Weekend wypożyczonych

Podobnie jak przed tygodniem, tak i w tej kolejce rozgrywek żaden z zespołów, w których grają wypożyczeni piłkarze Wisły nie wygrał swojego meczu. Patryk Tur asystował przy golu dla Stali Gorzyce.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski szczęśliwie zremisował 3-3 (0-2) z Chełmianką Chełm, zdobywając gola wyrównującego w doliczonym czasie meczu. Damian Pietrasik rozegrał 31 minut. Był to jego drugi mecz w tym sezonie. KSZO 1929 pozostaje na 10. miejscu w trzecioligowej tabeli.

Zawodnicy Alitu Ożarów zremisowali 1-1 (0-0) z Granatem Skarżysko-Kamienna. Arkadiusz Kosno rozegrał całe spotkanie. Alit utrzymał 8. lokatę.

Stal Gorzyce przy wyniku 1-1 (0-1) podzieliła się punktami z wyżej notowanym Wisłokiem Wiśniowa. Patryk Tur asystował przy golu dającym remis. Tur rozegrał 82 minuty, z kolei Karol Szustak rozegrał cały mecz. Stal nie zmieniła swojej pozycji w tabeli, pozostaje na 15. miejscu.

LZS Samborzec wysoko przegrał na własnym boisku z Bucovią Bukowa 0-7 (0-1). LZS od 29. minuty grał w osłabieniu po czerwonej kartce. Bartosz Szymański na boisku pojawił się od początku drugiej połowy. Zespół z Samborca zajmuje 14. miejsce.