Wypowiedzi po meczu z Avią

Wypowiedzi po meczu Wisły z Avią Świdnik.

Grzegorz Wesołowski (trener Wisły Sandomierz):
- Stracona szybko bramka zdeterminowała nasze poczynania w tym meczu. Nasz plan legł w gruzach. Musieliśmy się odkryć, a to niestety nie przyniosło efektów. Avia była lepsza. Wypunktowali nas. Mieliśmy swoje okazje, ale byliśmy nieskuteczni.

Dominik Bednarczyk (trener Avii Świdnik): - Już przed meczem mówiłem, że spodziewamy się ciężkiej przeprawy. Gospodarze, podobnie jak my, walczą o utrzymanie i wysoko zawiesili nam poprzeczkę. Szybko strzeliliśmy bramkę i dość długo utrzymywaliśmy wynik 1-0. Dwie różne połowy. W pierwszej graliśmy z wiatrem, w drugiej warunki pogodowe pomagały Wiśle. Do momentu gola na 2-0 pojedynek był nierozstrzygnięty. Kilka razy sprzyjało nam szczęście, w kilku sytuacjach dobrze spisała się nasza obrona do spółki z bramkarzem. Za nami ciężki mecz, ale jesteśmy szczęśliwi, że wywieźliśmy trzy punkty z tego trudnego terenu.

źródło: własne / Radio Kielce / LubSport