Weekend wypożyczonych

Słaby weekend zanotowały drużyny wypożyczonych wiślaków. Jedynie KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski wywalczył punkt. Zagrało trzech piłkarzy Wisły wypożyczonych.

Drugi z rzędu remis 2-2 zanotowali piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, którzy podzielili się punktami z Czarnymi Połaniec, tracąc gola w doliczonym czasie meczu. Damian Pietrasik przesiedział spotkanie na ławce rezerwowych. Ostrowczanie spadli na 5. miejsce.

Po raz czwarty z rzędu swój mecz przegrał Alit Ożarów. Piłkarze Tadeusza Krawca ulegli Neptunowi Końskie 0-4 (0-2). Arkadiusz Kosno opuścił boisko w 75. minucie. Drużyna Alitu przesunęła się w dół tabeli na 6. lokatę.

Stal Gorzyce minimalnie 0-1 (0-0) przegrała z wicemistrzem ostatniego sezonu - Izolatorem Boguchwała. Całe spotkanie rozegrał Patryk Tur. Karol Szustak znalazł się poza kadrą meczową. Stalowcy utrzymują przedostatnie miejsce.

LZS Samborzec ponownie znalazł swojego pogromcę. Zespół Bartosza Szymańskiego przegrał 1-4 (1-2) ze Stalą Kunów. Szymański przebywał na murawie przez pełne 90 minut. LZS jest na 13. miejscu.

Występ wypożyczonych piłkarzy Wisły:

III liga
Czarni Połaniec 2-2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Damian Pietrasik - cały mecz na ławce rezerwowych.

IV liga
Neptun Końskie 4-0 Alit Ożarów
Arkadiusz Kosno - 75 minut.

Stal Gorzyce 0-1 Izolator Boguchwała
Karol Szustak - poza kadrą meczową.
Patryk Tur - cały mecz, żółta kartka.

Klasa okręgowa
Stal Kunów 4-1 LZS Samborzec
Bartosz Szymański - cały mecz.