zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Dąbski KS Kraków
Pauza
Gajowianka Gaj
Tramwaj Kraków
3:0
Wiślanie Jaśkowice
Cedronka Wola Radziszowska
5:2
Orlęta Rudawa
Liszczanka Liszki
0:7
Zwierzyniecki KS Kraków
Rajska Szkoła Kraków
2:0
Podgórze Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
Pauza
Liszczanka Liszki
0:1
Orlęta Rudawa
Rajska Szkoła Kraków
0:6
Tramwaj Kraków
Dąbski KS Kraków
2:3
Cedronka Wola Radziszowska
Gajowianka Gaj
5:3
Podgórze Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Rajska Szkoła Kraków
Gajowianka Gaj
0:5
Zwierzyniecki KS Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
2:4
Wiślanie Jaśkowice
Liszczanka Liszki
8:2
Dąbski KS Kraków
Tramwaj Kraków
14:0
Podgórze Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Tramwaj Kraków
Pauza
Gajowianka Gaj
5:3
Orlęta Rudawa
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Liszczanka Liszki
Rajska Szkoła Kraków
1:2
Cedronka Wola Radziszowska
Zwierzyniecki KS Kraków
4:0
Podgórze Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Podgórze Kraków
Gajowianka Gaj
3:1
Dąbski KS Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
3:2
Tramwaj Kraków
Liszczanka Liszki
0:3
Rajska Szkoła Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków
14:0
Orlęta Rudawa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Cedronka Wola Radziszowska
Tramwaj Kraków
10:3
Liszczanka Liszki
Wiślanie Jaśkowice
5:1
Gajowianka Gaj
Orlęta Rudawa
1:6
Podgórze Kraków
Dąbski KS Kraków
1:2
Zwierzyniecki KS Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Liszczanka Liszki
Pauza
Gajowianka Gaj
3:0
Rajska Szkoła Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
0:2
Podgórze Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków
2:5
Wiślanie Jaśkowice
Dąbski KS Kraków
1:0
Orlęta Rudawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
8:1
Orlęta Rudawa
Rajska Szkoła Kraków
0:5
Zwierzyniecki KS Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
0:5
Liszczanka Liszki
Dąbski KS Kraków
2:4
Podgórze Kraków
Tramwaj Kraków
6:1
Gajowianka Gaj
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Cedronka Wola Radziszowska
Gajowianka Gaj
Pauza
Dąbski KS Kraków
1:5
Wiślanie Jaśkowice
Liszczanka Liszki
5:5
Podgórze Kraków
Rajska Szkoła Kraków
3:7
Orlęta Rudawa
Zwierzyniecki KS Kraków
0:6
Tramwaj Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Zwierzyniecki KS Kraków
Wiślanie Jaśkowice
4:1
Podgórze Kraków
Cedronka Wola Radziszowska
1:4
Gajowianka Gaj
Tramwaj Kraków
10:0
Orlęta Rudawa
Rajska Szkoła Kraków
1:4
Dąbski KS Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
Pauza
Orlęta Rudawa
Pauza
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Rajska Szkoła Kraków
Dąbski KS Kraków
2:9
Tramwaj Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków
4:0
Cedronka Wola Radziszowska
Gajowianka Gaj
11:2
Liszczanka Liszki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości