Weekend wypożyczonych

Pięciu wypożyczonych wiślaków zagrało w miniony weekend w meczach swoich zespołów. Najlepszy występ miał Karol Szustak (Sokół Sokolniki), który asystował aż przy trzech golach. W meczu z ŁKS Łagów Paweł Bażant (Czarni Połaniec) opuścił boisko przed czasem za drugą żółtą, w konsekwencji czerwoną kartkę.

Czarni Połaniec w ubiegłym tygodniu rozegrali dwa mecze, w tym zaległe z ŁKS Łagów. Mimo wygranej 2-1 (0-1) mile spotkania nie będzie wspominał Paweł Bażant, który w 85. minucie z powodu drugiej żółtej kartki, otrzymał czerwoną i zszedł z murawy. W kolejnym spotkaniu Czarni zremisowali 1-1 (0-1) z GKS Nowiny. Bażant pauzował z powodu żółtych kartek. Ekipa z Połańca pozostała na 5. miejscu w tabeli IV ligi

Alit Ożarów z Arkadiuszem Kosno w składzie przegrał 2-4 (1-2) z Naprzodem Jędrzejów. Kosno rozegrał pełne 90 minut. Ożarowianie utrzymują siódmą lokatę.

Sokół Sokolniki po ubiegłotygodniowej porażce powrócił na zwycięski tor.  W 12. kolejce Sokół pewnie poradził sobie ze Strzelcem Dąbrowica 6-1 (2-1). Przy trzech trafieniach asystował Karol Szustak, który opuścił boisko tuż przed końcem meczu. W drugiej połowie na zmianę weszli Jakub Kwiecień i Bartosz Szymański. Sokół, przy przegranej Stali Gorzyce, ponownie "wylądował" na szczycie tabeli.

Stal Kunów nie potrafi wygrać na własnym stadionie już od trzech meczów. Wygraną 6-3 (3-2) w Kunowie ucieszyli się tym razem piłkarze sąsiadującego w tabeli Orlicza Suchedniów. Spotkanie z ławki rezerwowych obserwował Damian Pietrasik. Stal obroniła 9. miejsce.