Wypowiedzi po meczu z Wiślanami

Wypowiedzi po meczu 2. kolejki III ligi gr. IV przegranym przez Wisłę 0-2 (0-1) z Wiślanami Jaśkowice.

Jarosław Pacholarz (trener Wisły Sandomierz): - Dwa karne zostały podyktowane po prostych błędach defensywy. Gospodarze zagrażali też po rzutach z autu. My mieliśmy 90-procentowe. Nie zasłużyliśmy na zwycięstwo. Mogliśmy jedynie powalczyć o remis. Zagraliśmy słabszy mecz niż przed tygodniem z Sołą. Gospodarze, mając szybkich napastników, prostymi środkami dogrywali im piłkę i dwukrotnie przegraliśmy pojedynki biegowe, ratując się faulami w polu karnym. Mieliśmy również swoje okazje. W jednej sytuacji nawet zdobyliśmy bramkę, ale arbiter słusznie jej nie uznał, bo jeden z moich piłkarzy podczas przyjęcia piłki pomógł sobie ręką.

Janusz Morawski (dyrektor sportowy Wiślan Jaśkowice): - Generalnie przez cały mecz mieliśmy przewagę. Rywale groźni byli tylko przy stałych fragmentach, dobrze bili rzuty rożne, ale nic z nich nie wynikało.

źródło: własne / Echo Dnia / Dziennik Polski / Radio Kielce