Wiślacy znowu trenują

W czwartek piłkarze Wisły Sandomierz rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej.

Pierwszy w tym roku trening wiślaków odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Staszowie. Zawodnicy skupili się na ćwiczeniach biegowych i dwóch gierkach z piłką. W zajęciach uczestniczył m.in. bliski powrotu do Wisły Patryk Wilk ze Stali Gorzyce. Zabrakło natomiast Kamila Puca (koniec wypożyczenia), Marcina Sudego, Przemysława Janowskiego oraz przebywających na testach Wiktora Putina (GKS Bełchatów) i Michała Mokrzyckiego (Ruch Chorzów). Powracający do zdrowia Maciej Ziółek ze zespołem będzie ćwiczyć od marca. Dawid Korona zmaga się z urazem pleców. Podczas treningów piłkarze będą również korzystać z obiektów w Ożarowie.

Kadra Wisły Sandomierz na pierwszy trening:

Bramkarze: Piotr Gospodarczyk, Stanisław Wierzgacz.

Obrońcy: Paweł Bażant, Daniel Chorab, Szymon Czerwiak, Mateusz Kolbusz, Jakub Konefał, Jakub Trojanowski.

Pomocnicy: Piotr Ferens, Michał Kamiński, Damian Nogaj, Jarosław Piątkowski, Jakub Siedlecki, Krystian Sornat.

Napastnicy: Jakub Łata, Kacper Piechniak, Piotr Poński.