzytów
Oleśnia Oleśniki
1:3
GLKS Michów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Mila Turka
- : -
Victoria Rybczewice
Huragan Siostrzytów
- : -
Świdniczanka Świdnik Mały
GKS Niedźwiada
- : -
Oleśnia Oleśniki
Zawisza Garbów
- : -
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Kadet Lisów
- : -
LKS Skrobów
Błękit Cyców
- : -
Avia II Świdnik
GLKS Michów
- : -
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia II Świdnik
- : -
Zawisza Garbów
Oleśnia Oleśniki
- : -
Błękit Cyców
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
- : -
Victoria Rybczewice
Świdniczanka Świdnik Mały
- : -
GLKS Michów
Ludwiniak Ludwin
- : -
GKS Niedźwiada
LKS Skrobów
- : -
Huragan Siostrzytów
Kadet Lisów
- : -
Mila Turka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
- : -
Oleśnia Oleśniki
Mila Turka
- : -
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Huragan Siostrzytów
- : -
Kadet Lisów
Victoria Rybczewice
- : -
Avia II Świdnik
Błękit Cyców
- : -
Ludwiniak Ludwin
GLKS Michów
- : -
LKS Skrobów
GKS Niedźwiada
- : -
Świdniczanka Świdnik Mały
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
- : -
Błękit Cyców
LKS Skrobów
- : -
GKS Niedźwiada
Huragan Siostrzytów
- : -
Mila Turka
Avia II Świdnik
- : -
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Ludwiniak Ludwin
- : -
Zawisza Garbów
Oleśnia Oleśniki
- : -
Victoria Rybczewice
Kadet Lisów
- : -
GLKS Michów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
- : -
Świdniczanka Świdnik Mały
Victoria Rybczewice
- : -
Ludwiniak Ludwin
Błękit Cyców
- : -
LKS Skrobów
GLKS Michów
- : -
Huragan Siostrzytów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
- : -
Oleśnia Oleśniki
GKS Niedźwiada
- : -
Kadet Lisów
Mila Turka
- : -
Avia II Świdnik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Świdniczanka Świdnik Mały
- : -
Victoria Rybczewice
Oleśnia Oleśniki
- : -
Avia II Świdnik
LKS Skrobów
- : -
Zawisza Garbów
Huragan Siostrzytów
- : -
GKS Niedźwiada
Ludwiniak Ludwin
- : -
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GLKS Michów
- : -
Mila Turka
Kadet Lisów
- : -
Błękit Cyców
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Rybczewice
- : -
LKS Skrobów
Mila Turka
- : -
Oleśnia Oleśniki
Błękit Cyców
- : -
Huragan Siostrzytów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
- : -
Świdniczanka Świdnik Mały
Zawisza Garbów
- : -
Kadet Lisów
GKS Niedźwiada
- : -
GLKS Michów
Avia II Świdnik
- : -
Ludwiniak Ludwin
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Siostrzytów
- : -
Zawisza Garbów
Świdniczanka Świdnik Mały
- : -
Avia II Świdnik
Ludwiniak Ludwin
- : -
Oleśnia Oleśniki
LKS Skrobów
- : -
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
Kadet Lisów
- : -
Victoria Rybczewice
GLKS Michów
- : -
Błękit Cyców
GKS Niedźwiada
- : -
Mila Turka
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Mila Turka
- : -
Ludwiniak Ludwin
Victoria Rybczewice
- : -
Huragan Siostrzytów
Błękit Cyców
- : -
GKS Niedźwiada
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
- : -
Kadet Lisów
Oleśnia Oleśniki
- : -
Świdniczanka Świdnik Mały
Zawisza Garbów
- : -
GLKS Michów
Avia II Świdnik
- : -
LKS Skrobów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Michów
- : -
Victoria Rybczewice
Kadet Lisów
- : -
Avia II Świdnik
Świdniczanka Świdnik Mały
- : -
Ludwiniak Ludwin
LKS Skrobów
- : -
Oleśnia Oleśniki
Błękit Cyców
- : -
Mila Turka
Huragan Siostrzytów
- : -
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
GKS Niedźwiada
- : -
Zawisza Garbów
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludwiniak Ludwin
- : -
LKS Skrobów
LKS Tajfun Ostrów Lubelski
- : -
GLKS Michów
Zawisza Garbów
- : -
Błękit Cyców
Oleśnia Oleśniki
- : -
Kadet Lisów
Victoria Rybczewice
- : -
GKS Niedźwiada
Mila Turka
- : -
Świdniczanka Świdnik Mały
Avia II Świdnik
- : -
Huragan Siostrzytów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości