Wypożyczeni: Statystyczne podsumowanie rundy jesiennej

W cieniu pierwszego zespołu, na wypożyczeniach przebywa pięciu piłkarzy Wisły Sandomierz. Poniżej statystyczne podsumowanie rundy jesiennej.

Damian Pietrasik
(KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, III liga)
Mimo iż trener KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Marcin Wróbel zdecydowanie stawiał na bardziej doświadczonego wychowanka Konrada Zacharskiego, to 19-letni Pietrasik zadebiutował w barwach trzecioligowca. W wygranym 3-2 (0-2) meczu obronił rzut karny. Łącznie rozegrał trzy mecze (dwa w pełnym wymiarze czasowym). Zespół ostrowczan nie przegrał żadnego z meczów, w których między słupkami stał Pietrasik.

Rozegrane mecze - 3 (pełne 90 - 2, wyjściowy skład - 2, z ławki - 1)
Rozegrane minuty - 211
Gole - 0
Asysty - 0
Obronione karne - 1

Arkadiusz Kosno (Alit Ożarów, IV liga)
Drugi rok z rzędu Arkadiusz Kosno zbiera cenne doświadczenie w Alicie Ożarów. 22-letni pomocnik od początku sezonu ma pewne miejsce w wyjściowym składzie Alitu. Rozegrał 16 spotkań, strzelając jedną bramkę.

Rozegrane mecze - 16 (pełne 90 - 13, wyjściowy skład - 16, z ławki - 0)
Rozegrane minuty - 1397
Gole - 1
Asysty - 7
Żółte kartki - 3
Czerwone kartki - 1

Karol Szustak (Stal Gorzyce, IV liga)
Karol Szustak z różnym skutkiem radził sobie w drużynie Stali Gorzyce. Początkowo wychodził w wyjściowym składzie czwartoligowca, jednak potem był przez kilka kolejek zmiennikiem. Jesień zakończyl strzeleniem jedynej, jak na razie na swoim koncie bramki.

Rozegrane mecze - 16 (pełne 90 - 3, wyjściowy skład - 11, z ławki - 5)
Rozegrane minuty - 926
Gole - 1
Asysty - 1
Czerwone kartki - 0

Patryk Tur (Stal Gorzyce, IV liga)
Słabo w IV lidze radzi sobie beniaminek Stal Gorzyce, który zajmuje drugie miejsce od końca. Jednak dobre występy notuje Patryk Tur, który niemal od razu pokazał na co go stać. Będąc w wyjściowych składach wszystkich meczów, w których był w kadrze, zaowocowało sześcioma zdobytymi golami.

Rozegrane mecze - 15 (pełne 90 - 9, wyjściowy skład - 15, z ławki - 0)
Rozegrane minuty - 1315
Gole - 6
Asysty - 3
Żółte kartki - 7
Czerwone kartki - 0

Bartosz Szymański (LZS Samborzec, klasa okręgowa)
Dosyć pechowo sezon rozpoczął w LZS Samborzec Bartosz Szymański, który już w końcówce pierwszego meczu dostał czerwoną kartkę, wykluczając młodego pomocnika na trzy kolejne spotkania. Po odbyciu kary natychmiast znalazł się w wyjściowych składach.

Rozegrane mecze - 11 (pełne 90 - 7, wyjściowy skład - 9, z ławki - 2)
Rozegrane minuty - 896
Gole - 0