Weekend wypożyczonych

Weekend wypożyczonych

Karol Szustak asystował przy trafieniu dla Stali Gorzyce. Żadna z drużyn wypożyczonych wiślaków nie potrafiła wygrać w miniony weekend.

Coraz lepiej radzi sobie KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, który po ubiegłotygodniowej wygranej nad Wisłą Sandomierz, bezbramkowo zremisował z liderem rozgrywek Stalą Rzeszów. Damian Pietrasik spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych. Ostrowiecki zespół pozostaje na 10. miejscu w lidze.

Alit Ożarów zanotował pierwszą tego miesiąca porażkę, ulegając 1-4 (0-2) Pogoni 1945 Staszów. Przez cały mecz na boisku przebywał Arkadiusz Kosno. Przegrana zdegradowała Alit na 8. lokatę.

Stal Gorzyce przegrała 1-3 (1-1) w meczu wyjazdowym z Ekoball Sanok. Przy jedynym golu Stali asystował Karol Szustak. Patryk Tur znalazł się poza kadrą meczową. Stalowcy pozostali na 15. miejscu w tabeli.

Piłkarze LZS Samborzec od 2. kolejki nie mogą zdobyć kompletu punktów. W ostatnim meczu lepszy okazał się Świt Ćmielów, który wygrał 5-1 (3-0). Bartosz Szymański rozegrał pełne 90 minut. LZS pozostaje na trzecim od końca miejscu.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

III liga
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Stal Rzeszów
Damian Pietrasik - cały mecz na ławce rezerwowych.

IV liga
Pogoń 1945 Staszów 4-1 Alit Ożarów
Arkadiusz Kosno - cały mecz.

Ekoball Sanok 3-1 Stal Gorzyce
Karol Szustak - cały mecz, asysta.
Patryk Tur - poza kadrą meczową.

Klasa okręgowa
Świt Ćmielów 5-1 LZS Samborzec
Bartosz Szymański - cały mecz.

źródło: własne

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości