Weekend wypożyczonych

Weekend wypożyczonych

Wśród wypożyczonych piłkarzy Wisły Sandomierz najlepszy występ zaliczył Arkadiusz Kosno, który asystował przy golu dla Alitu Ożarów w wygranym 4-0 (3-0) meczu z ŁKS Łagów.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski nadal nie potrafi wyjść z kryzysu. Ostrowczanie nie wygrali przez ostatnie pięć kolejek. W weekend przegrali 0-2 (0-2) ze Stalą Kraśnik. Damian Pietrasik powrócił na ławkę rezerwowych. KSZO spadł na 9. miejsce w lidze.

Lepsze nastroje panują w obozie Alitu Ożarów, który w swoim drugim kolejnym meczu wygrał 4-0 (3-0) z ŁKS Łagów. Arkadiusz Kosno asystował przy jednej z bramek. Drużyna z Ożarowa awansowała na 7. lokatę.

Coraz lepiej sprawująca się Stal Gorzyce znalazła w miniony weekend pogromcę. W końcówce spotkania po samobójczym trafieniu wygrał 1-0 (0-0) rywal JKS 1909 Jarosław. Karol Szustak wszedł na 28 minut. Patryk Tur znalazł się poza kadrą meczową. Stal ponownie znalazła się w strefie spadkowej.

LZS Samborzec wywalczył pierwszy remis na własnym stadionie 2-2 (1-1) z Moravią Morawica. Bartosz Szymański oglądał spotkanie z ławki rezerwowych. LZS z Samborca zajmuje 14. miejsce w tabeli.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

III liga
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0-2 Stal Kraśnik
Damian Pietrasik - cały mecz na ławce rezerwowych.

IV liga
Alit Ożarów 4-0 ŁKS Łagów
Arkadiusz Kosno - 65 minut, asysta.

Stal Gorzyce 0-1 JKS 1909 Jarosław
Karol Szustak - 28 minut.
Patryk Tur - poza kadrą meczową.

Klasa okręgowa
LZS Samborzec 2-2 Moravia Morawica
Bartosz Szymański - cały mecz na ławce rezerwowych.

źródło: własne

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości