Weekend wypożyczonych

Znakomitą formę utrzymują zawodnicy Czarnych Połaniec, którzy od ośmiu spotkań są niepokonani. Stal Kunów niespodziewanie zremisowała z wiceliderem.

Choć do przerwy Czarni Połaniec bezbramkowo remisowali z ostatnią w tabeli Nidzianką Bieliny, to po przerwie rozwiązał się przysłowiowy worek z bramkami. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną Czarnych 5-1 (0-0). Pełne 90 minut rozegrał Paweł Bażant. Zespół z Połańca pozostaje na 2. miejscu, mając jeszcze do rozegrania zaległy mecz.

Dwa miesiące trwa okres, w którym Alit Ożarów nie zdołał wywalczyć kompletu punktów na boisku rywala. Alit przegrał w Łagowie z ŁKS 2-3 (2-1). Cały mecz rozegrał Arkadiusz Kosno. Ożarowianie utrzymali siódmą lokatę.

Zaległe spotkanie rozegrał Sokół Sokolniki. Niestety piłkarze Rafała Kodyry odnieśli trzecią porażkę w sezonie, przegrywając 1-2 (0-0) z Sokołem Kamień. Jakub Kwiecień, Karol Szustak i Bartosz Szymański przebywali na boisku przez 90 minut. Sokół zakończył rundę jesienną z dwupunktową stratą do pierwszej Stali Gorzyce.

Zaskakującym rezultatem zakończyło się spotkanie Stali Kunów z wiceliderem - Klimontowianką Klimontów. Piłkarze Stali gola na 2-2 (1-0) zdobyli w 90. minucie. Przez cały mecz w bramce stał Damian Pietrasik. Stal spadła na 9. miejsce.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

IV liga
Nidzianka Bieliny 1-5 Czarni Połaniec
Paweł Bażant - cały mecz, żółta kartka.

ŁKS Łagów 3-2 Alit Ożarów
Arkadiusz Kosno - cały mecz.
Patryk Świrk - z powodu kontuzji poza kadrą meczową.

Klasa okręgowa
Sokół Kamień 2-1 Sokół Sokolniki / pierwotnie odwołany z powodu złego stanu boiska
Jakub Kwiecień - cały mecz, żółta kartka.
Krystian Maruszczak - poza kadrą meczową.