zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
1:0
Wisła Puławy
LKS Skrobów
0:1
Orlik Lubartów
Czarni Dęblin
0:16
Avia Świdnik
Ruch Ryki
2:2
Tur Milejów
Garbarnia Kurów
3:0
Widok Lublin
Żyrzyniak Żyrzyn
8:1
Lewart Lubartów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Widok Lublin
0:3
Tur Milejów
Garbarnia Kurów
0:6
LKS Skrobów
Lewart Lubartów
2:3
Ruch Ryki
Orlik Lubartów
1:12
Puławiak Puławy
Wisła Puławy
1:0
Czarni Dęblin
Avia Świdnik
12:1
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
4:1
Wisła Puławy
LKS Skrobów
4:0
Widok Lublin
Czarni Dęblin
1:3
Orlik Lubartów
Ruch Ryki
1:5
Avia Świdnik
Puławiak Puławy
8:0
Garbarnia Kurów
Tur Milejów
7:0
Lewart Lubartów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
0:7
Czarni Dęblin
Widok Lublin
0:2
Lewart Lubartów
LKS Skrobów
1:2
Puławiak Puławy
Orlik Lubartów
3:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Wisła Puławy
1:3
Ruch Ryki
Avia Świdnik
2:1
Tur Milejów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
10:1
Garbarnia Kurów
Ruch Ryki
2:2
Orlik Lubartów
Lewart Lubartów
0:13
Avia Świdnik
Czarni Dęblin
0:3
LKS Skrobów
Tur Milejów
3:0
Wisła Puławy
Puławiak Puławy
4:1
Widok Lublin
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
5:1
Czarni Dęblin
Orlik Lubartów
0:4
Tur Milejów
LKS Skrobów
1:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Widok Lublin
0:5
Avia Świdnik
Garbarnia Kurów
2:7
Ruch Ryki
Wisła Puławy
4:1
Lewart Lubartów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
2:4
Puławiak Puławy
Lewart Lubartów
0:9
Orlik Lubartów
Avia Świdnik
7:0
Wisła Puławy
Czarni Dęblin
0:2
Widok Lublin
Ruch Ryki
2:1
LKS Skrobów
Tur Milejów
11:0
Garbarnia Kurów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
7:0
Ruch Ryki
Orlik Lubartów
1:4
Avia Świdnik
LKS Skrobów
1:6
Tur Milejów
Widok Lublin
0:2
Wisła Puławy
Czarni Dęblin
1:3
Żyrzyniak Żyrzyn
Garbarnia Kurów
0:3
Lewart Lubartów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Żyrzyniak Żyrzyn
7:0
Widok Lublin
Lewart Lubartów
0:8
LKS Skrobów
Avia Świdnik
12:1
Garbarnia Kurów
Ruch Ryki
1:1
Czarni Dęblin
Tur Milejów
1:1
Puławiak Puławy
Wisła Puławy
1:2
Orlik Lubartów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
11:0
Lewart Lubartów
Żyrzyniak Żyrzyn
3:4
Ruch Ryki
LKS Skrobów
0:1
Avia Świdnik
Widok Lublin
1:3
Orlik Lubartów
Czarni Dęblin
0:3
Tur Milejów
Garbarnia Kurów
0:5
Wisła Puławy
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
22:0
Garbarnia Kurów
Lewart Lubartów
1:6
Czarni Dęblin
Avia Świdnik
0:1
Puławiak Puławy
Ruch Ryki
2:3
Widok Lublin
Tur Milejów
3:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Wisła Puławy
2:2
LKS Skrobów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
0:3
LKS Skrobów
Tur Milejów
3:0
Ruch Ryki
Wisła Puławy
0:5
Puławiak Puławy
Avia Świdnik
3:0
Czarni Dęblin
Widok Lublin
5:0
Garbarnia Kurów
Lewart Lubartów
0:12
Żyrzyniak Żyrzyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
5:1
Orlik Lubartów
Ruch Ryki
8:1
Lewart Lubartów
Tur Milejów
3:0
Widok Lublin
LKS Skrobów
8:1
Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn
0:3
Avia Świdnik
Czarni Dęblin
3:0
Wisła Puławy
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kurów
0:12
Puławiak Puławy
Widok Lublin
1:5
LKS Skrobów
Lewart Lubartów
1:4
Tur Milejów
Wisła Puławy
1:2
Żyrzyniak Żyrzyn
Avia Świdnik
3:0
Ruch Ryki
Orlik Lubartów
1:1
Czarni Dęblin
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
3:0
LKS Skrobów
Ruch Ryki
2:3
Wisła Puławy
Lewart Lubartów
1:0
Widok Lublin
Żyrzyniak Żyrzyn
3:4
Orlik Lubartów
Czarni Dęblin
6:0
Garbarnia Kurów
Tur Milejów
0:1
Avia Świdnik
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlik Lubartów
0:1
Ruch Ryki
Avia Świdnik
16:0
Lewart Lubartów
Garbarnia Kurów
0:8
Żyrzyniak Żyrzyn
LKS Skrobów
4:2
Czarni Dęblin
Wisła Puławy
0:0
Tur Milejów
Widok Lublin
1:5
Puławiak Puławy
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Tur Milejów
2:0
Orlik Lubartów
Żyrzyniak Żyrzyn
0:4
LKS Skrobów
Ruch Ryki
8:0
Garbarnia Kurów
Lewart Lubartów
1:7
Wisła Puławy
Avia Świdnik
16:0
Widok Lublin
Czarni Dęblin
0:4
Puławiak Puławy
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
0:0
Żyrzyniak Żyrzyn
Orlik Lubartów
6:2
Lewart Lubartów
Garbarnia Kurów
0:3
Tur Milejów
Widok Lublin
0:3
Czarni Dęblin
LKS Skrobów
2:1
Ruch Ryki
Wisła Puławy
0:7
Avia Świdnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
2:8
Puławiak Puławy
Żyrzyniak Żyrzyn
6:0
Czarni Dęblin
Lewart Lubartów
3:2
Garbarnia Kurów
Tur Milejów
0:1
LKS Skrobów
Wisła Puławy
5:0
Widok Lublin
Avia Świdnik
7:0
Orlik Lubartów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
5:0
Tur Milejów
Garbarnia Kurów
0:9
Avia Świdnik
Widok Lublin
0:9
Żyrzyniak Żyrzyn
LKS Skrobów
2:0
Lewart Lubartów
Orlik Lubartów
5:4
Wisła Puławy
Czarni Dęblin
4:1
Ruch Ryki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Ryki
1:7
Żyrzyniak Żyrzyn
Tur Milejów
0:0
Czarni Dęblin
Wisła Puławy
10:1
Garbarnia Kurów
Lewart Lubartów
0:12
Puławiak Puławy
Orlik Lubartów
4:0
Widok Lublin
Avia Świdnik
7:2
LKS Skrobów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Puławiak Puławy
2:3
Avia Świdnik
Żyrzyniak Żyrzyn
3:2
Tur Milejów
Garbarnia Kurów
0:3
Orlik Lubartów
Widok Lublin
0:0
Ruch Ryki
LKS Skrobów
4:2
Wisła Puławy
Czarni Dęblin
7:1
Lewart Lubartów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości