Weekend wypożyczonych

Weekend wypożyczonych

Drugi mecz z rzędu Patryk Tur zdobył honorowego gola dla Stali Gorzyce. Z kolei Arkadiusz Kosno asystował przy bramce dla Alitu Ożarów. Podobnie jak przed tygodniem zagrało czterech zawodników wypożyczonych z Wisły.

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski pozostaje niepokonany od czterech spotkań. W ostatniej kolejce KSZO 1929 szczęśliwie zremisował 2-2 (0-1) z wiceliderem Wisłą Puławy. Nadal na swój debiut oczekuje Damian Pietrasik. Ostrowczanie utrzymali 4. miejsce w tabeli.

Serię zwycięstw u siebie utrzymuje Alit Ożarów, który tym razem pokonal 4-0 (1-0) Łysicę Bodzentyn. Arkadiusz Kosno rozegrał całe spotkanie oraz asystował przy jednym z trafień. Piłkarze Alitu awansowali na 4. lokatę.

Stal Gorzyce okazała się bez szans w starciu z liderem - Rzemieślnikiem Pilzno. Stalowcy, mimo prowadzenie po golu z rzutu wolnego Patryka Tura, przegrali 1-4 (1-2). Wspomniany Tur rozegrał cały mecz. Natomiast Karol Szustak opuścił  boisko po rozegraniu 72 minut. Gorzycki zespół spadł na przedostatnie miejsce.

Zaskoczeniem była również wysoka porażka LZS Samborzec z sąsiadem Nidzianką Bieliny. LZS uległ aż 1-9 (0-6). Bartosz Szymański rozegrał pełne 90 minut. Zespół LZS-u z trzema punktami na koncie jest na przedostatnim miejscu.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

III liga
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Wisła Puławy
Damian Pietrasik - cały mecz na ławce rezerwowych.

IV liga
Alit Ożarów 4-0 Łysica Bodzentyn
Arkadiusz Kosno - cały mecz, asysta.

Rzemieślnik Pilzno 4-1 Stal Gorzyce
Karol Szustak - 72 minuty.
Patryk Tur - cały mecz, gol, żółta kartka.

Klasa okręgowa
LZS Samborzec 1-9 Nidzianka Bieliny
Bartosz Szymański - cały mecz.

źródło: własne

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości