Weekend wypożyczonych

Dwa gole i asysty Karola Szustaka. Komplet punktów, po trzech meczach, Sokoła Sokolniki. Dwa zwycięstwa Czarnych Połaniec. Alit Ożarów bez wygranej. Podsumowanie występów wypożyczonych piłkarzy Wisły.

Grający w IV lidze Czarni Połaniec rozegrali dotychczas dwa mecze, i oba na własnym boisku. W pierwszym pokonali Alit Ożarów 1-0 (1-0), w drugim wygrali 3-1 (0-1) z Łysicą Bodzentyn. Paweł Bażant rozegrał oba pełne mecze. Czarni są wiceliderem tabeli, mając tyle samo punktów co Zdrój Busko Zdrój.

Alit z kolei nie zdołał jeszcze wygrać. Najpierw uległ Czarnym Połaniec 0-1, a następnie zremisował u siebie 2-2 (0-2) z Lubrzanką Kajetanów. Przeciwko drużynie z Połańca Arkadiusz Kosno rozegrał 70 minut, zostając ukarany żółtą kartką, a Patryk Świrk 35 minut. Natomiast w meczu z Lubrzanką Kosno przebywał na boisku przez 67 minut oraz też otrzymał żółtą kartkę. Świrk występował przez pół godziny, ale asystował przy golu dającym punkt. Ożarowianie zajmują 13. miejsce.

W Sokole Sokolniki występuje najliczniejsza grupa wiślaków. Wypożyczonych jest czterech piłkarzy. Pierwsze dwa mecze ligowe Sokoła zakończyły się wygranymi po 5-3 (z Olimpią Pysznica i OKS Mokrzyszów), trzeci zwycięstwem 4-0 z LZS Ździary. Najlepiej zaprezentował się Karol Szustak, zdobywca dwóch goli i dwóch asyst. Zagrał w pierwszym meczu 87 minut i strzelił bramkę. W drugim cały mecz, asystę i żółtą kartkę. A w trzecim cały mecz, strzelił gola i asystował. Jakub Kwiecień zagrał kolejno 30, 58 i 10 minut. Krystian Maruszczak - 86 minut, cały mecz i 71 minut. Bartosz Szymański 4, 46 i 19 minut. Sokół jest na drugim miejscu.

Stal Kunów, do której wypożyczony jest bramkarz Damian Pietrasik, ma za sobą jedno spotkanie w klasie okręgowej. Lepsi od kunowian okazali się piłkarze Sparty Dwikozy 1-3 (1-1). Cały mecz w bramce bronił Pietrasik. Stal "okupuje" 13. lokatę.

Występy wypożyczonych piłkarzy Wisły:

IV liga
Czarni Połaniec 1-0 Alit Ożarów
Paweł Bażant - cały mecz.

Arkadiusz Kosno - 67 minut, żółta kartka.
Patryk Świrk - 35 minut.

Czarni Połaniec 3-1 Łysica Bodzentyn
Paweł Bażant - cały mecz.

Alit Ożarów 2-2 Lubrzanka Kajetanów
Arkadiusz Kosno - 67 minut, żółta kartka.
Patryk Świrk - 30 minut, asysta.

Klasa okręgowa
Sokół Sokolniki 5-3 Olimpia Pysznica
Jakub Kwiecień - 30 minut.
Krystian Maruszczak - 86 minut.
Karol Szustak - 87 minut, gol.
Bartosz Szymański - 4 minuty.

OKS Mokrzyszów 3-5 Sokół Sokolniki
Jakub Kwiecień - 58 minut.
Krystian Maruszczak - cały mecz.
Karol Szustak - cały mecz, asysta, żółta kartka.
Bartosz Szymański - 46 minut.

Sokół Sokolniki 4-0 LZS Ździary
Jakub Kwiecień - 10 minut.
Krystian Maruszczak - 71 minut.
Karol Szustak - cały mecz, gol, asysta.
Bartosz Szymański - 19 minut.

Sparta Dwikozy 3-1 Stal Kunów
Damian Pietrasik - cały mecz.